Riduri in jurul ochilor

  •  
    • 127 mesaje
    25 Apr 2018, 15:17
    0 0
    Buna! Pentru ridurile de la ochi eu folosesc crema de fata din gama de cosmeceutice Teoxane, ADVANCED PERFECTING SHIELD. Este o crema, care restructureaza, corecteaza si protejeaza tenul. Dupa doua saptamani, liniile din jurul ochilor au inceput sa se estompeze. Eu am comandat-o de pe www.teoxane-beauty.ro si acolo am gasit si toate informatiile de care aveam nevoie. O recomand cu incredere!
  •  
    • 1 mesaje
    23 Sep 2018, 10:57
    0 1
    IMirelaeu said:Un produs despre care am citit si pare interesant, este vorba de o crema si o fiola cu extract din alge de zapada, PERLE BLEUE se numește crema. Mi-am comandat-o mai mult din curiozitate, dar voi reveni cu informatii.

     

    E o mare ţeapa...

    Am primit comanda si am avut o surpriza neplacuta...

    La data comenzii o cutie de crema Perle Bleue Visage era la pret promotional de 159 lei iar daca achizitionam 2 cutii ar fi trebuit sa platesc 269 lei. Am optat pentru varianta 2.

    Am incercat apoi sa renunt la comanda (nefinalizata prin confirmare) pentru ca am avut feeling-ul unei "tepe".

    Prin e-mail, au incercat sa ma convinga ca aceasta comanda, nefinalizata de mine, a fost procesata deja si ca nu mai pot renunta... Ok, hai sa incercam crema...

    Am primit coletul si.... ce sa vezi, o cutie de crema (50ml) la pretul de 296 lei si un voucher de 64 euro intr-un club care nu ofera decat, in viitor, servicii de infrumusetare, cursuri etc.

    Nu am cerut inscrierea in niciun club, nu am vrut vouchere valorice, alte webinarii sau reduceri la clinici de infrumusetare. Am vrut numai a doua crema pe care au ofertat-o in pretul de 269 lei.....

    Despre diferenta de bani de la 269 lei la 296 lei (27 lei) mi s-a spus ca reprezinta costuri operationale, in conditiile in care la data comenzii spuneau ca este transport gratuit, fara alte costuri....

     

    Consider ca se iau banii oamenilor fara a fi informati si inducandu-i in eroare. Nicaieri pe site nu apar informatii despre costul real, gramajul flaconului sau vreo informatie despre inscrierea intr-un club de reduceri!

    Aveti grija!

  •  
    • 1 mesaje
    25 Sep 2018, 14:26
    0 1
    ”Alga de zăpadă – ingredient activ misterios al serului antirid Perle Bleue......
    În flaconul mic de cinci mililitri, inclus în set, se găsește ingredientul ......” asa este prezentat ”miracolul”, care insa lipseste cu desavarsire!!! Da, se trimit cremele, dar fara acest ser de 5 ml cu care atrag doritorii, motivandu-se ca producatorul l-a inclus direct in continutul cremelor!!! De unde stim noi acest lucru, nu cumva este o pacaleala grosolana??? Mai ales ca in pliantul care insoteste comanda sunt trecute alte 7 ingrediente dar nicio vorba despre serul Clotho.... Apoi cand esti pus in situatia de a alege intre cutia mare si cea mica, nu se mentioneaza si cantitatea!!! Doar telefonic afli ca este vorba de 25 și 50 ml!!!
  •  
    • 20 mesaje
    25 Sep 2018, 20:53
    0 0
    Buna, de veo 5 ani fac injectari cu botox pt ridurile din jurul ochilor, care sunt destul de vizibile cand zambesc, merg cam o data la 9-10 luni la Dr.Iancu, si sunt f incantata de rezultate si de faptul ca nu este deloc dureros. De cateva luni aplic aproape in fiecare seara cate o capsula cu un ser concentrat, care-mi hidrateaza f bine pielea si parca prelungeste efectul botoxului.
  •  
    • 38 mesaje
    24 Oct 2018, 10:24
    2 0
    Definitiv nu se poate scapa de riduri si asta este o realitate destul de dura.

  •  
    • 7 mesaje
    23 Aug 2021, 04:32
    0 0
    Eu mai foloseam de la Gerovital, dar mi se cam accenteaza si din cauza ca uit sa aplic SPF...e o prostie, curand trebuie sa merg la https://www.dermatologiebaiamare.ro/ sa imi pun botox sau acid...singura solutie, dar macar bine ca exista
  •  
    • 1 mesaje
    28 Ian 2022, 10:20
    0 0

    У женщин морщины вокруг глаз появляются с возрастом. Когда проблема уже очень видна, на мой взгляд, поможет только ботокс. Но если заниматься собой с юных лет, проблема не будет такой очевидной. На сайте http://promo-codes.ro/ можно найти скидки на крем для глаз.
    Acest mesaj a fost editat de către gjuli946: 28 Ian 2022, 10:20