PIELE SANATOASA CU RITHUAL DERM?

  •  
    • 71 mesaje
    5 Iul 2013, 11:14
    9 3
    STIU CA PRODUSELE DIN GAMA RITHAL SUNT MAIML ENTRU SLABIT ,  AM CITIT INSA C RITHUL DERM ITI CURATA PIELEA DE IMPURTATI ,  ten pefect, diminueaza celulita.....face minni.

    1 tub costa 9 lei si are 40 capsule -  ratmenul fiind de 1 casula / seara  


    a testat  cineva ?

    ceva pareri despre produs?


    multumesc anticipat.        
  •  
    • 2 mesaje
    13 Iul 2013, 11:49
    11 7
    Eu am luat rithual derm pentru vergeturi si am scapat de ele. Am luat 3 cutii de rithual derm ca sa scap complet de ele.Vreau sa-ti spun ca nu este singurul beneficiu pe care l-am obtinut cu acest produs,am scapat de celulita,nu mai am tenul asa incarcat,mereu aveam probleme cu punctele negre care se inflamau si dadeam in acnee,am scapat si de asta.
    La inceput nu m-am interesat prea mult de ceea ce contine acest produs,pe parcurs am inceput sa-l studiez,cand am vazut efectele lui.Contine alge marine,frunze de neem,beta caroten,sulfat de zinc,acid hialuronic,colagen,etc...toate chestiile astea impreuna dau un rezultat super pentru piele. Si stiu sigur ca ajuta la sanatatea oaselor,ochilor si partea de jos a noastra,a femeilor
  •  
    • 1 mesaje
    8 Ian 2014, 16:36
    7 3
    ella.g sa stii ca rithual derm nu costa 9 lei cum spui tu ,costa 99 lei
    Eu l-am cumparat si stiu prea bine, dar mi l-am cumparat la oferta, au oferta pe site la trei cutii de derm platesti  249 lei.
    Am administrat toate trei cutii, pe 2 ianuarie am luat ultima capsula si efectele au fost pozitive. Mi-a transformat tenul, s-a curatat, parul are luciu, nu mai am puncte negre si nici ridurile din jurul ochilor nu mai sunt vizibile. In afara de piele, am o stare mai buna, inainte sa incep sa iau aceste pastile rithual derm aveam ameteli, stari de oboseala si acum nu mai am nimic. Eu le recomand pentru piele si par dar si pentru sanatate. Cu totii aveam probleme cu alimentatia si nu mancam zilnic fructele si legumele necesare organismului nostru, de aceea e bine sa administram suplimente de genul acesta. Pana si Mihaela Radulescu care are un stil de viata sanatos, am vazut ca administreaza aceste pastile.
  •  
    • 2 mesaje
    26 Dec 2017, 15:50
    1 2
    De unde pot si eu sa iau Rithua Derm?
  •  
    • 1 mesaje
    7 Feb 2018, 10:21
    1 0
    Si eu am loat RithualDerm si pentru , mine au fost bani aruncați .Nu ma ajutat cu absolut nimic.