clarvazatoare

  •  
    • 4 mesaje
    11 Apr 2013, 09:32
    1 3
    Buna dragelor,
    Vreau sa va impartasesc experienta mea cu o clarvazatoare.
    In urma cu patru luni si jumatate,am fost la o doamna cu puteri paranormale.
    Eram disperata, sotul nu mai venea acasa, mai mereu ne certam si colac peste pupaza
    ramasesem si fara serviciu. Totul imi mergea pe dos si am zis ca trebuie sa fac ceva.
    Dupa cateva zile de cautari pe net, am dat de acesta doamna pe un forum.M-a pus sa-i trimit
    niste poze cu mine si sotul meu. A inceput sa-mi zica ca o sa ma despart de el, ca are pe
    cineva in afara de mine,ca o sa-mi gasesc un servici mai bun etc. si chiar asa s-a intamplat.
    Nu pot sa-mi explic cum a putut sa vada lucrurile astea doar prin cateva poze?!
    Pot spune cu mana pe inima ca m-a ajutat foarte mult.
    Cine doreste mai multe detalii - gabriela.flavia@yahoo.com
  •  
    • 193 mesaje
    11 Apr 2013, 11:52
    2 0
    Oooo!!! Nuuu!!! Indiferent ce durere aş avea sau în ce situatie m-as afla nu aş apela la clarvazatoare!!! Nu cred că ele îţi pot aduce liniştea!!! Ce ai obţinut din tot ceea ce ti-a zis?
  •  
    • 6 mesaje
    11 Apr 2013, 13:34
    0 1
    numai Dumnezeul ajuta oamenii, ele iti fac numai rau cum ai si zis te-a despartit de sotul tau.
  •  
    • 4 mesaje
    11 Apr 2013, 21:35
    1 2
    Buna fetelor,
    Eu una sunt multumita de ce mi-a spus si cat despre despartirea de sotul meu, nu are legatura cu clarvazatoarea. Cu mult timp inainte i-am gasit niste mesaje in telefon. Doar asa mi-am gasit linistea. Va pup:*:*
  •  
    • 54 mesaje
    12 Apr 2013, 20:22
    2 0
    Si cat costa previziunile la aceasta clarvazatoare?
  •  
    • 143 mesaje
    13 Apr 2013, 10:36
    3 1
    GabyFlavia said:Buna fetelor,
    Eu una sunt multumita de ce mi-a spus si cat despre despartirea de sotul meu, nu are legatura cu clarvazatoarea. Cu mult timp inainte i-am gasit niste mesaje in telefon. Doar asa mi-am gasit linistea. Va pup:*:*

     

    . Ce prosta esti ca te lasi condusa de o femeie urita cu nasu mare .... Cum sa te desparti de un om pe care I'll iubesti.... Dai dovada de multa prostie nu te ai intrebat dc barbatu de linga tine are nevoie de amanta? Care nu are amanta ( sau mai exact care nu sio trage ocazional ) dar u prostuta ai ramas si fara mascul cu bani luati si cu multa prostie in cap .....
  •  
    • 4 mesaje
    14 Apr 2013, 04:02
    5 1
    Iti recomand sa te mai duci pe la scoala si sa lasi rautatea deoparte. Fiecare suntem liberi sa facem ce vrem! Eu una doar am vrut sa aud si alte experiente. Daca sotul meu ma respecta, cu siguranta nu se ajungea la despartire. Aceasta clarvazatoare are o facultate de psihologie si multa experienta. Nu mai judeca fara sa cunosti situatia!!!
  •  
    • 4 mesaje
    14 Apr 2013, 04:04
    0 0
    Mihaela am dat foarte putin.
  •  
    • 193 mesaje
    14 Apr 2013, 10:05
    0 0
    Dragoş!!!!heei!!! Ai crescut în codru? De ce o faci proasta? Că pur şi simplu a căutat să se liniştească ? Nu ştim niciodata situaţiile extreme unde ne duc!!!
  •  
    • 143 mesaje
    14 Apr 2013, 12:39
    1 2
    eliss13 said:Dragoş!!!!heei!!! Ai crescut în codru? De ce o faci proasta? Că pur şi simplu a căutat să se liniştească ? Nu ştim niciodata situaţiile extreme unde ne duc!!!

     

    poate prima data ai dat putin ..... Roagate sa aiba har de la D-zeu ca daca e mina in mina cu dracu afla ca ai devenit oficial sclava.... O sa ajungi sa cotizezi in fiecare luna la asa zisa clarvazatoare o sa vezi u singurica sa auzim numai de bine multa sanatate bafta
  •  
    • 1 mesaje
    28 Ian 2014, 20:48
    0 3
    Am citit opiniile voastre pe forum si nu pot sa va spun decat ca toti aveti dreptate in felul
    dumneavoastra.
    Am trecut si eu printr-o experienta nefericita in care nervii imi erau intinsi la maxim, cautam
    raspunsuri si nu le puteam obtine. Am cautat pe internet un clarvazator care sa ma poata ajuta
    sa gasesc raspunsurile la intrebari. Va marturisesc ca am intrat in legatura cu cel putin 6-7
    persoane cu capacitati paranormale iar dintre toti cred ca cel mai bine mi s-a potrivit si am
    rezonat cu d-a Catalina Pirvu, o persoana interesanta de atlfel cu capacitati, parerea mea
    deosebite iar cel mai interesant lucru a fost ca in prima noastra discutie telefonica la care eu
    ma aflam la o distanta de 450 km de ea, mi-a furnizat informatiiatat despre mine cat si
    despre familia mea cu o precizie uimitoare incat am ramas surprins.Lucrurile acestea s-au
    intamplat in urma cu 6 ani. De atunci si pana in prezent am solicitat-o de numarate ori atat
    telefonic cat si personal iar intr-un procent de 80-90 % informatiile primite s-au concretizat.
    Am convingerea ca sunt multe persoane sceptice care pun la indoiala capacitatile
    extrasenzoriale ale unor persoane cu har dar ele exista. Singurul mod de a verifica si a va
    forma o convingere persoanala este de a intra in contact cu persoana la care eu am apelat
    si sunt convins ca o sa primiti raspunsurile asteptate. Pentru a putea fi contacta-ta eu las un numar de telefon la care sper sa va fie de ajutor: 0741183767
    Acest mesaj a fost editat de către Axell007: 28 Ian 2014, 20:49
  •  
    • 64 mesaje
    25 Feb 2014, 00:46
    0 0
    Axell007 said:Am citit opiniile voastre pe forum si nu pot sa va spun decat ca toti aveti dreptate in felul
    dumneavoastra.
    Am trecut si eu printr-o experienta nefericita in care nervii imi erau intinsi la maxim, cautam
    raspunsuri si nu le puteam obtine. Am cautat pe internet un clarvazator care sa ma poata ajuta
    sa gasesc raspunsurile la intrebari. Va marturisesc ca am intrat in legatura cu cel putin 6-7
    persoane cu capacitati paranormale iar dintre toti cred ca cel mai bine mi s-a potrivit si am
    rezonat cu d-a Catalina Pirvu, o persoana interesanta de atlfel cu capacitati, parerea mea
    deosebite iar cel mai interesant lucru a fost ca in prima noastra discutie telefonica la care eu
    ma aflam la o distanta de 450 km de ea, mi-a furnizat informatiiatat despre mine cat si
    despre familia mea cu o precizie uimitoare incat am ramas surprins.Lucrurile acestea s-au
    intamplat in urma cu 6 ani. De atunci si pana in prezent am solicitat-o de numarate ori atat
    telefonic cat si personal iar intr-un procent de 80-90 % informatiile primite s-au concretizat.
    Am convingerea ca sunt multe persoane sceptice care pun la indoiala capacitatile
    extrasenzoriale ale unor persoane cu har dar ele exista. Singurul mod de a verifica si a va
    forma o convingere persoanala este de a intra in contact cu persoana la care eu am apelat
    si sunt convins ca o sa primiti raspunsurile asteptate. Pentru a putea fi contacta-ta eu las un numar de telefon la care sper sa va fie de ajutor: 0741183767

     

     

       Si cat costa apelarea la serviciile doamnei despre care vorbiti?

  •  
    • 1 mesaje
    25 Feb 2014, 07:53
    0 1
    uneori cand nu mai avem nici un raspuns la intrebarile noastre si suntem plini de indoieli e cumva necesar sa apelezi la cineva care crezi ca te ar putea ajuta,cel putin ptr lnistea sufleteasca,trebuie sa stii cum sa privesti partea asta caci altfel te afunzi mai tare,tre sa stii cum sa iei raspunsurile ...
  •  
    • 4346 mesaje
    25 Feb 2014, 09:16
    1 1
    daniela_casvan said:uneori cand nu mai avem nici un raspuns la intrebarile noastre si suntem plini de indoieli e cumva necesar sa apelezi la cineva care crezi ca te ar putea ajuta,cel putin ptr lnistea sufleteasca,trebuie sa stii cum sa privesti partea asta caci altfel te afunzi mai tare,tre sa stii cum sa iei raspunsurile ...

     

    si crezi ca diavolul te ajuta????

  •  
    • 47 mesaje
    9 Iul 2014, 13:36
    0 1

    Sfatul meu este sa nu apelati prea des la aceeasi persoana. Chiar daca nu va imprieteniti, si sunteti numai clienta fidela, exista riscul foarte mare sa afle mai multe lucruri, sa ajunga clientele sa se cunoasca intre ele ( ca, uneori, o recomanzi pe respectiva altor amice) si ghicitoarea sa stie de fapt foarte multe, fara a ghici propriu-zis.
    Acest mesaj a fost editat de către Liaciocarlia: 24 Iul 2014, 01:22
  •  
    • 1 mesaje
    24 Apr 2015, 18:13
    1 0
       Am apelat si eu la serviciile doamnei Parvu Catalina sugerate de Axell007 si am fost foarte multumit de rezultatele acesteia.   
       Este fantastic cum o persoana fara sa ma cunoasca sau sa imi stie problemele mele personale poate prezice cu atata acuratete evenimente viitoare din viata mea.
       Va recomand cu incredere sa apelati la aceasta persoana. 
  •  
    • 3765 mesaje
    24 Apr 2015, 22:27
    1 0
    Dragos190790 said:   Am apelat si eu la serviciile doamnei Parvu Catalina sugerate de Axell007 si am fost foarte multumit de rezultatele acesteia.   
       Este fantastic cum o persoana fara sa ma cunoasca sau sa imi stie problemele mele personale poate prezice cu atata acuratete evenimente viitoare din viata mea.
       Va recomand cu incredere sa apelati la aceasta persoana. 

     

     

    cat te-a costat sa aflii ca esti ca o vaca de muls?

  •  
    • 24 mesaje
    25 Apr 2015, 12:20
    0 0
    Eu cred ca persoana respectiva a creat conturile pentru a-si face reclama...
  •  
    • 11 mesaje
    24 Mai 2015, 18:56
    1 0
    Eu nu cred ca trebuie condamndat faptul ca a apelat la o clarvazatoare. fiecare are dreptul la libera alegere. poate intr-adevar nu e foarte ok sa aflam viitorul, dar cel putin a ajutat-o pe GabyFLavia sa-si gaseasca linistea si sa treaca mai usor peste socul despartirii, stiind ca asta urma sa se intample.
  •  
    • 11 mesaje
    24 Mai 2015, 18:56
    0 0


    Acest mesaj a fost editat de către isabela.v: 24 Mai 2015, 18:57