Psiholog bun in Arad ?

  •  
    • 1 mesaje
    26 Feb 2018, 17:46
    4 1
    Am citit cu amaraciune cum anumite persoane , banuiesc din invidie sau din rautate sau poate din interes incearca sa arunce cu noroi in oameni pentru ca probabil e greu de suportat .esecul si e mai usor sa spui ca altul e vinovat. Am citit si m-am simtit datoare sa lamuresc cateva lucruri. Eu am avut placerea sa cunosc personal aceasta familie cu lungi traditii in psihologie , baniesc ca foarte putina lume cunoaste faptul ca Romania a avut pe unul din cei mai buni psihologi ai lumii Nicolae Margineanu https://ro.wikipedia.org/wiki/Nicolae_M%C4%83rgineanu_(psiholog) asta pentru cei care vor sa citeasca pe Wikipedia , apoi putina lume stie ca si fiul lui Carmen , Andrei Matginean a absolvit psihologia la The University of Glasgow care are cea mai buna facultate se psihologie din Marea Britanie cotata mai bine decat Oxford University la capitolul psihologie , si e specializat si el in psihoterapie. Eram pierduta un Marea Britanie si nu imi permiteam sa dau o suta sau doua sute de lire pentru o sedinta de psihoterapie , m-a pus naiba ca orice student sa incep sa fumez toate prostiile si asa am clacat acolo singura intr-o tara straina, fara bani si fara ajutor, cu viziunea mea despre viata si despre parinti total deformata , atunci un prieten mi-a spus de Andrei care a avut rabdare cu mine aproape sase luni pana m-a facut femeia de succes de astazi. Atunci va intreb de ce ar avea nevoie oamenii astia de reclama ? Stie cineva ca in Arad e un psihoterapeut care a fost la cea mai buna facultate de psihologie din UK ? NU , si-a facut undeva reclama ? NU . Dar cu toate astea vad suparata ca se trezesc tot felul de persoane sa arunce cu noroi, de asta m-am simtit datoare sa lamuresc eu lucrurile. Si daca tot vorbim de reclama macar atat sa fac desi stiu ca nu ii place , Andrei Marginean 0728547285 doar ca nu peste mult timp isi deschide cabinet in UK si nu o sa il mai gasiti in Arad. Eu ii doresc sa se intoarca cat mai repede in UK unde daca esti bun o sedinta de psihoterapie costa si 500 GBP.