Consultatii parapsihologice prin telefon sau mess

  •  
    • 18 mesaje
    22 Iun 2013, 12:53
    1 2

       Numele meu este Mihaela, sunt clarvazator trecut prin experienta mortii clinice si sunt aici sa va fac preziceri detaliate pentru viitor. Raspund intrebarilor, telul meu este sa luminez si sa inspir. Cu totii suntem familiarizati cu ideea ca exista si altceva dincolo de realitatea simturilor si instinctiv ne luptam sa ajungem dincolo de aceste limitari. Cateodata ne agatam inimile de o anumita persoana, slujba, situatie si devenim captivi ai mintii pentru ca refuzam sa acceptam ca un anumit lucru nu se va intampla niciodata si continuam sa speram si sa pierdem timp pretios din viata, luni sau chiar ani, pana devenim cinstiti cu noi insine si acceptam adevarul situatiei noastre.

      Va astept la 0748357487 sau kmhaela@yahoo.com

  •  
    • 47 mesaje
    9 Iul 2014, 13:47
    0 0

    Sfatul meu este sa nu apelati prea des la aceeasi persoana. Chiar daca nu va imprieteniti, si sunteti numai clienta fidela, exista riscul foarte mare sa afle mai multe lucruri, sa ajunga clientele sa se cunoasca intre ele ( ca, uneori, o recomanzi pe respectiva altor amice) si ghicitoarea sa stie de fapt foarte multe, fara a ghici propriu-zis.


    Acest mesaj a fost editat de către Liaciocarlia: 24 Iul 2014, 00:42
  •  
    • 24 mesaje
    13 Dec 2014, 23:18
    0 0
    Liaciocarlia said:
    Sfatul meu este sa nu apelati prea des la aceeasi persoana. Chiar daca nu va imprieteniti, si sunteti numai clienta fidela, exista riscul foarte mare sa afle mai multe lucruri, sa ajunga clientele sa se cunoasca intre ele ( ca, uneori, o recomanzi pe respectiva altor amice) si ghicitoarea sa stie de fapt foarte multe, fara a ghici propriu-zis.

      
    Postezi mereu mesajul asta pe forum.... nu vad ce relevanta are 

  •  
    • 3765 mesaje
    14 Dec 2014, 19:48
    0 0
    Ofer consultatii de la distanta, oaierless.