Fericita cu LIPOGOLD!

  •  
    • 30 mesaje
    29 Mar 2013, 13:24
    0 0
    Am tot citit pe acest forum despre diverse produse de slabit... le-am incercat pe toate aproape, m-am limitat insa la cele naturale...si nu pot sa zic ca am am fost extrem de multumita...adica cele care au avut efect, acesta a fost de scurta durata...intr-o zi am vazut la cosmeticiana mea o cutie aurie,in forma de lingou, draguta foc! Ulterior, mi-a explicat despre acest produs: ca este natural, ca nu ajuta doar la slabire, ci si la refacerea pielii dupa slabire, amelioreaza ridurile etc...l-am cumparat si eu, pana acum sunt multumita!nu am slabit un kg pe zi, nu am lesinat pe stazi...dar dupa prima cura am cu 4 kg mai putin...mai multa energie, fata mea e mai radianta! Sunt extrem de multumita!
  •  
    • 22 mesaje
    1 Apr 2013, 17:35
    3 0
    Eu am slabit 4kg in 3 saptamani cu Lipogold,si recunosc ca nu am tinut nici o dieta speciala. Dar aveam si de unde (aveam 72 kg la 1.68 m, acum am 68 kg). Poate daca tineam si un regim slabeam mai mult. Am mancat normal,dar am slabit 4kg si asta cred ca dovedeste ca are ceva efect...O sa mai cumpar o cutie, dar cand vine caldura, ca iarna, ploile imi dau stare de depresie, si nu pot sa ma tin de nici o dieta, si mananc mult prea mult...
  •  
    • 17 mesaje
    3 Apr 2013, 16:58
    0 0
    sunt proaspata mamica si alaptez, asa ca nu am incercat LIPOGOLD, insa le-a incercat prietena mea cea mai buna...si a avut ceva dureri de burtica (probabil de la reglarea tranzitului), in primele zile, si pe urma s-a simtit foarte bine! Cel mai important efect a fost ca i-a redus pofta de mancare, ea fiind gurmanda...si in primele doua saptamani a scapat de 3,5 kg...abia astept sa pot sa le iau si eu, sa-mi refaca si pielea unde am varice...kilogramele ramase dupa sarcina sunt deprimante...
  •  
    • 34 mesaje
    4 Apr 2013, 16:37
    3 0
    Eu am auzit de Lipogold acum aproximativ o luna si jumatate ,recunosc am stat ceva pe ganduri pana l-am comandat ,nu stiam foarte multe despre el,nu eram sigura daca o sa ma ajute sa slabesc.Acum nu regret nici o secunda ca am ales Lipogold.M-a ajutat sa slabesc cam 6 kg.Nu mai am foarte mult pana ajung la greutatea pe care o vreau.
  •  
    • 19 mesaje
    8 Apr 2013, 15:52
    0 0
    Dar s-a simtit vreuna dintre voi rau de la aceste pastile?
  •  
    • 34 mesaje
    9 Apr 2013, 17:02
    0 0
    Draga corina_maria, eu nu m-am simtit deloc rau! Nu am avut nici macar acele dureri de burta in primele zile, asa cum zic ei pe site ca e posibil sa apara…dimpotriva, m-am simtit foarte bine!
  •  
    • 30 mesaje
    10 Apr 2013, 15:54
    0 0
    Nici mie nu mi-a fost rau! Nu inteleg de ce ti-ar fi rau de la plante, extracte de fructe.... nici de la alte pastile nu mi-a fost rau. ma refer aici doar la cele naturale!
  •  
    • 34 mesaje
    11 Apr 2013, 16:11
    0 0
    Daca esti alergic la vreun ingredient, este posibil sa ti se faca rau, chiar daca este vorba de plante. Parerea mea…
  •  
    • 17 mesaje
    17 Apr 2013, 13:08
    0 0
    Fetelor m-ati facut sa astept cu nerabdare sa slabesc si eu,in cateva luni o sa pot lua si eu Lipogold,sper numai sa aiba si la mine aceleasi rezultate pe care le-a avut si la voi....o sa va tin la curent.
  •  
    • 22 mesaje
    18 Apr 2013, 17:14
    1 0
    Dupa 5 saptamani de tratament cu Lipogold am slabit 7 kg.Acum tot ce imi doresc este sa ma mentin la greutatea pe care o am acum de 65 de kg,stiu ca inca este destul de mult pentru inaltimea mea.Sper sa reusesc sa mai slabesc acum ca se incalzeste afara si din cauza caldurii nu prea o sa am pofta de mancare.
  •  
    • 19 mesaje
    19 Apr 2013, 16:19
    0 0
    Da cred ca cel mai bine ar fi sa arat medicului meu ingredientele Lipogold si in functie de ce o sa imi zica el ma decid daca sa iau sau nu.
  •  
    • 34 mesaje
    23 Apr 2013, 13:39
    0 0
    Fetelor cum merge slabitul?
  •  
    • 19 mesaje
    10 Mai 2013, 13:31
    0 0
    Am intrebat medicul daca ingredientele Lipogold imi pot face rau si mi-a spus ca nu,asa ca acum o sa incep sigur sa iau si eu mai ales ca au trecut sarbatorile iar eu am ramas cu mai multe kg in plus.
  •  
    • 6 mesaje
    13 Mai 2013, 16:51
    0 0
    buna fetelor. am vazut postarile voastre legate de lipo gold. si eu am inceput sa iau, asta e a treia zi si am o nelamurire. voi cum il luati? inainte sau dupa micul dejun? ca pe site-ul lor scrie dupa mic dejun, iar pe cutie inainte cu 30 min de micul dejun. si banuiesc ca si asta este important. mersi, o zi buna.
  •  
    • 22 mesaje
    14 Mai 2013, 15:47
    0 0
    Draga Claudia,se iau inainte de micul dejun,eu asa le iau,si pot sa iti zic ca nici nu prea imi mai e foame dupa.
  •  
    • 6 mesaje
    15 Mai 2013, 00:02
    0 0
    iti multumesc pt raspuns. asa le-am luat si eu pana acum, dar am vazut in diferite locuri k dupa micul dejun si eram chiar contrariata. tu de knd le iei? ai slabit?
  •  
    • 22 mesaje
    16 Mai 2013, 13:52
    0 0
    Eu le-am luat 2 luni si am slabit 10 kg,dar am mancat normal sunt si un pic gurmanda ce e drept.Ma gandesc ca depinde si de asta si de organism.Tu cat ai reusit sa slabesti pana acum?
  •  
    • 34 mesaje
    17 Mai 2013, 16:39
    1 0
    Claudia si eu tot inainte de masa le-am luat,m-am luat dupa ce scrie pe ambalajul pastilelor,ma gandesc cine stie poate pe site s-a strecurat o greseala de redactare.Asteptam sa ne spui cate kilograme ai slabit tu cu Lipogold.
  •  
    • 6 mesaje
    17 Mai 2013, 23:56
    0 0
    Buna fetelor. va multumesc pt raspunsuri. inca nu stiu cat am slabit, abia maine dim fac o saptamana de cand le iau si ma cantaresc. dar abia astept, nu mai am rabdare. dar cred ca am slabit un pic, cel putin asa simt eu. voi cat ati slabit in prima saptamana?
    dar stiti ce ma contrarieaza pe mine? faptul k nu mi-a luat pofta de mancare asa cum ma asteptam. eu am slabit si cu super slim, dar nu imi era foame deloc toata ziua, imi era doar sete. se vede k la lipo gold e altfel. oricum va tin la curent. va pup.  
  •  
    • 6 mesaje
    19 Mai 2013, 00:09
    1 0
    buna fetele. sunt fffffffffff dezamagita. dar si cam nedumerita. m-am cantarit azi si dupa o saptamana de lipo gold imi arata ca am slabit doar 500 g. dar nu stiu ce zic, k eu vad la haine k am slabit ceva mai mult. nu stiu deloc ce sa zic, mai ales k dupa prima m-am cantarit de curioasa si slabisem 1 kg si acum dupa o sapt o jumate de kg???????????????????? voi ce credeti?/