Impacarea unui Capricorn. Imposibil??

  •  
    • 25 mesaje
    7 Sep 2013, 13:06
    0 0
    warmfreezer said:
    roseblue said:
    cornely2929 said:

    Hellens,esti de cateva minute pe forum si deja te-ai luat la ''cearta'' cu 2 utilizatoare.

    Calm down,woman!

     Nu se lasa pana nu o mai trimite cineva la ma-sa .

     

    Crezi ca ar da bine sa fac eu asta?



    Nu de alta, da' tare bine ma mai pricep si io...




     

     Fraiericilor, sunt fata de treaba si la fel de caterincoasa ca voi, veteranele de pe aici. N-am venit cu chef de cearta, ba asta e ultimul lucru care mi-l doresc. Am expus un subiect demn de mila, deci, fie-va mila, surorilor, ca-s praf ca ala de pe sifonier...la care nu ajung niciodata.

    Ce dracu, ma aprind la primul deget ridicat. Where's the empathy? Mi-e si rau.

  •  
    • 6599 mesaje
    7 Sep 2013, 13:09
    0 0

    Hellens,te duci la el,il trantesti pe un scaun si apoi ii dansezi pe melodia asta:

    http://www.youtube.com/watch?v=SmiPFF3E_4I

    Far- My Pony

    Cateodata,problemele se rezolva cu sex))

  •  
    • 4017 mesaje
    7 Sep 2013, 13:12
    0 0
    Poate imi vine vreo idee daca ma ajuti sa inteleg ce ai crezut ca realizezi daca pleci la mama, a treia oara ?
  •  
    • 4350 mesaje
    7 Sep 2013, 13:16
    0 0
    cornely2929 said:

    Hellens,te duci la el,il trantesti pe un scaun si apoi ii dansezi pe melodia asta:

    http://www.youtube.com/watch?v=SmiPFF3E_4I

    Far- My Pony

    Cateodata,problemele se rezolva cu sex))

     Sfat mai practic ca asta, nu exista . Culmea e ca si functioneaza .

  •  
    • 8715 mesaje
    7 Sep 2013, 13:17
    1 0
    Hellens said:

     Fraiericilor, sunt fata de treaba si la fel de caterincoasa ca voi, veteranele de pe aici. N-am venit cu chef de cearta, ba asta e ultimul lucru care mi-l doresc. Am expus un subiect demn de mila, deci, fie-va mila, surorilor, ca-s praf ca ala de pe sifonier...la care nu ajung niciodata.

    Ce dracu, ma aprind la primul deget ridicat. Where's the empathy? Mi-e si rau.


    Ce nu vrei tu sa intelegi, este faptul ca nu astrele sunt de vina pentru felul in care stii sa conduci o discutie...

    Atata timp cat tu consideri ca toti ceilalti sunt niste fraieri iar tu esti o mare Jmechera, inevitabil vei ajunge mereu in acelasi gen de situatie, iar lumea se va simti datoare sa te sfatuiasca sa mergi la ma-ta.
    Unii mai in gluma, altii mai in serios...


     

  •  
    • 25 mesaje
    7 Sep 2013, 13:18
    0 0
    classy said:Poate imi vine vreo idee daca ma ajuti sa inteleg ce ai crezut ca realizezi daca pleci la mama, a treia oara ?

     Mesaj de la el: Ti-am spus sa nu se mai intample a 3a oara ca nu mai pot trece peste, chiar daca va fi vina mea. (Un fel de bla-bla, ultima data mi-a spus: nu mai face si tu asa, ca nu-mi pica bine, deci n-am luat-o ATAT de serios, ca crede-ma, n-o faceam!)

    Deci vina a fost a lui, eu maxim de nervoasa ca nu-mi oferea nicio explicatie. Cel mai probabil in capul meu a fost sa-i dau o lectie, sa-l vad si eu ca-i pare rau.

  •  
    • 6599 mesaje
    7 Sep 2013, 13:19
    1 0
    roseblue said:
    cornely2929 said:

    Hellens,te duci la el,il trantesti pe un scaun si apoi ii dansezi pe melodia asta:

    http://www.youtube.com/watch?v=SmiPFF3E_4I

    Far- My Pony

    Cateodata,problemele se rezolva cu sex))

     Sfat mai practic ca asta, nu exista . Culmea e ca si functioneaza .

     Depinde si de partener,s-ar putea sa fie unul care sa-i spuna:''Da-te femeie de pe mine,ai innebunit?'')

  •  
    • 4350 mesaje
    7 Sep 2013, 13:20
    0 0
    cornely2929 said:
    roseblue said:
    cornely2929 said:

    Hellens,te duci la el,il trantesti pe un scaun si apoi ii dansezi pe melodia asta:

    http://www.youtube.com/watch?v=SmiPFF3E_4I

    Far- My Pony

    Cateodata,problemele se rezolva cu sex))

     Sfat mai practic ca asta, nu exista . Culmea e ca si functioneaza .

     Depinde si de partener,s-ar putea sa fie unul care sa-i spuna:''Da-te femeie de pe mine,ai innebunit?'')

     Hahaha, daca dadeam peste unul din asta in tinerete, chiar fugeam mancand pamantul .

  •  
    • 25 mesaje
    7 Sep 2013, 13:22
    0 0
    warmfreezer said:
    Hellens said:

     Fraiericilor, sunt fata de treaba si la fel de caterincoasa ca voi, veteranele de pe aici. N-am venit cu chef de cearta, ba asta e ultimul lucru care mi-l doresc. Am expus un subiect demn de mila, deci, fie-va mila, surorilor, ca-s praf ca ala de pe sifonier...la care nu ajung niciodata.

    Ce dracu, ma aprind la primul deget ridicat. Where's the empathy? Mi-e si rau.

    Ce nu vrei tu sa intelegi, este faptul ca nu astrele sunt de vina pentru felul in care stii sa conduci o discutie...

    Atata timp cat tu consideri ca toti ceilalti sunt niste fraieri iar tu esti o mare Jmechera, inevitabil vei ajunge mereu in acelasi gen de situatie, iar lumea se va simti datoare sa te sfatuiasca sa mergi la ma-ta.
    Unii mai in gluma, altii mai in serios...


     

     Era un alint, in niciun caz nu-mi dau aere de superioritate pe aici. Daca eram vreo jmechera nu mai apelam la voi, pocneam din degete si venea domnul meu pe genunchi cu 100 de trandafiri ofiliti

    De asta am nevoie de voi acum, ca n-am stiut sa conduc discutia si am dat singura cu batul in balta mea de peste

  •  
    • 4350 mesaje
    7 Sep 2013, 13:23
    0 0
    Oana_Domino said:nu stiu ce de am impresia ca mai are un nick, dar nu-i nimic

     Pai a zis ca e mai veche, dar nu-si poate accesa contul . Sa cautam pe la gravide?

  •  
    • 25 mesaje
    7 Sep 2013, 13:25
    0 0
    Oana_Domino said:nu stiu ce de am impresia ca mai are un nick, dar nu-i nimic

    Oana, am mai avut un cont pe forum, insa foarte vechi si habar nu mai am care este mailul de pe care l-am facut. Cred ca Elenyss, sau tot ceva in genul.

  •  
    • 4017 mesaje
    7 Sep 2013, 13:29
    0 0
    De ce te-ai razgandit cu lectia/pedeapsa? Te asteptai sa functioneze instant in conditiile in care déjà esuase de 2 ori?
  •  
    • 25 mesaje
    7 Sep 2013, 13:32
    1 0
    Oana_Domino said:ok incearca numai sa nu te rogi sau sa tragi de el. si lasa zodiile

     http://www.eva.ro/club/profile/Elenyss gasit

    Pai cred ca o sa-l las in pace o perioada de timp. Varianta asta nu o luasem in calcul..

  •  
    • 25 mesaje
    7 Sep 2013, 13:33
    0 0
    classy said:De ce te-ai razgandit cu lectia/pedeapsa? Te asteptai sa functioneze instant in conditiile in care déjà esuase de 2 ori?

     Pentru ca m-am panicat ca o idioata cand am vazut ca nu functioneaza. Ideal era sa n-o mai fac, dar am comis-o, si acum le trag, si e greu ca naiba, si il vreau inapoi

  •  
    • 4107 mesaje
    7 Sep 2013, 13:35
    0 0
    Fetelor, fie-va mila de colega mea de zodie! Noi suntem foarte gingase...of of si mai mai...
    Hellens, stai la mama ta! Fara legatura cu zodiiiile...Ti-a cerut omul o chestie, nu ai respectat-o. Daca la orice cearta pleci la mama......
  •  
    • 4350 mesaje
    7 Sep 2013, 13:36
    2 0
    migaby1964 said:Fetelor, fie-va mila de colega mea de zodie! Noi suntem foarte gingase...of of si mai mai...
    Hellens, stai la mama ta! Fara legatura cu zodiiiile...Ti-a cerut omul o chestie, nu ai respectat-o. Daca la orice cearta pleci la mama......

     Gabi,mama mea este in zodia varsatorului. Si nu mi s-a parut niciodata gingasa, din contra....

  •  
    • 4107 mesaje
    7 Sep 2013, 13:37
    2 0
    Hellens said:
    classy said:De ce te-ai razgandit cu lectia/pedeapsa? Te asteptai sa functioneze instant in conditiile in care déjà esuase de 2 ori?

     Pentru ca m-am panicat ca o idioata cand am vazut ca nu functioneaza. Ideal era sa n-o mai fac, dar am comis-o, si acum le trag, si e greu ca naiba, si il vreau inapoi



    Oamenii nu-s jucarii, puiule...In locul tau l-as lasa in pace. Serios. 

     

  •  
    • 4107 mesaje
    7 Sep 2013, 13:39
    2 1
    Draga de tine, Rose, se vede ca esti fata unei varsatoare! Varsatoarea este atat de sensibila incat nu se vede ca e. Apare ca agresiva, rece, dura samd doar in situatii de nefericire profunda. Cand este fericita, varsatoarea este adorabila.
  •  
    • 4350 mesaje
    7 Sep 2013, 13:44
    3 0
    migaby1964 said:Draga de tine, Rose, se vede ca esti fata unei varsatoare! Varsatoarea este atat de sensibila incat nu se vede ca e. Apare ca agresiva, rece, dura samd doar in situatii de nefericire profunda. Cand este fericita, varsatoarea este adorabila.

     Gabi stii ce cred eu despre zodii, adica stii ca nu sunt documentata absolut deloc. Eu sunt sagetatoare, sora mea capricorn, fratele meu berbec. Ca personalitate, noi fetele, am mostenit-o pe mama. Fratele, l-a mostenit pe tata care a fost balanta...Eu cred ca mediul si educatia modeleaza omul, nu semnul astral. Poate ma insel, am mai zis ca nu stau bine la capitolul asta .

  •  
    • 25 mesaje
    7 Sep 2013, 13:47
    0 0
    migaby1964 said:
    Hellens said:
    classy said:De ce te-ai razgandit cu lectia/pedeapsa? Te asteptai sa functioneze instant in conditiile in care déjà esuase de 2 ori?

     Pentru ca m-am panicat ca o idioata cand am vazut ca nu functioneaza. Ideal era sa n-o mai fac, dar am comis-o, si acum le trag, si e greu ca naiba, si il vreau inapoi



    Oamenii nu-s jucarii, puiule...In locul tau l-as lasa in pace. Serios. 

     

     Sa-l las de tot sugerezi? Sau sa-l las o vreme, o saptamana, doua...trei?