Fericita cu LIPOGOLD!

  •  
    • 20 mesaje
    6 Iul 2014, 00:47
    0 0
    gabriela42 said:
    mariaanastasia said:
    bubulina222 said:
    predaluiza said:Buna dragele mele.Am aproape 2 saptamani de cand iau Lipogold si am slabit doar 1 kg.Mi se pare extrem de putin,fata de ce ziceau ei ca poti slabi.

    tot atat ai fi slabit si daca ai fi tinut un regim alimentar... 
    Cum nu se poate mai adevarat!!! Astazi vroiam sa va scriu sa va dau o veste buna: mi-am variat puyin programul de sport, am continuat sa maninc variat, dar atenta la grasimi animale si la dulciurile rafinate si am reusit sa depasesc pragul de greutate unde ma oprisem: am slabit 2 kg in ultima luna!!!! Ma simt minunat si va doresc si voua acelasi lucru!! Este in puterea voastra.

     

     

    Te minti singura ca iti este bine , pasilele si slabitul in urma unei diete sunt crime impotriva propiei sanatati , va aparea mai tarziu urmarea si regretele , dar si efectul yo-yo de care sunt sigura ca ai auzit , daca vrei sa slabesti mergi la dietetician si iti face program personalizat ... restul sunt povesti !Slabitul cu pastile si diete minune , provaca scaderea masei musculare -cel mai afectate sunt muschiul inimii si ficatul pentru care orice pastila de slabit este TOXICA -RETINE TOXICA !Nu mai vorbesc de anemii ca e un subiect prea amplu ..... 

     

    Nu stiu daca mie imi e adresat raspunsul tau. Daca da, cred ca n-ai citit cu atentie postarile mele, altfel ai fi inteles ca eu nu am slabit cu pastile, ci cu sport si cu atentie la ce maninc.
    Acest mesaj a fost editat de către mariaanastasia: 6 Iul 2014, 00:51
  •  
    • 12208 mesaje
    6 Iul 2014, 20:39
    0 0
    FOARTE BINE!
  •  
    • 3 mesaje
    8 Iul 2014, 12:47
    0 0
    Poate aveti dreptate ca in general pastilele de genul pot face mai mult rau decat bine insa eu nu am avut nici un fel de problema,nu m-am simtit rau,nu nimic asa ca nu ezit sa le iau.
  •  
    • 11 mesaje
    9 Iul 2014, 19:07
    0 0
    Nici eu nu am avut nici un fel de problema cu Lipogold,prin urmare nu am nici un fel de ezitare in a le lua.
  •  
    • 7 mesaje
    14 Iul 2014, 17:28
    0 0
    Imi voi relua tratamentul cu Lipogold pentru ca as vrea sa mai slabesc cateva kg,poate de aceasta data cele 4 kg se vor transforna in 6 sau 8.
  •  
    • 3 mesaje
    15 Iul 2014, 12:58
    0 0
    Eu am reusit sa slabesc doar 2 kg cu ele,ceea ce mi se pare extrem de putin.Cred ca as fi putut sa slabesc astea 2 kg si altfel.
  •  
    • 7959 mesaje
    15 Iul 2014, 17:39
    1 0
    Gabriela, iti racesti gura de pomana. Astea sunt fete tinere, care nu stiu cum se tine o dieta . Stau pe feisbuci si iau pastile sa slabeasca. Sunt fane filme sf. Am incercat si eu sa le spun,  dar n-ai cu cine vorbi de miscare si regim alimentar. 
  •  
    • 12208 mesaje
    16 Iul 2014, 00:01
    0 0
    se lauda cu slabitul caci altceva nu pot realiza in viata ....pacat
  •  
    • 4 mesaje
    21 Iul 2014, 09:20
    0 0
    Nici eu nu inteleg de se incapataneaza atatea persoane sa ia pastile de slabit in loc sa tina un regim alimentar sau sa faca sport.
  •  
    • 17 mesaje
    23 Iul 2014, 10:36
    0 0
    bubulina222 said:Nici eu nu inteleg de se incapataneaza atatea persoane sa ia pastile de slabit in loc sa tina un regim alimentar sau sa faca sport.

    Poti tine si un regim alimentar si poti face si sport cat timp le iei,nu te impiedica nimeni.Rezultatele sunt mai rapide.Ideea e ca atata timp cat le iei poti slabi si fara dieta sau sport. 

     

  •  
    • 30 mesaje
    29 Iul 2014, 13:29
    0 0
    Am o cunostiinta care a luat si ea Lipogold,rezultatele ei au fost mult mai bune decat ale mele desi am respectat aceleasi reguli.