Impacarea unui Capricorn. Imposibil??

  •  
    • 34 mesaje
    8 Sep 2013, 04:14
    1 0
    Gabi, tot o caracteristica de varsatoare. niciodata nu stau unde mi-e locul oricat mi l-ar arata cineva.

    nu am comentat sa par desteapta, puternica, buna. am comentat ca un om care stie ce inseamna. si eu fac 26 de ani la sfarsitul lui ianuarie. si parintii mei sunt divortati de cand aveam 7 ani. de atunci mi-am mai vazut tatal de 4 ori. stiu ce inseamna sa bagi tot genul masculin in aceesi oala.

    hellens, rezolvarea pentru temerile tale nu o vei gasi la iubitul tau (oricare ar fi el) ci la tatal tau. cumva trebuie sa gasesti o cale de a ii spune tot ce ai pe suflet si apoi de a-l ierta. si eu ma straduiesc inca la capitolul asta...dar stiu ca asta e singura cale de a depasi blocajul emotional.

    legat de ce spuneai, da, si eu am avut saptamani in care am trait 2 saptamani ci cola si tigari. n-am dormit. am luat cate un xanax ca sa imi calmez "nervii", imovane sa dorm. am facut excese de toate tipurile. nu e nimic acolo, am fost deja. la sfarsit te vei simti mai rau.

    Gabi, de obicei fac asta. rad, glumesc. dar de un an de zile mi s-a cronicizat boala. sunt normala saptamani in sir si apoi fac o criza de 3-4 zile de pot sa jur ca mi-a facut domnul vraji. am invatat atunci sa ma plang. ma plang la prietene, uite, si pe forum, vorbesc de mi se acreste mie de individ, despic firul in 4 si imi trece. am invatat sa cer ajutorul. nu ma duc sa ii cersesc lui iubire...sunt prea orgolioasa sa fac asta. si in ciuda felului in care bocesc uneori, sunt mandra de mine. nimeni, inclusiv el, nu m-au vazut la pamant. cu atat mai mult am vrut sa arat bine, sa fiu mai draguta, mai interesanta...n-am vrut sa aud "vai, saraca". si sunt mandra de mine ca am reusit sa spun "te iubesc". fie si printr-un mesaj. pentru mine e un pas urias ))))
  •  
    • 34 mesaje
    8 Sep 2013, 04:20
    2 0
    scumpa, stai la mama ta. profita de mancarea buna, dormi. mananca bine. distreaza-te.

    arata-i calm care e pozitia ta si apoi asteapta. foloseste timpul asta pentru tine si mediteaza la ce iti doresti. ce te-a adus in situatia asta. nu iti pune cenusa in cap, dar nici nu fi indulgenta cu tine. intr-o relatie sunteti doi, amandoi ati dat-o-n bara.

    pana la urma, impaci un capricon, dar esti varsatoare. noi nu ne dam batute niciodata.

    p.s. imi iubesc zodia!
  •  
    • 25 mesaje
    8 Sep 2013, 11:17
    0 0
    Multumesc fetelor, inca de ieri ma simt mult mai bine. Mi-au prins bine "palmele" date de fete la inceput, m-au trezit putin. Astazi urmeaza sa ma vad cu el la ziua unor fetite la care suntem mosi, pentru prima oara dupa o saptamana. O sa arat traznet si o sa fiu numai un zambet, cum sunt de obicei.
    @lexa, pe taica-meu l-am iertat de mult. Am inteles ca asa este el, un lup singuratic nevrotic. Ieri m-a sunat si el dupa ce a vazut o poza pe facebook in care "paream trista".
    Va pup si va tin la curent cu ce se intampla la petrecere. Daca o sa bea, cu siguranta o sa am ce va povesti
  •  
    • 25 mesaje
    8 Sep 2013, 11:21
    0 0


    pana la urma, impaci un capricon, dar esti varsatoare. noi nu ne dam batute niciodata.

    p.s. imi iubesc zodia!

     Si eu imi iubesc zodia!

    Persoana nascuta la data 15.2.1988, ora 07:15 este in zodia Varsator (decada 3), cu ascendent in Varsator.

  •  
    • 12625 mesaje
    9 Sep 2013, 11:33
    1 0
    Ce treaba are sula cu prefectura?
    Daca era inainte de aflarea zodiilor de ce te legai? Voi nu comunicati sau cel putin ti s-a spus de cateva ori sa nu pleci ( si aici trebuia sa lasi ciocu mic despre fostele) si sa stai sa gandesi la rece.
    Culmea e ca fiind si eu varsator stiu cum sunt , dau cu oistea in gard si ma aprind repede , fara sa imi dau seama ca intr-adevar ranesc omul de langa mine...
    Lasa si tu o perioada de relaxare , o saptamana doua , mai gandeste-te si la rece , vezi poate nu e chiar asa de perfect dupa o perioada si daca crezi ca merita sa fortezi destinul , invita-l undeva ,intr-o duminica cand lumea nu lucreaza si la o ora accesibila cand nu are motiv sa adoarma
    in rest bafta  
  •  
    • 540 mesaje
    9 Sep 2013, 13:48
    0 0
    Hellens, dar primele 2 dati cand ai plecat cum s-a "inchis cazul"? A venit el dupa tine sa iti ceara iertare sau tot tu te-ai intors singurica?
  •  
    • 2351 mesaje
    9 Sep 2013, 23:42
    3 0
    Capricorn, necapricorn, barbat si om se numeste el!
    Cat de linistit se duce el la culcarica dupa meciul si berea cu baietii auzindu-te planganda la telefon...
    Cum iti administreaza el nestingherit niste lectii ca sa te indrepti tu frumos si sa executi "aport" la proxima ocazie!
    Calm down si pune-te in pantofii lui.


    Acest mesaj a fost editat de către GeneralElectric: 9 Sep 2013, 23:43
  •  
    • 16 mesaje
    11 Sep 2013, 11:47
    0 0
    Buna
    Si eu cred ca nu trebuie sa mai fugi la mama, pe viitor, dintr-o simpla cearta. El se va satura.
    Nu cred ca exista relatia perfecta, trebuie sa mai facem si compromisuri si sa ne mai calcam pe mandrie.
    Sa nu uiti insa ca noi oamenii suntem cu toti diferiti asa ca nu il amesteca, chiar cu totul, in gramada Capricornilor .
  •  
    • 1 mesaje
    13 Nov 2018, 14:44
    0 0
    Buna ziua numele meu este nakisha Vreau sa va alaturati tuturor sa-i multumesc acestui om pentru restaurarea casei mele cu ex-sotia mea care ma arunca pentru o alta femeie timp de 5 ani. La inceput nu am crezut niciodata ca DR OGUDUGU va fi capabil sa ma ajute sa-mi castig inapoi EX HUSBAND de la cealalta femeie, dar pentru ca inca il iubesc si am nevoie de el in viata mea ... muncesc si urmez instructiunea DR OGUDUGU si ma surprinde ca dupa 3 Zilele petrecerii vrajii și colaborarea cu DR OGUDUGU, Ex-HUSBAND-ul meu mi-a cerut să-i cer iertare și să uit tot ce mi-a făcut pentru că încă mă iubește ... acum eu și soțul meu ne întoarcem împreună și suntem foarte fericit cu noua noastra viata ... toate datorita DR OGUDUGU pentru marea munca pe care a facut-o pentru mine .. Promit sa imi impartasesc intotdeauna munca sa buna intregii lumi largi si daca vreun corp este acolo trecand prin orice relatie dificultati ar trebui contactați-l prin e-mail: drogudugusolutionspell@gmail.com sau whatsapp +2349097050691
    De asemenea, se specializează pe următoarele probleme
    (1) Dacă doriți ex-spate.
    (2) dacă aveți întotdeauna vise rele.
    (3) Vrei să fii promovat în biroul tău.
    (4) Vrei ca femeile / bărbații să alerge după tine.
    (5) Dacă vreți un copil
    (6) Vrei să fii bogat.
    (7) Vrei să îți ceri soțul / soția să fie
    al tău pentru totdeauna.
    ( Dacă aveți nevoie de asistență financiară.
    (9) Îngrijire de plante.
     contactați DR OGUDUGU prin e-mailul său pentru o soluție totală drogudugusolutionspell@gmail.com