sotul meu vrea swing

  •  
    • 7 mesaje
    2 Mai 2013, 14:39
    3 4
    Buna, sunt casatorita de 10 ani si am 2 copii. Acum o luna am aflat o veste care ma socat, sotul meu a postat niste filmulete pe internet in ipostaze intime cu mine si evident cu el, filmulete care au fost vazute de sefii lui si alte persoane care ne cunosc.Rusinea este imensa, pentru ca ma intalnesc pe strada cu cei care au vizionat filmele sau au auzit despre bravura sotului meu, si nici nu stiu cum sa ma comport.  Nu stiam ca sunt filmata in momentele intime si nu credeam vreodata ca sotul meu poate fi in stare de asa ceva.
    In orice caz am trecut peste, si de dragul copiilor dar si pentru ca inca il mai iubesc, l-am iertat, vroiam sa o luam de la capat si sa uitam acest incident.
    Dar astazi am avut o discutie cu el si mi-a spus ca nu stie ce sa faca cu viata lui, ca eu nu-i ofer ce-si doreste , ca ar dori sa diversifice relatia noastra si sa incercam senzatii tari, cum ar fi SWING-ul.
    Eu sunt devastata, nu sunt de acord cu asa ceva. Am 2 copii pentru numele lui Dumnezeu, ce educatie le dau eu ca mama.
    Mi-a mai spus tot in discutia ce-am avut-o, ca uneori nici nu-l mai intereseaza copiii, ca-si doreste libertate sa faca cat mai mult sex.
    Recunosc ca de cand s-au nascut copiii, suntem mai rar impreuna. Dar asta si datorita vietii de familie, serviciului dar si cresterea copiilor, sarcini care imi revin numai mie. El nu ma mai ajuta cu nimic, datorita serviciului care este la distanta, dar si daca ar fi acasa nu m-ar ajuta. Ne vedem destul de rar, o data la trei saptamani sau la o luna. L-am refuzat foarte rar dar totusi el se considera special ca are libidoul crescut s.a.m.d. si vrea sa aduca ceva nou in viata noastra.
    I-am spus nu hotarat si i-am sugerat sa se gandeasca foarte bine ce-si doreste: viata de familie sau viata de noapte (dezmat).
    Acum nu stiu ce voi face cu cei doi copii cum ne vom descurca pe viitor, pentru ca sunt sigura ca distanta dintre noi se va adanci si el va face ce-si doreste. Iar pe de alta parte nu mai am incredere in el deloc.
    De cand am aflat vestea m-am consumat foarte tare am ajuns la 43 de kg, nu am cu cine discuta iar mamei asa ceva nu-i pot povesti oricat de apropiata mi-ar fi. Cum le voi da vestea copiilor ca vor creste fara tata? Copiii mei sunt mici si nu vor intelege. Sfatuiti-ma ce sa fac?
    Acest mesaj a fost editat de către melanyka: 2 Mai 2013, 14:41
  •  
    • 2085 mesaje
    2 Mai 2013, 15:03
    1 0

     

     

    OMG !!

  •  
    • 2085 mesaje
    2 Mai 2013, 15:10
    5 0
    melanyka said:Buna, sunt casatorita de 10 ani si am 2 copii. Acum o luna am aflat o veste care ma socat, sotul meu a postat niste filmulete pe internet in ipostaze intime cu mine si evident cu el, filmulete care au fost vazute de sefii lui si alte persoane care ne cunosc.Rusinea este imensa, pentru ca ma intalnesc pe strada cu cei care au vizionat filmele sau au auzit despre bravura sotului meu, si nici nu stiu cum sa ma comport.  Nu stiam ca sunt filmata in momentele intime si nu credeam vreodata ca sotul meu poate fi in stare de asa ceva.
    In orice caz am trecut peste, si de dragul copiilor dar si pentru ca inca il mai iubesc, l-am iertat, vroiam sa o luam de la capat si sa uitam acest incident.
    Dar astazi am avut o discutie cu el si mi-a spus ca nu stie ce sa faca cu viata lui, ca eu nu-i ofer ce-si doreste , ca ar dori sa diversifice relatia noastra si sa incercam senzatii tari, cum ar fi SWING-ul.
    Eu sunt devastata, nu sunt de acord cu asa ceva. Am 2 copii pentru numele lui Dumnezeu, ce educatie le dau eu ca mama.
    Mi-a mai spus tot in discutia ce-am avut-o, ca uneori nici nu-l mai intereseaza copiii, ca-si doreste libertate sa faca cat mai mult sex.
    Recunosc ca de cand s-au nascut copiii, suntem mai rar impreuna. Dar asta si datorita vietii de familie, serviciului dar si cresterea copiilor, sarcini care imi revin numai mie. El nu ma mai ajuta cu nimic, datorita serviciului care este la distanta, dar si daca ar fi acasa nu m-ar ajuta. Ne vedem destul de rar, o data la trei saptamani sau la o luna. L-am refuzat foarte rar dar totusi el se considera special ca are libidoul crescut s.a.m.d. si vrea sa aduca ceva nou in viata noastra.
    I-am spus nu hotarat si i-am sugerat sa se gandeasca foarte bine ce-si doreste: viata de familie sau viata de noapte (dezmat).
    Acum nu stiu ce voi face cu cei doi copii cum ne vom descurca pe viitor, pentru ca sunt sigura ca distanta dintre noi se va adanci si el va face ce-si doreste. Iar pe de alta parte nu mai am incredere in el deloc.
    De cand am aflat vestea m-am consumat foarte tare am ajuns la 43 de kg, nu am cu cine discuta iar mamei asa ceva nu-i pot povesti oricat de apropiata mi-ar fi. Cum le voi da vestea copiilor ca vor creste fara tata? Copiii mei sunt mici si nu vor intelege. Sfatuiti-ma ce sa fac?

     

    Pai, copiii tai, se pare, oricum sunt fara tata....

    In alta ordine de idei,  daca tot  te-a vazut lumea in ipostazele in care te-a vazut, eu zic sa incepi sa vorbesti. Cu oamenii. Sa spui ce ti se intampla. Probabil, cei care te-au vazut isi imagineaza ca filmarea a fost cu acordul tau.

    Te-ai inchis in tine si suferi ca un caine. Cred ca te distrugi. 45 de kilograme ??  Pentru cine, de fapt ??

    Nu pot sa-ti spun ce sa faci. Pot doar sa-ti spun ce-as face eu. As divorta urgent.

    Imi pare rau.


    Acest mesaj a fost editat de către mama_omida: 2 Mai 2013, 15:31
  •  
    • 1441 mesaje
    2 Mai 2013, 15:16
    8 1
    Hm, cu un asa mare libidou si o asa mare distanta as pune pariu ca "manuela" nu e suficienta. In alta ordine de idei din cate am citit implicarea unei alte persoane in viata  sexuala a unui cuplu are sanse de reusita doar daca relatia dintre cei 2 parteneri e deosebit de armonioasa si chiar si asa se poate lasa cu certuri. Vrea senzatii tari? Baga-i un vibrator in fund, dar ai grija sa-l filmezi si apoi sa faci publice filmuletele si propune-i apoi un swing cu un cuplu de homosexuali.


    Acest mesaj a fost editat de către udaridari: 2 Mai 2013, 15:16
  •  
    • 10876 mesaje
    2 Mai 2013, 15:20
    4 0

    Ce povesteam eu despre amica pe care a lasat-o barba-su dupa 15 ani de casatorie pentru ca vroia sex anal si nevasta nu ii oferea e mic copil.

  •  
    • 2085 mesaje
    2 Mai 2013, 15:24
    1 0
    mikizda said:

    Ce povesteam eu despre amica pe care a lasat-o barba-su dupa 15 ani de casatorie pentru ca vroia sex anal si nevasta nu ii oferea e mic copil.

     

    De mai bine de zece ani de cand ma dau pe eva.ro, o singura data am mai citit ceva in genul asta.

    Dupa ani bun de casnicie, ea descopera ca el e gay.

     

    Tot nu pricep. In 10 ani, a fost un sot model ?

    Si cum au aflat sefii lui si cunoscutii vostri despre film ? L-a distribuit el ??

  •  
    • 11561 mesaje
    2 Mai 2013, 15:32
    10 3
    Ca vrea swing e discutabil pana la un punct , dar ca a postat ce a postat pe NET , fara macar sa te avertizeze , dovedeste ca ori e obsedat , ori e idiot .

    Fa i vant urgent , dar va fi mai dificil sa explici copiilor motivul , este totusi tatal lor.
    Succes si Dumnezeu sa te ocroteasca .
  •  
    • 7 mesaje
    2 Mai 2013, 15:47
    0 0
    mama_omida said:
    mikizda said:

    Ce povesteam eu despre amica pe care a lasat-o barba-su dupa 15 ani de casatorie pentru ca vroia sex anal si nevasta nu ii oferea e mic copil.

     

    De mai bine de zece ani de cand ma dau pe eva.ro, o singura data am mai citit ceva in genul asta.

    Dupa ani bun de casnicie, ea descopera ca el e gay.

     

    Tot nu pricep. In 10 ani, a fost un sot model ?

    Si cum au aflat sefii lui si cunoscutii vostri despre film ? L-a distribuit el ??

     

    1.A fost omul cu care am crezut ca-mi voi petrece toata viata, la inceput dragut, atent, mai tarziu au aparut copiii si s-a comportat ca un tatic exemplu, in pat in schimb, de vreo doi ani are alte fantezii, isi doreste inca o persoana in viata noastra un fel de "menage a trois". I-am spus inca de la inceput ca nu concep asa ceva, ca suntem o familie si trebuie sa ne educam copiii cat mai sanatos. Parea ca intelege, dar se pare ca m-am inselat.

    2. La servici a accesat contul si a uitat sa se deconecteze.

     

  •  
    • 2085 mesaje
    2 Mai 2013, 15:55
    1 0

     

     Middle age crisis .

    Pai si nu l-au dat aia afara de la job ?

    Daca n-au facut-o, e bine. Ca va trebui sa plateasca pensie de ingrijire minori.

     

  •  
    • 7 mesaje
    2 Mai 2013, 16:02
    0 0
    mama_omida said:

     

     Middle age crisis .

    Pai si nu l-au dat aia afara de la job ?

    Daca n-au facut-o, e bine. Ca va trebui sa plateasca pensie de ingrijire minori.

    Ba, l-au dat afara. Nu stiu cati sefi ar accepta un asa angajat. Poate doar astia care se ocupa de filmele pentru adulti.

     

     

  •  
    • 261 mesaje
    2 Mai 2013, 17:17
    3 0
    e o problema destul de serioasa,cred personal ca ar trebui sa iti vezi de copii si de tine,lasa-l sa se duca si pe luna sa-si faca poftele,urat din partea lui ca a facut asa ceva,e inadmisibil sa arati lumii clipele de intimitate ci=u sotia sau sotul dupa caz.Eu nici nu m-as mai uita la el oricat de mult l-as iubi,daca nu este multumit de ceea ce-i oferi tu inseamna ca nu te iubeste asa cum ar trebui si faptul ca se gandeste la prostii de genul asta om matur cu copii
    acasa e clar ca e batut in cap.Acum ma gandesc ce sotie ar accepta Swingul asta ca de curand pe bune nu stiam ce inseamna)
  •  
    • 11561 mesaje
    2 Mai 2013, 17:22
    2 0
    Sunt destule cupluru care i l practica , mult mai multe decat ti ai imagina vreodata .Sunt cluburi dedicata , si daca vrei sa ti faci o idee , cauta pe net club swing .
    Secolul religios s a transformat in secolul desfraului?
  •  
    • 23 mesaje
    2 Mai 2013, 19:08
    1 0
    Divort , greu dar nu are rost sa pierzi vremea.
  •  
    • 23 mesaje
    2 Mai 2013, 19:11
    1 0
    melanyka said:Buna, sunt casatorita de 10 ani si am 2 copii. Acum o luna am aflat o veste care ma socat, sotul meu a postat niste filmulete pe internet in ipostaze intime cu mine si evident cu el, filmulete care au fost vazute de sefii lui si alte persoane care ne cunosc.Rusinea este imensa, pentru ca ma intalnesc pe strada cu cei care au vizionat.....

    Ce noroc au uni la neveste se pare ca tot aia care nu au nevoie de asa ceva, mie o ciuda de mor

    Acest mesaj a fost editat de către alexpaul1986: 2 Mai 2013, 19:12
  •  
    • 9728 mesaje
    2 Mai 2013, 19:37
    0 1
    melanyka said:

     

    1.A fost omul cu care am crezut ca-mi voi petrece toata viata, la inceput dragut, atent, mai tarziu au aparut copiii si s-a comportat ca un tatic exemplu, in pat in schimb, de vreo doi ani are alte fantezii, isi doreste inca o persoana in viata noastra un fel de "menage a trois". I-am spus inca de la inceput ca nu concep asa ceva, ca suntem o familie si trebuie sa ne educam copiii cat mai sanatos. Parea ca intelege, dar se pare ca m-am inselat.

    2. La servici a accesat contul si a uitat sa se deconecteze.

     

     
    Mi-este foooarte greu sa cred ca un om  se comporta in primii ani ca un "tata exemplu"  si apoi, asa, hop-poc nu-l mai intereseaza copiii, zau   

  •  
    • 10876 mesaje
    2 Mai 2013, 19:46
    1 0
    E nu Cafe.
    Am povestit de o cunostinta de a mea.
    Munceaau amindoi pe branci ca sa stranga bani de emigrat.

    Cand copilul a vea 5 ani, au emigrat.
    ea, a reusit bine acolo.
    El, dadea bani pe belete de avion pina in tara, o caruta de bani, munciti cu greu de ea, ca el nu se adapta.
    Unde in tara si-a gasit pe una care si-o infige anal.
    Si uite casnicie de 15 ani daca nu mai mult, dus pe apa sambetei, pt o alta gaura si in alt loc.
    tatic exemplar, ne vedeam mereu in parc, foarte ok       .
    Si acu se intoarce in tara si a dat dreaq tot pentru un futai pe invers 
  •  
    • 4582 mesaje
    2 Mai 2013, 22:23
    1 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 1441 mesaje
    2 Mai 2013, 22:26
    1 0

     a swinguit-o barbata-sau cu una mai mica si putin cocosata, el stie ce io fi placut  la ea, ca noi nu ne-am prins  

     
    Cel mai probabil pentru ca nu se plangea de dureri de genunchi  


    Acest mesaj a fost editat de către udaridari: 2 Mai 2013, 22:27
  •  
    • 4582 mesaje
    2 Mai 2013, 22:43
    1 1
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 193 mesaje
    2 Mai 2013, 22:43
    0 0
    melanyka said:Buna, sunt casatorita de 10 ani si am 2 copii. Acum o luna am aflat o veste care ma socat, sotul meu a postat niste filmulete pe internet in ipostaze intime cu mine si evident cu el, filmulete care au fost vazute de sefii lui si alte persoane care ne cunosc.Rusinea este imensa, pentru ca ma intalnesc pe strada cu cei care au vizionat filmele sau au auzit despre bravura sotului meu, si nici nu stiu cum sa ma comport.  Nu stiam ca sunt filmata in momentele intime si nu credeam vreodata ca sotul meu poate fi in stare de asa ceva.
    In orice caz am trecut peste, si de dragul copiilor dar si pentru ca inca il mai iubesc, l-am iertat, vroiam sa o luam de la capat si sa uitam acest incident.
    Dar astazi am avut o discutie cu el si mi-a spus ca nu stie ce sa faca cu viata lui, ca eu nu-i ofer ce-si doreste , ca ar dori sa diversifice relatia noastra si sa incercam senzatii tari, cum ar fi SWING-ul.
    Eu sunt devastata, nu sunt de acord cu asa ceva. Am 2 copii pentru numele lui Dumnezeu, ce educatie le dau eu ca mama.
    Mi-a mai spus tot in discutia ce-am avut-o, ca uneori nici nu-l mai intereseaza copiii, ca-si doreste libertate sa faca cat mai mult sex.
    Recunosc ca de cand s-au nascut copiii, suntem mai rar impreuna. Dar asta si datorita vietii de familie, serviciului dar si cresterea copiilor, sarcini care imi revin numai mie. El nu ma mai ajuta cu nimic, datorita serviciului care este la distanta, dar si daca ar fi acasa nu m-ar ajuta. Ne vedem destul de rar, o data la trei saptamani sau la o luna. L-am refuzat foarte rar dar totusi el se considera special ca are libidoul crescut s.a.m.d. si vrea sa aduca ceva nou in viata noastra.
    I-am spus nu hotarat si i-am sugerat sa se gandeasca foarte bine ce-si doreste: viata de familie sau viata de noapte (dezmat).
    Acum nu stiu ce voi face cu cei doi copii cum ne vom descurca pe viitor, pentru ca sunt sigura ca distanta dintre noi se va adanci si el va face ce-si doreste. Iar pe de alta parte nu mai am incredere in el deloc.
    De cand am aflat vestea m-am consumat foarte tare am ajuns la 43 de kg, nu am cu cine discuta iar mamei asa ceva nu-i pot povesti oricat de apropiata mi-ar fi. Cum le voi da vestea copiilor ca vor creste fara tata? Copiii mei sunt mici si nu vor intelege. Sfatuiti-ma ce sa fac?


    intradevar este socant ce ti-a facut sotul tau dar este si mai socant faptul ca tu sustii ca il iubesti..iubesti practic un om care  te-a denigrat,si-a batut joc de persoana ta,de corpul tau,in sensul ca te-a expus goala la toata lumea,un om care ai zis ca nici nu l-ar mai interesa de copii,un om care il vezi la 3 saptamani,un om care vrea sa se culce cu altele sau sa te dea la altii sa te faca posta,un om care te face sa suferi pana ai ajuns la 43 kg...este clar ca buna ziua ca nu mai are nici o urma de respect fata de tine..singura solutie este divortul...copii daca is mai marisori oricum si-au dat seama de situatie si vor intelege,daca nu,iti vor multumi mai tarziu..ei au nevoie de un tata atent,grijuliu ,iubitor nu unul care ii sta mintea la cum sa se culce cu cat ma multe...divorteaza cat mai repede spre binele tau nu te mai autodistruge singura,gandeste o clipa la rece si iti vei dea seama ca omul asta nu te iubeste nici pe tine nici pe copii...