A incercat cineva Garcinia Cambogia? Sunt scam sau chiar functio

  •  
    • 1 mesaje
    15 Aug 2013, 14:46
    3 0
    Buna,
    Nu sunt o mare fana a pastilelor de slabit si cred ca doar prin dieta si exercitii se poate slabi, insa zilele trecute am urmarit pe internet o parte din emisiunea lui Dr Oz in care promova aceste pastile si in care spunea ca se poate slabi fara a face nicio schimbare in alimentatie si fara exercitii.
    Suna prea bine ca sa fie real.  A incercat cineva asa ceva? Daca da, ce tip? Intreb pentru ca am vazut tot felul de versiuni, precum Forte, Pure, Extract etc.

    Multumesc,
    Cristina    
  •  
    • 2 mesaje
    15 Aug 2013, 15:39
    6 7
    Buna Cristina. Iti inteleg dubiile in privinta pastilelor; si eu am fost in locul tau.
    Am folosit Pure Garcinia Cambogia, insa cred ca toate au aceleasi rezultate. Nu am avut rezultate extreme, de genul 15 kg intr-o luna, insa am reusit sa slabesc 3 kg in aproximativ o luna, ceea ce e multumitor pentru mine.
    Mentionez ca nu mi-am schimbat dieta si nici mai multa miscare nu fac (alerg de 2 ori pe saptamana, ca de obicei). Iti recomand sa incerci pentru inceput un sample, ca sa nu atunci banii degeaba in cazul in care nu functioneaza pentru tine. Eu am comandat de pe un site care livreaza international si am platit doar transportul de 2,95 de dolari si am primit 2 cutii ce m-au tinut cam o luna gratis.
    Daca te ajuta, linkul este urmatorul: http://www.reviewrule.com/garcinia-cambogia
  •  
    • 4350 mesaje
    15 Aug 2013, 16:24
    2 7
    Cum v-ati gasit voi fetelor )!
    Acest mesaj a fost editat de către roseblue: 15 Aug 2013, 16:24
  •  
    • 16 mesaje
    21 Dec 2018, 02:44
    0 0
    cristinaioana11 said:Buna,
    Nu sunt o mare fana a pastilelor de slabit si cred ca doar prin dieta si exercitii se poate slabi, insa zilele trecute am urmarit pe internet o parte din emisiunea lui Dr Oz in care promova aceste pastile si in care spunea ca se poate slabi fara a face nicio schimbare in alimentatie si fara exercitii.
    Suna prea bine ca sa fie real.  A incercat cineva asa ceva? Daca da, ce tip? Intreb pentru ca am vazut tot felul de versiuni, precum Forte, Pure, Extract etc.

    Multumesc,
    Cristina    

    Nu e chiar atat de real. Sunt unele pastile care elimina carbohidratii si grasimile din alimente dar pentru a avea rezultate cat mai bune este recomandat sa faci mici schimbari. Garcinia Cambogia ajuta la slabit si arde grasimile corporale dar este un simplu adjuvant, doar ajuta in dieta nu face minuni.

    Cel mai bine este sa incerci sa slabesti sanatos, sa te abtii de la unele mancaruri si sucuri, nu este neaparat sa tii o dieta stricta, doar inlatura fast foodurile. In lucrul asta te va ajuta si Garcinia pentru ca inhiba pofta de mancare si dulce.

    Deasemenea daca vrei sa faci un pic de miscare acest extract natural iti va oferii energia si starea necesara. Pentru dieta iti recomand un supliment facut in SUA la standarde de inalta calitate precum aceste capsule de Garcinia Cambogia https://pastilaslabit.ro/garcinia-cambogia-extract-capsule-tablete/ 

     

  •  
    • 2 mesaje
    31 Oct 2021, 19:40
    1 0
    cristinaioana11 said:Buna,
    Nu sunt o mare fana a pastilelor de slabit si cred ca doar prin dieta si exercitii se poate slabi, insa zilele trecute am urmarit pe internet o parte din emisiunea lui Dr Oz in care promova aceste pastile si in care spunea ca se poate slabi fara a face nicio schimbare in alimentatie si fara exercitii.
    Suna prea bine ca sa fie real.  A incercat cineva asa ceva? Daca da, ce tip? Intreb pentru ca am vazut tot felul de versiuni, precum Forte, Pure, Extract etc.

    Multumesc,
    Cristina    

     

  •  
    • 2 mesaje
    31 Oct 2021, 19:42
    8 0
    La mine au functionat fara comentarii, in 6 luni am dat 20 kg, am mancat orice, doar dimineata mancam 2 felii de paine cu ceva, mi a taiat si pofta de dulce...nu am facut nicio zi de sport...