sotul meu vrea swing

  •  
    • 1 mesaje
    1 Iul 2017, 03:49
    4 1
    Imi pare rau pentru femeile si barbatii care vad swingul ca ceva gresit. Placeri si fantezii avem toti. Daca imi spune cineva ca dupa 2 ani de relatie are pasiunea de la inceput eu nu cred. Iubirea este trecatoare. Dupa ani de relatie intervine obisnuinta. O relatie swing iti arata unde esti. Sexul nu trebuie confundat cu sentimentele. O femeie o sa se gindeasca mereu cum ar fi sa se culce cu alt barbat si invers. Sa nu fim ipocriti. Incercati sa traiti viata dupa fantezi si aveti de cistigat in viata de cuplu. Swingul este minunat.
  •  
    • 12208 mesaje
    1 Iul 2017, 22:27
    0 1
    -TRAITI-O VOI PE A VOASTRA , DESPRE NOI NU VA BATETI CAPUL ....!
    Acest mesaj a fost editat de către gabriela42: 1 Iul 2017, 22:27
  •  
    • 100 mesaje
    11 Sep 2017, 02:54
    2 2
    O femeie se intreaba cum ar fi cu alt barbat doar daca e langa barbatul insuficient si nepotrivit complet, pentru ea. Oricum ar fi, daca barbatul de langa tine nu te face sa te simti completa SAU pentru el esti "nu de ajuns", te aflii in ERROR 404 si sfatul meu e ca ar trebui sa iti faci pasi catre un om care stie ce inseamna fericirea in doi. Nirvana se poate atinge doar intre doi oameni care SE IUBESC, si care nu au nevoie de absolut nici un fel de condiment in plus sau pe langa. PUNCT.
  •  
    • 100 mesaje
    11 Sep 2017, 02:54
    1 2
    O femeie se intreaba cum ar fi cu alt barbat doar daca e langa barbatul insuficient si nepotrivit complet, pentru ea. Oricum ar fi, daca barbatul de langa tine nu te face sa te simti completa SAU pentru el esti "nu de ajuns", te aflii in ERROR 404 si sfatul meu e ca ar trebui sa iti faci pasi catre un om care stie ce inseamna fericirea in doi. Nirvana se poate atinge doar intre doi oameni care SE IUBESC, si care nu au nevoie de absolut nici un fel de condiment in plus sau pe langa. PUNCT.
  •  
    • 11561 mesaje
    21 Sep 2017, 14:54
    0 1
    Viviana26 said:O femeie se intreaba cum ar fi cu alt barbat doar daca e langa barbatul insuficient si nepotrivit complet, pentru ea. Oricum ar fi, daca barbatul de langa tine nu te face sa te simti completa SAU pentru el esti "nu de ajuns", te aflii in ERROR 404 si sfatul meu e ca ar trebui sa iti faci pasi catre un om care stie ce inseamna fericirea in doi. Nirvana se poate atinge doar intre doi oameni care SE IUBESC, si care nu au nevoie de absolut nici un fel de condiment in plus sau pe langa. PUNCT.

     Tu  nu  te  ai  intrebat  nici  o  data?0

  •  
    • 11561 mesaje
    13 Oct 2017, 09:19
    3 0
      Bre , da  ce  retrograzi  sunteti!
  •  
    • 2 mesaje
    17 Iun 2018, 15:18
    0 1
    Voi fi scurt si la obiect. Iti iubesti sotul?? Iti iubesti copii?? Crezi ca poti fi in stare sa iti iei viata de la capat alaturi de un alt barbat??? Ce e rau in SWING?? Ti-ai pus vre-o data intrebarea ,de ce intre voi a intervenit aceasta raceala??? Pentru ca in casa voastra si-a facut aparatie MONOTONIA. Sfatu meu cauta si te intereseaza ce e swingul. Cauta sa stai de vorba cu un cuplu care practica swingul. intereseazate si apoi in acord cu sotul tau decideti asupra unei hatarari cu privire la alungarea monotoniei din sanul familiei voastre.