Fericita cu LIPOGOLD!

  •  
    • 17 mesaje
    2 Iun 2014, 13:47
    0 0
    mariaanastasia said:Eu nu am primit si CD, dar probabil ca trebuie sa-l comanzi odata cu produsul.

     Eu cand mi le-am comandat le-am primit impreuna cu un cd cu exercitii fizice.Era la promotie sau ceva de genul,ideea e ca m-au ajutat destul de mult exercitiile alea.Daca nu ai cd-ul poti incarca tu singura acasa cateva exercitii nu foarte complicate.

  •  
    • 8 mesaje
    3 Iun 2014, 08:18
    0 0
    Acum cateva luni am luat si eu Lipogold,e adevarat am primit si eu un cd cu niste exercitii,pe care nu le0am facut.Nici nu am avut curiozitatea de a ma uita pe el.Ideea e ca pana la urma am reusit sa slabesc si fara exercitii fizice etc.Am slabit 6 kg!
  •  
    • 7 mesaje
    3 Iun 2014, 08:38
    0 0
    horia000 said:Acum cateva luni am luat si eu Lipogold,e adevarat am primit si eu un cd cu niste exercitii,pe care nu le0am facut.Nici nu am avut curiozitatea de a ma uita pe el.Ideea e ca pana la urma am reusit sa slabesc si fara exercitii fizice etc.Am slabit 6 kg!

    Am si eu o curiozitate,te-ai ingrasat dupa ca nu ai mai luat aceste pastile? 

     

  •  
    • 20 mesaje
    3 Iun 2014, 18:30
    1 0
    Astazi sint 2 saptamini de cind iau Lipogold. Am aceeasi greutate ca la inceput si nu am observat sa-mi fi scazut pofta de mincare. Pielea si unghiile mele arata la fel. Singura diferenta e ca mi se pare ca se contureaza ceva mai bine stratul de tesut adipos din jurul taliei, ceea ce nu doream si nu doresc nimanui. Poate ca la mine nu a functionat si gata! Ma intorc la programul meu de miscare pe care va trebui sa-l variez putin... Personal, nu cred ca la mine poate avea efect altceva, am vrut sa verific
  •  
    • 8 mesaje
    4 Iun 2014, 13:16
    0 0
    mariaanastasia said:Astazi sint 2 saptamini de cind iau Lipogold. Am aceeasi greutate ca la inceput si nu am observat sa-mi fi scazut pofta de mincare. Pielea si unghiile mele arata la fel. Singura diferenta e ca mi se pare ca se contureaza ceva mai bine stratul de tesut adipos din jurul taliei, ceea ce nu doream si nu doresc nimanui. Poate ca la mine nu a functionat si gata! Ma intorc la programul meu de miscare pe care va trebui sa-l variez putin... Personal, nu cred ca la mine poate avea efect altceva, am vrut sa verific

    Dar te-ai simtit rau de la ele sau ceva de genul asta?Eu am tot citit despre aceste pastile si par destul de laudate.M-ai pus pe ganduri cu ceea ce spui,nu ai slabit nici macar 500 de g? 

     

  •  
    • 7 mesaje
    4 Iun 2014, 13:54
    0 0
    mariaanastasia said:Astazi sint 2 saptamini de cind iau Lipogold. Am aceeasi greutate ca la inceput si nu am observat sa-mi fi scazut pofta de mincare. Pielea si unghiile mele arata la fel. Singura diferenta e ca mi se pare ca se contureaza ceva mai bine stratul de tesut adipos din jurul taliei, ceea ce nu doream si nu doresc nimanui. Poate ca la mine nu a functionat si gata! Ma intorc la programul meu de miscare pe care va trebui sa-l variez putin... Personal, nu cred ca la mine poate avea efect altceva, am vrut sa verific

     
    Am vazut ca spuneai ca faci sport aproape zilnic,mi se pare ceva in neregula.O persoana care face sport aproape zilnic ar trebuii sa slabeasca macar 500 de grame.Spuneai ca ai pofta de mancare ,cam cat mananci intr-o zi? 

  •  
    • 20 mesaje
    4 Iun 2014, 21:24
    0 0
    S_Sanda said:
    mariaanastasia said:Astazi sint 2 saptamini de cind iau Lipogold. Am aceeasi greutate ca la inceput si nu am observat sa-mi fi scazut pofta de mincare. Pielea si unghiile mele arata la fel. Singura diferenta e ca mi se pare ca se contureaza ceva mai bine stratul de tesut adipos din jurul taliei, ceea ce nu doream si nu doresc nimanui. Poate ca la mine nu a functionat si gata! Ma intorc la programul meu de miscare pe care va trebui sa-l variez putin... Personal, nu cred ca la mine poate avea efect altceva, am vrut sa verific

     
    Am vazut ca spuneai ca faci sport aproape zilnic,mi se pare ceva in neregula.O persoana care face sport aproape zilnic ar trebuii sa slabeasca macar 500 de grame.Spuneai ca ai pofta de mancare ,cam cat mananci intr-o zi? 

     

    Da, fac sport aproape zilnic de câteva luni, așa am reușit sa scad pina la 73 kg. De câteva săptămîni am atins un platou si evident ca mi-as fi dorit sa depășesc cit mai repede faza asta, de aceea am adăugat LIPOGOLD. In prima săptămana cu LIPOGOLD m-am îngrășat 1kg, iar in a doua am revenit la greutatea initiala. Iau 3 mese pe zi plus 2 gustări, așa mănânc de cind am reînceput sa fac sport. Mănânc destul de variat, dar îmi plac mai ales salatele de cruditati cu piept de curcan la grătar , ciorbele si lactatele(lapte dulce, lapte bătut si urda). Îmi este tot mai greu sa ma abțin de la dulciuri, dar fac tot ce pot , speram ca problema asta sa se atenueze cu LIPOGOLD . Problema e ca eu nu am început sa mănânc sănătos si sa fac mișcare odată cu începerea tratamentului, făceam asta de ceva timp deja. Am încercat sa va spun deschis cum a fost in cazul meu, îmi pare si mie rău ca nu a functionat.
    Acest mesaj a fost editat de către mariaanastasia: 4 Iun 2014, 21:45
  •  
    • 20 mesaje
    4 Iun 2014, 21:51
    0 0
    predaluiza said:
    mariaanastasia said:Astazi sint 2 saptamini de cind iau Lipogold. Am aceeasi greutate ca la inceput si nu am observat sa-mi fi scazut pofta de mincare. Pielea si unghiile mele arata la fel. Singura diferenta e ca mi se pare ca se contureaza ceva mai bine stratul de tesut adipos din jurul taliei, ceea ce nu doream si nu doresc nimanui. Poate ca la mine nu a functionat si gata! Ma intorc la programul meu de miscare pe care va trebui sa-l variez putin... Personal, nu cred ca la mine poate avea efect altceva, am vrut sa verific

    Dar te-ai simtit rau de la ele sau ceva de genul asta?Eu am tot citit despre aceste pastile si par destul de laudate.M-ai pus pe ganduri cu ceea ce spui,nu ai slabit nici macar 500 de g? 

     

     

    Nu, nu m-am simțit deloc rău, le-am luat conform prospectului si am citit si eu tot ce am putut găsi despre ele. Speram sa pot depăși mai ușor etapa de stagnare in care sint acum, dar din păcate pentru mine nu au avut efect. Pe de alta parte fiecare persoana reactioneaza diferit, nu sintem toți la fel. Poate dacă as fi fost neantrenata si as fi mâncat multe prajeli si grăsimi înainte , as fi slăbit măcar 1kg, chiar nu știu. Nu, nu am slăbit nici măcar 100 de g
  •  
    • 7 mesaje
    5 Iun 2014, 14:45
    0 0
    mariaanastasia said:
    S_Sanda said:
    mariaanastasia said:Astazi sint 2 saptamini de cind iau Lipogold. Am aceeasi greutate ca la inceput si nu am observat sa-mi fi scazut pofta de mincare. Pielea si unghiile mele arata la fel. Singura diferenta e ca mi se pare ca se contureaza ceva mai bine stratul de tesut adipos din jurul taliei, ceea ce nu doream si nu doresc nimanui. Poate ca la mine nu a functionat si gata! Ma intorc la programul meu de miscare pe care va trebui sa-l variez putin... Personal, nu cred ca la mine poate avea efect altceva, am vrut sa verific

     
    Am vazut ca spuneai ca faci sport aproape zilnic,mi se pare ceva in neregula.O persoana care face sport aproape zilnic ar trebuii sa slabeasca macar 500 de grame.Spuneai ca ai pofta de mancare ,cam cat mananci intr-o zi? 

     

    Da, fac sport aproape zilnic de câteva luni, așa am reușit sa scad pina la 73 kg. De câteva săptămîni am atins un platou si evident ca mi-as fi dorit sa depășesc cit mai repede faza asta, de aceea am adăugat LIPOGOLD. In prima săptămana cu LIPOGOLD m-am îngrășat 1kg, iar in a doua am revenit la greutatea initiala. Iau 3 mese pe zi plus 2 gustări, așa mănânc de cind am reînceput sa fac sport. Mănânc destul de variat, dar îmi plac mai ales salatele de cruditati cu piept de curcan la grătar , ciorbele si lactatele(lapte dulce, lapte bătut si urda). Îmi este tot mai greu sa ma abțin de la dulciuri, dar fac tot ce pot , speram ca problema asta sa se atenueze cu LIPOGOLD . Problema e ca eu nu am început sa mănânc sănătos si sa fac mișcare odată cu începerea tratamentului, făceam asta de ceva timp deja. Am încercat sa va spun deschis cum a fost in cazul meu, îmi pare si mie rău ca nu a functionat.

     
    Sunt sigura ca daca o sa iti mentii acelasi mod de alimentatie si o sa faci sport in continuare o sa slabesti.Multa bafta! 

  •  
    • 20 mesaje
    5 Iun 2014, 16:58
    0 0
    Multumesc! Va doresc si voua mai ales sa fiti sanatoase! O femeie sanatoasa si fericita e sigur si frumoasa!
  •  
    • 19 mesaje
    5 Iun 2014, 18:02
    0 0
    mariaanastasia said:Multumesc! Va doresc si voua mai ales sa fiti sanatoase! O femeie sanatoasa si fericita e sigur si frumoasa!

     Asta conteaza cel mai mult,indiferent ca esti slaba sau grasa cel mai important este sa fii sanatoasa.

  •  
    • 10 mesaje
    6 Iun 2014, 08:20
    0 0
    Eu am reusit sa slabesc 6 kg dupa tratamentul cu Lipogold pe toata aceasta perioada singurul lucru pe care l-am facut a fost sa nu mai mananc paine.
  •  
    • 20 mesaje
    6 Iun 2014, 09:01
    0 0
    valerica28 said:Eu am reusit sa slabesc 6 kg dupa tratamentul cu Lipogold pe toata aceasta perioada singurul lucru pe care l-am facut a fost sa nu mai mananc paine.

    Draga Valerica, ai mai slabit si cu Duo Slim 8 kg , tot de curind, cel putin asa ai scris pe forum!!! Ai grija mare la sanatate, in cazul in care e adevarat.

     

  •  
    • 7 mesaje
    6 Iun 2014, 13:26
    0 0
    Desi am vazut ca sunt persoane care nu au reusit sa slabeasca cu acest tratament m-am hotarat sa ma apuc si eu de el.O sa incerc sa fac si un pic de sport si astept sa vad ce rezultate o sa aiba la mine.
  •  
    • 9 mesaje
    10 Iun 2014, 12:43
    0 0
    Nici eu nu am slabit foarte mult cu aceste pastile,dupa cum am mai spus 2 kg nici macar nu se vad.
  •  
    • 34 mesaje
    10 Iun 2014, 18:35
    0 0
    Important este ca ai slabit ,indiferent cat!
  •  
    • 8 mesaje
    11 Iun 2014, 18:03
    0 0
    Desi am vazut atat pareri pro cat si contra m-am hotarat sa imi comand si eu Lipogold.Sper ca la mine sa functioneze,daca nu asta e macar am incercat
  •  
    • 4 mesaje
    11 Iun 2014, 19:04
    0 0
    Daca o sa incercati sa mancati mai mult peste,legume,fructe o sa vedeti ca pe langa faptul ca fizic o sa va simtit mult mai bine o sa vedeti si ca o sa reusiti sa slabiti destul de repede.
  •  
    • 7 mesaje
    12 Iun 2014, 14:06
    0 0
    bubulina222 said:Daca o sa incercati sa mancati mai mult peste,legume,fructe o sa vedeti ca pe langa faptul ca fizic o sa va simtit mult mai bine o sa vedeti si ca o sa reusiti sa slabiti destul de repede.

     
    Stiu ca asa ar fi cel mai indicat sa mancam,oricum ca a inceput sa fie si destul de cald afara nu prea ai pofta de mancare.Totusi ma gandesc ca acest pastile pot accelera procesul de a slabi,tocmai de aceeea mi le-am comandat si eu desi am vazut ca  sunt  destule cazuri in care nu au functionat.De maine incep tratamentul si o sa va tin la curent.

  •  
    • 4 mesaje
    12 Iun 2014, 18:36
    0 0
    Dupa ce am vazut destul de multe documentare,am renuntat sa mai mananc carne.Mananc multe legume crude sau fierte si mult peste.Nu numai ca ma simt extraordinar de bine insa am si slabit destul de mult.Recomand tuturor acest stil de viata!