Pastile de slabit intradevar bune,

  •  
    • 12208 mesaje
    25 Aug 2014, 16:48
    7 11
    sa vazi cand nu te mai tii si le pui la loc dublu ....fara gluma!
  •  
    • 52 mesaje
    25 Aug 2014, 20:01
    19 9
    Ce tampenie dai bani pe pastile si pe mancare , mai redu si tu din mancare, iti imaginezi ca esti un african sarac si sa vezi ce slabesti.
  •  
    • 2 mesaje
    3 Sep 2014, 11:04
    16 2
    De unde pot cumpara Regenon?
    Este cineva care imi poate da info?
  •  
    • 1 mesaje
    9 Sep 2014, 11:06
    4 4
    Suplimentele de slabit ajuta la scaderea in greutate, dar dupa ce termini cura cu ele trebuie in continuare sa faci miscare. E absolut obligatoriu sa iti creezi un stil de viata sanatos si sa te tii de el. Daca ai dat jos un anumit numar de kilograme, apoi continu sa mananci nesanatos si sa nu faci exercitii cu siguranta ca acele kilograme se vor pune la loc!
  •  
    • 1 mesaje
    9 Sep 2014, 14:17
    10 4
    Buna,

    Stiu cum e sa incerci toate tampeniile de pe net, documentate prost si "comercializate" dor in regim de specula -- unde mai pui ca toate promit "miracole"

    La 1 an dupa nastere, m-am chinuit aproape 4 luni sa dau jos cele 26 de kilograme pe care le-am asimilat pe parcursul sarcinii - cu alimentatie riguroasa, multa miscare si tot ce presupunea o abordare riguroasa. (asta presupune si consulturi si o dieta personalizata pentru care am platit nici mai mult nici mai putin de 2000 lei)

    Rezultatul celor patru luni au fost 6kg pierdute, ceea ce e ok - dar nu extraordinar. Sau nu ceea ce asteptam, mai ales dupa atat efort.

    La un moment dat am dat si peste pastele Shirataki. Pastele acelea facute dintr-o planta Konjak care par sa functioneze. (cel putin pentru asiatice)

    Initial am comandat de pe No Sugar shop 10 cutii. La 15 lei/buc. Total 150 lei
    Le-am consumat pe parcursul unei saptamani. Rezultatul? Zero Barat!

    Urmatoarea experienta a fost cu Pastele Shirataki branduite Dukan..luate de pe www.produsedukan.ro . iarasi 10 cutii de 200g - 230lei. Singurul efect pe care l-au avut a fost sa ma "scape" de cei 230 lei.

    In fine ca sa nu raman cu impresia ca nu am incercat tot am luat si pastele shirataki de pe www.asianhomegourmet-online.ro  - cele Fishwell ZERO la 400g  34lei/buc.
    Am luat doar 5 ca sa nu ma trezesc iarasi cu banii luati aiurea.

    Cu aceeasi procedura de alimentatie am dat jos 5 kg in fix o saptamana si 2 zile!

    Si uite asa, in mod natural vine si intrebarea... Cum? Sunt tot paste Shirataki,nu?

    Ei bine nu. Astea din urma sunt facute in Japonia de la mama lor, din konjak 100% fara aditivi si prafuri etc. cu 0% pe linie incepand cu grasimi si terminand cu carbohidrati Iar celelalte in UE din praf de konjak si cu grasimi de 1 si ceva la suta (desi in prezentarea produsului spun 0% grasimi...(care nu stiu exact ce e...)

    In concluzie, ce pot sa spun e ca indiferent de ce produse alegeti sa consumati, documentati-va bine inainte sa alegeti. Altfel costa cam mult. Si e pe banii nostri...

  •  
    • 47 mesaje
    29 Sep 2014, 13:25
    6 4
    Fetelor, eu am reusit sa mai scap de kilogramele in plus cu Pagosten de la Ropharma. cea mai mare problema a mea era ca ma ingrasam tot timpul la loc dupa ce terminam cu o cura de slabire, pentru ca nu ma puteam abtine de la dulciuri sub nici o forma...iau Pagosten deja de vreo luna si pot sa zic ca eja se simte ca isi face efectul, mananc mai rar si nu mai am asa pofte de dulciuri, sunt multumita. am vazut ca-l foloseste si dana savuica, zicea intr-o emisiune de el si era ft incantata. siluete frumoase!
  •  
    • 4346 mesaje
    29 Sep 2014, 14:17
    18 6
    dana savuica fix asta foloseste...tre sa fii naiva rau de tot sa crezi toate reclamele unor vedete , care de fapt duc o viata sanatoasa, mananca echilibrat si fara grasimi, fac sport de nu mai stiu de ei si mai au bani si de diverse sedinte de modelare corporala.
    Acest mesaj a fost editat de către anda22-7: 29 Sep 2014, 19:07
  •  
    • 4 mesaje
    24 Oct 2014, 16:10
    5 11
    Buna fetelor.Eu  am fost plecata in America cativa ani de zile si m-am ingrasat destul de mult.Am gasit acolo produsul de la firma Swanson Glucomannan 700 mg care m-a ajutat sa slabesc.L-am gasit si in Romania pe www.medicaldistrict.ro.Pe mine m-a ajutat foarte mult acest produs si nu produce efectul yo yo.Nu il mai iau de cateva luni de zile pentru ca am ajuns la greutatea dorita si nu m-am ingrasat in acest timp.De mancat mananc normal si mai fac si sport din cand in cand , in functie de cum imi permite timpul.
  •  
    • 22 mesaje
    30 Oct 2014, 19:42
    5 6
    buna tuturor!!sunt noua aici si voiam sa va intreb si eu niste lucruri ...problema mea e putin mai delicata, eu am umat un tratment de aproximativ 2 ani cu Arketis ( paroxetina-antidepresiv ) in urma carora am ramas cu aproape 20 de kg in plus...eu aveam in mod normal 53-55 de kg si am ajuns acum la 70 la inaltimea de 1,65 m...am terminat tratamentul cu antidepresivele, dar kg parca nu vor sa se dezlipeasca de mine nicicum. nu imi doresc in mod special sa iau pastille de slabit, dar cred ca aceasta e singura solutie pentru mine pentru ca antidepresivele mi-au dat metabolismul peste cap...daca cumva vreuna dintre voi s-a confruntat cu o situatie similara si imi poate vinde un pont raman profund recunoscatoare . P.S. nu vreau sa aud de medicamente de genul Regenon sau Reductil sau chestii de genul, daca va trebui sa recurg la medicamente mi-as dori sa fie ceva cat de cat natural ( stiu ca 100 % natural nu este posibil ) in limitele bunului simt . Va pup cu drag 
  •  
    • 1 mesaje
    7 Nov 2014, 12:31
    2 4
    Buna Cris, iti recomand ceva care la mine si la mai multe persoane a functionat si se vad rezultate. E vorba de un extract concentrat dintr-un fruct tropical din Asia. A fost recomandat si de Dr. OZ, garcinia cambogia se numeste fructul, iar un pachet iti ajunge 30 zile. Eu zic ca se merita, mai ales ca e ceva natural, nu ai nimic de pierdut. Sper sa functioneze si la tine, astept vesti!
    Iti las aici sa citesti povestea Cristinei Neagu, de unde am aflat si eu despre produs. Succes!

    Link: http://tinyurl.com/cristina-neagu-story
    Acest mesaj a fost editat de către diana_dia10: 7 Nov 2014, 12:33
  •  
    • 8 mesaje
    8 Nov 2014, 12:09
    4 2
    Remedium said:Evitati pastilele pt slabit va pot deregla, dstabiliza, perturba hormonal in procent de pana la 18%! Este enorm, este suficient dupa cura sa va dublati greutatea, sa va dereglati iodul si potasiu magneziu si zincul, electrolitii esentiali!!!!

     
    Sunt de acord cu tine. Sportul si alimentatia sanatoasa sunt cheia slabitului 

  •  
    • 22 mesaje
    11 Nov 2014, 13:47
    3 3
    diana_dia10 said:Buna Cris, iti recomand ceva care la mine si la mai multe persoane a functionat si se vad rezultate. E vorba de un extract concentrat dintr-un fruct tropical din Asia. A fost recomandat si de Dr. OZ, garcinia cambogia se numeste fructul, iar un pachet iti ajunge 30 zile. Eu zic ca se merita, mai ales ca e ceva natural, nu ai nimic de pierdut. Sper sa functioneze si la tine, astept vesti!
    Iti las aici sa citesti povestea Cristinei Neagu, de unde am aflat si eu despre produs. Succes!

    Link: http://tinyurl.com/cristina-neagu-story

     Apreciez raspunsul si sfatul si sunt convinsa ca probabil functioneaza, dar avand in vedere antecedentele mele ( atacuri de panica, palpitatii ) nu cred ca e cazul sa iau garcinia, care este un stimulant metabolic, deci palpitatii ( in cazul meu normal )...daca stiti careva sa ma indrumati catre o dieta HIPOproteica buna, as fi tare recunoscatoare, pentru ca stiu ca acum sunt foarte in voga dietele hiperproteice, dar mie nu-mi pica bine deloc un regim de genul ( am incercat Dukan, FAIL ) Va pup si o zi fumoasa

  •  
    • 7959 mesaje
    12 Nov 2014, 07:47
    3 3
    cris.n said:
    diana_dia10 said:Buna Cris, iti recomand ceva care la mine si la mai multe persoane a functionat si se vad rezultate. E vorba de un extract concentrat dintr-un fruct tropical din Asia. A fost recomandat si de Dr. OZ, garcinia cambogia se numeste fructul, iar un pachet iti ajunge 30 zile. Eu zic ca se merita, mai ales ca e ceva natural, nu ai nimic de pierdut. Sper sa functioneze si la tine, astept vesti!
    Iti las aici sa citesti povestea Cristinei Neagu, de unde am aflat si eu despre produs. Succes!

    Link: http://tinyurl.com/cristina-neagu-story

     Apreciez raspunsul si sfatul si sunt convinsa ca probabil functioneaza, dar avand in vedere antecedentele mele ( atacuri de panica, palpitatii ) nu cred ca e cazul sa iau garcinia, care este un stimulant metabolic, deci palpitatii ( in cazul meu normal )...daca stiti careva sa ma indrumati catre o dieta HIPOproteica buna, as fi tare recunoscatoare, pentru ca stiu ca acum sunt foarte in voga dietele hiperproteice, dar mie nu-mi pica bine deloc un regim de genul ( am incercat Dukan, FAIL ) Va pup si o zi fumoasa

     Incearca dieta disociata pe zile. O gasesti pe net. In fiecare zi mananci un tip de aliment: luni fructe, marti legume, miercuri lactate, joi orez fiert cu f putina sare si verdeturi, etc. Fara paine, patiserie si dulciuri. Cred ca are si o zi cu carne si una doar cu oua, dar le poti inlocui cu peste sau cu ceva din zilele trecute.


    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 12 Nov 2014, 07:48
  •  
    • 22 mesaje
    13 Nov 2014, 00:23
    2 3
    White_Storm said:
    cris.n said:
    diana_dia10 said:Buna Cris, iti recomand ceva care la mine si la mai multe persoane a functionat si se vad rezultate. E vorba de un extract concentrat dintr-un fruct tropical din Asia. A fost recomandat si de Dr. OZ, garcinia cambogia se numeste fructul, iar un pachet iti ajunge 30 zile. Eu zic ca se merita, mai ales ca e ceva natural, nu ai nimic de pierdut. Sper sa functioneze si la tine, astept vesti!
    Iti las aici sa citesti povestea Cristinei Neagu, de unde am aflat si eu despre produs. Succes!

    Link: http://tinyurl.com/cristina-neagu-story

     Apreciez raspunsul si sfatul si sunt convinsa ca probabil functioneaza, dar avand in vedere antecedentele mele ( atacuri de panica, palpitatii ) nu cred ca e cazul sa iau garcinia, care este un stimulant metabolic, deci palpitatii ( in cazul meu normal )...daca stiti careva sa ma indrumati catre o dieta HIPOproteica buna, as fi tare recunoscatoare, pentru ca stiu ca acum sunt foarte in voga dietele hiperproteice, dar mie nu-mi pica bine deloc un regim de genul ( am incercat Dukan, FAIL ) Va pup si o zi fumoasa

     Incearca dieta disociata pe zile. O gasesti pe net. In fiecare zi mananci un tip de aliment: luni fructe, marti legume, miercuri lactate, joi orez fiert cu f putina sare si verdeturi, etc. Fara paine, patiserie si dulciuri. Cred ca are si o zi cu carne si una doar cu oua, dar le poti inlocui cu peste sau cu ceva din zilele trecute.

     
    Pai m-am apucat de dieta Rina...mi-a recomandat-o doctorita de familie pentru ca stimuleaza metabolismul natural, mi-a recomandat si niste pastile, cred ca Obecon le zice, dar pefer sa ma rezum la dieta.Multumesc pentru raspunsuri, va pup  

  •  
    • 7959 mesaje
    14 Nov 2014, 11:49
    3 1
    Cu drag.
  •  
    • 6 mesaje
    28 Nov 2014, 13:15
    2 0
    Daca vrei ceva care functioneaza pe bune ,probeaza Difresh Fat Burner , e un produs fabricat in spania ,nu este scump deloc si vei vedea ca functioneaza ,iubita mea il foloseste si se vede xd 
    il gasesti pe net in magazinul online difreshshop,sper ca am fost de ajutor , un salut  
  •  
    • 1 mesaje
    9 Dec 2014, 11:09
    0 4
    Pe metabolismul meu foarte bine s-a comportat produsul Acaiberry900. L-am folosit pe perioada a 3 luni de zile si sunt multumit de rezultate.
    In timpul curei cu produsul asta am mers la sala si am mancat mai sanatos.
  •  
    • 2 mesaje
    17 Dec 2014, 22:41
    5 3
    Vand Regenon 25mg. 60capsule/cutie.Tel. 0756490534
  •  
    • 3 mesaje
    19 Dec 2014, 10:07
    3 3
    Buna, Va recomand produsul Tomato Plant Forte 

    Tomato este un supliment alimentar pe baza de plante 100% natural. Pastilele nu au efecte secundare si ajuta la pierderea rapida a kilogramelor in plus, la reglarea digestiei, la scaderea colesterolului, la eliminarea toxinelor si la hidratarea pielii. Sunt rezultatul unui proces inovator de extragere a esentelor din diferite plante si promit arderea grasimilor intr-un timp record.

    TOMATO trecut toate testarile prealabile importului obtinand astfel avizul de notificare de la Institutul de Bioresurse Alimentare din Bucuresti avand inregistrarea nr. 4334/17.12.2009.
     

    Capsulele de slabit Tomato Plant Weight Loss astfel sunt printre cele mai recunoscute produse din gama capsulelor de slabit, recomandate de catre zeci de mii de consumatori care au slabit repede si eficient doar cu capsulele cu extract de rosii.
     

    O cutie TOMATO Plant contine 5 folii a câte 6 capsule fiecare, echivalentul unui tratament de slabire de 30 zile. Se administreaza o singura capsula pe zi înainte sau dupa micul dejun.

    Tomato Plant Weight Loss este acum disponibil si in Romania. O medie pe 3 luni de tratament a aratat ca poti slabi pana la 12 kilograme pe luna folosind tratamentul cu capsulele Tomato Plant Weight Loss. In 3 luni poti slabi pana la 36 kilograme.
     

    Dupa intreruperea dietei Tomato, nu s-a observat efectul de “yoyo”.

    Poti comanda produsul pe www.tomato.com.ro la super pretul de 89 lei!
    Acest mesaj a fost editat de către tomatoforte: 19 Dec 2014, 10:08
  •  
    • 292 mesaje
    6 Ian 2015, 10:07
    2 6
    Recomand Green Cofee, efectul este garantat si de mine si de prietenele mele. Una dintre prietene a slabit intr-o perioada de 3-4 luni doar 12 kg. O perioada destul de lunga dar trebuie sa sesizez ca nu a facut efort fizic sau exercitii pentru a grabi reducerea grasimii. Eu l-am comandat pe aceasta adresa : http://jurnalzilnic.com/sanatate/medicii-au-ramas-surprinsi/