Pastile de slabit intradevar bune,

  •  
    • 4 mesaje
    6 Ian 2015, 20:32
    6 4
    Si eu am fost o "fana" a pastilelor de slabit. Bani multi aruncati pe geam. Rezultate rapide, dar deloc mentinute. Am avut o problema psihica multi ani legata de greutatea mea, dar... acum incerc sa iau lucrurile natural si normal. Cu o dieta pe tot restul vietii, fara sucuri acidulate, paine, prajeli, chipsuri, prajituri... adica toate cele cu care ma indopam dupa ce reuseam sa slabesc. Am incercat regenon - ok, dar m-am ingrasat dupa, reducatil - nici un rezultat. Super slim - incercat in numarate randuri cu rezultate, dar m-am ingrasat dupa ce l-am folosit. Am mai incercat si altele dar nu imi amintesc cum se numeau pt ca nu am avut reultate cu ele. Sincer m-am documentat si am inteles ca cea mai buna pastila de slabit e bazata pe formula ECA si ar fi tentant sa o incerc mai ales ca o pot obtine, chiar daca la noi in tara nu se gaseste. Plus ca am si ceva simptome care vizeaza narcoplepsia. Ma mai gandesc. Voi ce ati mai incercat si a dat rezultate?
  •  
    • 5609 mesaje
    8 Ian 2015, 01:14
    7 1
    floriciodarica said:Si eu am fost o "fana" a pastilelor de slabit. Bani multi aruncati pe geam. Rezultate rapide, dar deloc mentinute. Am avut o problema psihica multi ani legata de greutatea mea, dar... acum incerc sa iau lucrurile natural si normal. Cu o dieta pe tot restul vietii, fara sucuri acidulate, paine, prajeli, chipsuri, prajituri... adica toate cele cu care ma indopam dupa ce reuseam sa slabesc. Am incercat regenon - ok, dar m-am ingrasat dupa, reducatil - nici un rezultat. Super slim - incercat in numarate randuri cu rezultate, dar m-am ingrasat dupa ce l-am folosit. Am mai incercat si altele dar nu imi amintesc cum se numeau pt ca nu am avut reultate cu ele. Sincer m-am documentat si am inteles ca cea mai buna pastila de slabit e bazata pe formula ECA si ar fi tentant sa o incerc mai ales ca o pot obtine, chiar daca la noi in tara nu se gaseste. Plus ca am si ceva simptome care vizeaza narcoplepsia. Ma mai gandesc. Voi ce ati mai incercat si a dat rezultate?


     Du-te la un psiholog, categoric te-ar ajuta sa intelegi unde gresesti!
    Este arhicunoscut ca pastilele de slabit sunt o metoda rapida dar de scurta durata sa poti slabii, dar imediat cum le opresti, pui totul la loc si chiar mai mult.
    Unii psihologi folosesc hipnoza pentru a te infleunta sa te opresti din a manca non stop sau a manca alimente nepermise.

    Personal ti-as recomanda AMBITIA sa faci sport(ca sa arzi calorii si sa-ti modelezi muschii) asociat musai cu un regim alimentar sanatos, bazat pe mancare sanatoasa, evitandu-se zaharurile, fainoasele, carbohidratii, sucurile de cumparat si alcoolul.


     

  •  
    • 7959 mesaje
    10 Ian 2015, 18:43
    2 0
    Maricon said:
    floriciodarica said:Si eu am fost o "fana" a pastilelor de slabit. Bani multi aruncati pe geam. Rezultate rapide, dar deloc mentinute. Am avut o problema psihica multi ani legata de greutatea mea, dar... acum incerc sa iau lucrurile natural si normal. Cu o dieta pe tot restul vietii, fara sucuri acidulate, paine, prajeli, chipsuri, prajituri... adica toate cele cu care ma indopam dupa ce reuseam sa slabesc. Am incercat regenon - ok, dar m-am ingrasat dupa, reducatil - nici un rezultat. Super slim - incercat in numarate randuri cu rezultate, dar m-am ingrasat dupa ce l-am folosit. Am mai incercat si altele dar nu imi amintesc cum se numeau pt ca nu am avut reultate cu ele. Sincer m-am documentat si am inteles ca cea mai buna pastila de slabit e bazata pe formula ECA si ar fi tentant sa o incerc mai ales ca o pot obtine, chiar daca la noi in tara nu se gaseste. Plus ca am si ceva simptome care vizeaza narcoplepsia. Ma mai gandesc. Voi ce ati mai incercat si a dat rezultate?

     Du-te la un psiholog, categoric te-ar ajuta sa intelegi unde gresesti!
    Este arhicunoscut ca pastilele de slabit sunt o metoda rapida dar de scurta durata sa poti slabii, dar imediat cum le opresti, pui totul la loc si chiar mai mult.
    Unii psihologi folosesc hipnoza pentru a te infleunta sa te opresti din a manca non stop sau a manca alimente nepermise.

    Personal ti-as recomanda AMBITIA sa faci sport(ca sa arzi calorii si sa-ti modelezi muschii) asociat musai cu un regim alimentar sanatos, bazat pe mancare sanatoasa, evitandu-se zaharurile, fainoasele, carbohidratii, sucurile de cumparat si alcoolul.


     

     Ea este "psiholog", nu stiai? Ce sa caute la altul? N-ai recunoscut-o, dar e f cunoscuta pe aici.

  •  
    • 292 mesaje
    20 Ian 2015, 16:43
    1 0
    In mod normal toate produsele sau suplimentele de slabit au si un formular de exercitii care ajuta la grabirea de ardere a grasimilor. Am folosit un produs destul de bun si de care am fost multumita. Produsul se numeste green cofee si este un fel de capsula de energie care iti ia pofta de mancare fiind activ pe perioada zilei fara a simti nevoia de a manca. Site-ul unde l-am comandat pentru interesati este : http://jurnalzilnic.com/sanatate/medicii-au-ramas-surprinsi/
  •  
    • 5 mesaje
    27 Ian 2015, 19:14
    1 1
    In primul rand, daca ar fi adevarat, sa slabesti 17 kg in 2 saptamani este o mare tampenie. Poate stiu si medicii cate ceva cand fac recomandari. In al doilea rand, nu ne ingrasam pentru ca nu luam pastile, ci pentru ca mancam mult si nu facem miscare, asa ca: de ce sa iau pastile? La ce bun sa slabesc cu pastile (unele functioneaza prin distrugerea metabolismului) daca nu schimb nimic si revin la greutatea anterioara? De ce sa imi pun in pericol sanatatea pentru urmatorii 50 de ani pentru o frumuseste efemera, in loc sa slabesc sa natos si sa fac sport ca sa arat bine si la 50 de ani, nu doar la tinerete.
  •  
    • 293 mesaje
    31 Ian 2015, 13:06
    2 1
    Pt Floriciodarica si altele ca ea: poti sa iei si mama pastilelor, daca dupa te indopi cu prajeli, cipsuri, sucuri acidulate etc! Rezultatele nu cu pastile-minune (vorba vine!) se obtin, ci cu vointa, munca si ambitie. Si bineinteles cu un mod sanatos si constant de a te alimenta si de a face sport!
  •  
    • 3765 mesaje
    31 Ian 2015, 16:35
    1 0
    kaspi said:Pt Floriciodarica si altele ca ea: poti sa iei si mama pastilelor, daca dupa te indopi cu prajeli, cipsuri, sucuri acidulate etc! Rezultatele nu cu pastile-minune (vorba vine!) se obtin, ci cu vointa, munca si ambitie. Si bineinteles cu un mod sanatos si constant de a te alimenta si de a face sport!

     

    da' niste pastile sa o indemne sa faca sport nu exista?

  •  
    • 2 mesaje
    7 Feb 2015, 00:29
    2 0
    .
    Acest mesaj a fost editat de către cat.: 7 Feb 2015, 00:42
  •  
    • 2 mesaje
    7 Feb 2015, 00:34
    2 0
    eu m.am ingrasat foarte mult in urma unui tratament cu antidepresive si am inceput sa merg la sala,infometari si pe urma excese alimentare,totusi,am slabit 10 kg de cand am inceput sa beau ceai verde iar cel mai mult m-au ajutat fructele goji (se gasesc in magazine si farmacii) dupa care am incercat green coffe(de la plafar) si am slabit vreo 6 kg intr.o saptamana,cam asa (am si alergat uneori) dar problema e ca mananc pe fond emotional si nu imi pot mentine defel greutatea,acum vreau sa tin dieta si poate o sa incerc iar pastilele green coffe si sa nu uitam de exercitiile fizice . puup
    Acest mesaj a fost editat de către cat.: 7 Feb 2015, 00:53
  •  
    • 1 mesaje
    20 Feb 2015, 16:35
    4 1
    Buna Fetelor, 

    Eu am evitat intotdeauna sa folosesc pastile de slabit pentru ca sunt atatea pe piata si niciodata nu poti sa stii daca e bun sau nu, plus ca unele persoane pot sa slabeasca de la acelasi tip de pastile, iar altele nu. Asa li s-a intamplat acum ceva ani unor prietene, au luat amandoua acelasi tip de pastile, una a slabit, iar cealalta nu.

    Cand m-am decis sa slabesc, eu am mers la nutritionist pentru a fi sigura ca nu imi fac rau mie. Am slabit 34 de kg din aprilie pana in decembrie anul trecut. Daca vreti sa ma vedeti, puteti da click aici: http://www.nutrishape.ro/portfolio/1618/

    Va doresc mult succes la slabit tuturor! 
  •  
    • 5 mesaje
    26 Mar 2015, 13:57
    4 5
    www.okazii.ro REDUCE 15mg @ PASTILE DE SLABIT: Pret 60 Ron / 1 folie (10 pastile) Este vechiul REDUCTIL
  •  
    • 292 mesaje
    26 Mar 2015, 21:19
    0 1
    Fiecare organism actioneaza la administrarea acestor suplimente diferit. Unele persoane ar trebui sa fie atente la incredientele produselor si sa se consulte cu un medic pentru a nu avea reactii inverse..
  •  
    • 43 mesaje
    27 Mar 2015, 16:21
    2 1
    Eu am tinut 3 luni regim, fara grasimi si fara zahar si am luat in tot acest timp Pagosten,un supliment de la Ropharma care inhiba pofta de mancare. Am incercat si regenon si capsula de slabit si degeaba, cred ca nu mai sunt eficiente, insa asta chiar m-a ajutat si fara sa-mi dea o stare de agitatie si nervozitate. Mi se pare o alternative mult mai sanatoasa, majoritatea pastilelor de slabit de pe piata contin un fel de amfetamina si asta face mai mult rau decat bine. Va recomand cu drag sa il incercati 
  •  
    • 5 mesaje
    4 Apr 2015, 16:31
    1 0
    REDUCE* vs.Reductil 15mg PASTILE DE SLABIT: Pret 60 Ron / 1 folie (10 pastile) Este vechiul REDUCTIL Produsul este listat pe: www.okazii.ro www.facebook.com/reduce.reductil Livrarea se face prin Posta Romana (...cand primesti produsul platesti). Ptr orice informatii, va rog sa ma contactati pe: anemona190@yahoo.co.uk
  •  
    • 5 mesaje
    4 Apr 2015, 16:32
    1 2

    Vand REDUCE* vs.Reductil 15mg
    PASTILE DE SLABIT:
    Pret 60 Ron / 1 folie (10 pastile)
    Este vechiul REDUCTIL
    Produsul este listat pe: www.okazii.ro
    www.facebook.com/reduce.reductil

    Livrarea se face prin Posta Romana
    (...cand primesti produsul platesti).
    Ptr orice informatii, va rog sa ma contactati pe:
    anemona190@yahoo.co.uk
  •  
    • 3 mesaje
    21 Apr 2015, 11:06
    0 0
    tata said:Am deschis acest subiect pt a gasi intradevar persoane sincere care chiar au consumat suplimente de slabit si au avut efecte,stiu ca multe persoane zic ca's bune, numai ca sa+si vanda produsul,dar poate aici voi gasi persoane sincere in care dezvaluie produsul intradevar ce'l bun,
    Eu am 75 kg,credeti'ma ca nu mananc paine ,prajeli,dulciuri,dupa ora 7 seara nu mananc,in schimb am probleme cu coloana si nu prea pot sa fac sport,si tot nu reusesc sa slabesc de la alimentatie,imi doresc enorm sa mai dau jos din kg pt ca ma doare coloana de la greutate.Vreau intradevar sa consum un produs bun de slabit nu contrafacute care sa dau bani si sa nu fie rezultate,
    Astept raspunsurile voastre sincere,
    Va multumesc mult,

     

  •  
    • 495 mesaje
    21 Apr 2015, 13:18
    7 0
    Pastilele alea ies pe piața doar pentru a lua banii naivilor.Nu numai că nu vă fac să slăbiți...există riscul să vă distrugă și ficatul.
    Fetelor mai bine mergeți la librărie și cereți cartea lui Pierre Duncan "Dieta Dukan".Pe lângă dietă mai găsiți și despre glucide, lipide, proteine.Vă faceți și o idee cam ce ar trebui să mâncați în mod normal ca să fiți în formă.Costă doar 16 e cartea.Pastilele sigur vă ajung mai mult.
  •  
    • 495 mesaje
    21 Apr 2015, 13:25
    2 2
    Sì da, hipnoza dă rezultate. Mai este folosită și în chirurgie, de către dentiști, la nașteri, etc.
    Acest mesaj a fost editat de către veracara: 21 Apr 2015, 13:31
  •  
    • 3 mesaje
    21 Apr 2015, 19:49
    3 1
    Eu va garantez slabirea fara înfometare, fara diete drastice si fara efecte adverse.Dietele personalizate sunt de departe cele mai bune si mai eficiente. Prima consultatie este contra cost în rest pana ajungeti la greutatea dorita tot programul este gratuit. Pt. mai multe detalii beudeana@yahoo.com
  •  
    • 3 mesaje
    21 Apr 2015, 21:20
    3 1
    beudeana@yahoo.ro