Nu-mi mai suport sotul, vreau sa divortez. Ce sa fac ?

  •  
    • 10065 mesaje
    8 Nov 2016, 11:33
    0 3
    Mama, mama ... atita flacau are, nu ma da ea asa cu una - cu doua ...

    Inca nu am realizat pe cine tine sa protejeze normal si de drept .

  •  
    • 1890 mesaje
    8 Nov 2016, 18:46
    0 0
    Tot n-ai taiat cordonul ombilical? Femeile numai dupa urs nu se duc,, nu s-a gasit niciuna care sa sparga blocada?
  •  
    • 742 mesaje
    9 Nov 2016, 06:51
    0 0
    Off.off.
  •  
    • 10065 mesaje
    9 Nov 2016, 10:28
    0 2
    scorpion112 said:Tot n-ai taiat cordonul ombilical? Femeile numai dupa urs nu se duc,, nu s-a gasit niciuna care sa sparga blocada?

     

    Oh, nu vor si pace . Le-am promis ca le fac rejine si tot dijaba ...

     

    Altfel ... cam mare efortu' pentru un kil de lapte ...

     

    Sa nu mai zic ca scapi de dracu si-i ei pe taxo ...

     

     

  •  
    • 1890 mesaje
    9 Nov 2016, 11:42
    1 0
    La Socrate vine un tanar si-l intreaba daca e bine sau nu sa se casatoreasca. Socrate ii raspunde: "Tinere, oricum vei face, tot vei regreta!"
  •  
    • 10065 mesaje
    9 Nov 2016, 21:45
    0 2
    Aham. Acum pricep mai bine strigatul disperat a unora (chiar multora) "decit insurat, mai bine spinzurat !"



    Totusi, cred ca nu-i mai mult decit o gluma proasta doar, nu poate fi atit de rau ...

  •  
    • 5 mesaje
    16 Feb 2017, 08:38
    0 1

    Buna dragelor! Am citit discutiile voastre legate de ceea ce simtiti pentru barbatii de langa voi. Eu am 55 de ani si am trecut prin momente nu tocmai placute – sotul meu ma insela, ne certam mereu, n-a fost f frumos. Am intrat la menopauza acum 5 ani, aceea a fost o perioada in care ne certam f des. Nu ne intelegeam, eu eram tot timpul stresata, obosita, aveam bufeuri si nu voiam uneori nici sa-l vad, poate ca de aceea s-a si indeparat de mine. Ideea e ca am facut o pauza, ne am gandit ce vrem, eu am mers la controale, mi-am rezolvat problemele, in final a revenit acasa. Acum suntem bine, eu iau Apimag pentru starile de nervozitate excesiva pe care le mai am din cand in cand, am renuntat la orgolii si acum, dupa ceva timp, e ok. Nu uitati, noi, femeile trecem prin stari diferite la menopauza, insa nu ar trebui sa ne afecteze viata de familie. Sanatate!

  •  
    • 1890 mesaje
    16 Feb 2017, 16:16
    1 2
    dadabebe said:

    Buna dragelor! Am citit discutiile voastre legate de ceea ce simtiti pentru barbatii de langa voi. Eu am 55 de ani si am trecut prin momente nu tocmai placute – sotul meu ma insela, ne certam mereu, n-a fost f frumos. Am intrat la menopauza acum 5 ani, aceea a fost o perioada in care ne certam f des. Nu ne intelegeam, eu eram tot timpul stresata, obosita, aveam bufeuri si nu voiam uneori nici sa-l vad, poate ca de aceea s-a si indeparat de mine. Ideea e ca am facut o pauza, ne am gandit ce vrem, eu am mers la controale, mi-am rezolvat problemele, in final a revenit acasa. Acum suntem bine, eu iau Apimag pentru starile de nervozitate excesiva pe care le mai am din cand in cand, am renuntat la orgolii si acum, dupa ceva timp, e ok. Nu uitati, noi, femeile trecem prin stari diferite la menopauza, insa nu ar trebui sa ne afecteze viata de familie. Sanatate!

     Lasa, ca nu menopauza e de vina! Am niste colege tinere, frumoase, destepte dar vesnic fara chef, usor "depresionabile", asta cand nu sunt cu capsa pusa si incrancenate. Cred si eu daca fac sex de doua ori pe an, cica nu le vine cheful. Sindromul LAP face ravagii la psihicul femeii

  •  
    • 228 mesaje
    16 Feb 2017, 20:32
    0 4
    vezi sa nu lasi pe asta si sa dai de un bou mai mare ca ai tu mai multe probleme ca barbatutu,fii si tu femeie cum trebe adevarata ,sa vezi cs nu mai pleaca la alte mandre
  •  
    • 13 mesaje
    20 Feb 2017, 10:12
    0 3
    da, asa e!
    Acest mesaj a fost editat de către gigicutaf: 20 Feb 2017, 10:13
  •  
    • 1 mesaje
    16 Aug 2017, 20:07
    0 0
    Bună! Am 28 ani și am 2 fetițe.. Nu mai pot să imi văd soțul zi de zi beat... Nu îl mai suport lângă mine în pat. Zi de zi beat nu e agresiv , dar nu îl mai suport eu.. Am decis să I spun pt fetele noastre să ne despărțim să rămânem prieteni pt ele....El nu aceasta așa ceva nu e de acord de câteva zile nu am vrut să mă mai culc cu el și a început să le bage la fete în cap tot felul de ideei... Nu mai dormim în aceași cameră de câteva zile dormim separați.. Și lea zis fetelor ca eu lam țipat... Știind ca fetele înțeleg acum ca sunt maricele cea mare face 8 ani și cea mică 6 deja pricep... Nu vreau sa le afecteze ceva le iubesc ca ochii mei din cap... Va rog spuneti ce să fac???