Pastile de slabit intradevar bune,

  •  
    • 2 mesaje
    2 Oct 2013, 13:09
    12 33
    Andra, dupa cate saptamani ai inceput sa slabesti cu Thermacuts? Ma bate si pe mine gandul sa cumpar o cutie. Poti sa-mi dai mai multe detalii despre ingredientii pe care ii contine? Ideea e ca pe sit-ul lor nu am gasit ingredienti!
    Mersi anticipat si sper sa nu ma ocolesti!
  •  
    • 232 mesaje
    15 Oct 2013, 09:32
    11 10
    Pastile de slabit intradevar bune sunt Slim&fit. Mi-a taiat pofta de mancare si am simtit treaba asta inca din prima saptamana si apoi am urmat un program de slabit ce consta in diferite diete dar si un program de sport -alergatul pe banda.
  •  
    • 232 mesaje
    15 Oct 2013, 09:34
    9 9
    DariaMih said:Singurul mod de a slabi este sportul si dieta. Mergeti la nutritionist si incepeti o dieta sa pierdeti in greutate (sunt cazuri cand nu poti sa faci sport pentru ca iti poti afecta articulatiile de la greutatea prea mare). Eu am folosit suplimente cand am ajuns in punctul de plafonare, dar si atunci am consultat nutritionistul care mi-a recomandat Slim and fit si au dat rezultate.

     Dietele insa sa fie dupa sfatul nutritionistului. Daca stam sa le copiem de la unii la altii acestea rar vor avea vreun efect , plus ca organismul difera de la persoana la persoana.

  •  
    • 1 mesaje
    23 Oct 2013, 15:51
    11 10
    Eu am luat slim duo forte. sunt mai mult decat multumita de aceste capsule de slabit, mai ales ca sunt naturale. le-am luat impreuna cu dieta primita bonus si rezultatele nu s-au lasat asteptate. in decurs de 3 luni am slabit 10 kg. acum urmeaza partea de tonifiere succes!
  •  
    • 1 mesaje
    29 Oct 2013, 09:35
    13 6
    Intr-adevar Ecofitul este o mare teapa, bani aruncati,dar nah....Desi,inainte sa-l iau am cautat pe toate forumurile pareri,curiozitatea m-a facut sa-l incercicat.mi-au ajuns pt.2 sapt,insa in aceste 2 sapt.nu am slabit deloc! Nu ma asteptam la minuni,dar le-am comandat pt.k ar taia pofta de mancare...nimic!
    M-am lecuit de ele,am inceput dieta Dukan cu care o prietena a slabit f.mult. Poate la alte pers.functioneaza,la mine,zero!!
  •  
    • 69 mesaje
    1 Nov 2013, 15:06
    5 4
    Chiar astazi citeam un articol foarte interesant despre pastilele de slabit, cum sa alegi cele mai naturale ingrediente: www.bodytimero.com/ro/news.


    Ideea principala e ca indiferent de pastile de slabit ati lua, sa nu asteptati minuni, daca nu faceti sport si nu aveti grija ce mancati! Eu personal iau capsule de ceai verde si fiole de l-carnitina, si am mare grija la ce mananc. Recunosc, nu reusesc sa ajung la sala atat de des precum imi propun, dar incerc sa merg mai mult pe jos, sa nu mai iau liftul, etc...

  •  
    • 2 mesaje
    2 Nov 2013, 09:53
    3 5
    Si eu am folosit foarte multe pastide, de la super slim, la Ceai silueta perfecta si ceai Colon Help, am slabit de la 97 la 86 iar acum am 92 kg, mam mentinut un an la88 de kg iar de cateva luni scad pana la 90 si urc la 92
  •  
    • 1 mesaje
    12 Nov 2013, 06:42
    16 30
    Pastile de slabit - http://bit.ly/18Ci4WI
    Am inceput sa iau Acai Berry acum 2 luni de zile, si am slabit deja 16 kilograme.
  •  
    • 232 mesaje
    25 Nov 2013, 18:59
    14 19
    Lemo Silhouette sunt foarte bune si vi le recomand http://lemosilhuette.ro/ . Efectul a fost imediat , inca din prima saptamana.
  •  
    • 1 mesaje
    9 Dec 2013, 19:40
    10 24
    Buna,imi spune cineva cum pot face rost de 2-3 cuti de Regenon?Eu am luat in trecut si am slabit 30 de kg,acum dupa sarcina am acumulat cateva kg care vreau sa le dau jos.In farmaci nu l-am putut gasi nici cu reteta.puteti sa imi scrieti pe facebooc suvar dana,multumesc
  •  
    • 2 mesaje
    17 Dec 2013, 12:48
    5 12
    Pana la urma am luat o cutie de suplimente de pe www.buythermacuts.ro Pana acum sunt multumita de rezultate, nu am simtit vreun efect advers si m-am simtit destul de ok in timpul tratamentului. Oricum mai am 2 saptamani din aceasta cura si sper ca in intervalul asta sa slabesc si mai mult!
    Numai bine!
  •  
    • 1 mesaje
    14 Ian 2014, 15:52
    3 6
    Aurelia sa stii ca si eu folosesc suplimentul ala si sunt destul de multumita de rezultatele pe care le-am obtinut pana acum. Le-am luat in paralel cu niste produse naturiste luate de la Plafar si sunt megaincantata. Pana la urma nu conteaza metoda prin care slabesti ci rezultatele pe care le obtii!
  •  
    • 742 mesaje
    15 Ian 2014, 00:46
    8 6
    Doamnee...bunici si strabunicii..au folosit ceva natural......
  •  
    • 1 mesaje
    16 Ian 2014, 16:11
    14 5
    Am tot citit in ultima vreme despre rezultatele deosebite in procesul de slabire pe care le are cafeaua verde. Am decis sa incerc si eu si am cautat un produs de acest fel pe piata. Mi-a atras atentia produs COF1200, care nu m-a convins doar prin compozitie ci si prin faptul ca este fabricat in Romania. Asadar am incput sa il iau, primele zile nu am simtit nici un efect, dar apoi mi-a scazut simtitor pofta de mancare, iar dupa o saptamana s-a vazut diferenta si pe cantar.
    A mai folosit cineva pana acum cafea verde pentru a slabi?
  •  
    • 1 mesaje
    10 Feb 2014, 11:50
    11 2
    Aurelia si eu folosesc Thermacuts de 3 saptamani si vad ca deja au inceput sa apara primele rezultate. Mi-a scazut apetitul, nu mai mananc atat de mult ca inainte, sunt mai energica si rezist mai mult timp la sala. Sunt ferm convinsa ca ca odata cu trecerea timpului or sa apara si rezultatele. Sunt increzatoare pentru ca eu fac tot ce imi sta in putinta pentru a scapa de kilogramele in exces!
    Deasemenea tin si o dieta fara grasimi si carbohidrati cu legue si fructe multe!
  •  
    • 46 mesaje
    11 Feb 2014, 11:31
    5 12
    Eu am rezultate foarte bune cu CAFEA VERDE, am gasit aici https://www.facebook.com/CAFEAVERDE, am slabit 5 kg in o luna, oare pot combina cu pastile sa slabesc sin mai mult?
  •  
    • 69 mesaje
    21 Feb 2014, 14:18
    4 1
    Eu am descoperit de curand o proteina de slabit... PHD Diet whey se numeste, il fac cu apa sau cu lapte si bei, este inlocuitor de mese, adica bei un shake si nu iti mai este foame cateva ore (evident, nu e inlocuitor de mic dejun). are un gust delicios, contine ceai verde, l-carnitina care te ajuta sa salbesti. eu l-am comandat de la site-ul de unde isi ia prietenul meu suplimente. Recomand tuturor, e mult mai bun si mai sanatos decat pastilele!!!
  •  
    • 1 mesaje
    25 Feb 2014, 16:56
    26 11

    Chiar nu observa nimeni ca sunt atatia "clienti multumiti care fac atata reclama gratis si recomanda cu incredere produsul " ?

    E o mare vrajeala, m-a mancat si pe mine curiozitatea de a folosii si ce sa vezi,dupa o luna+sala de forta chiar nici-un rezultat al slabirii ..trage-ti si voi concluziile..

  •  
    • 4 mesaje
    17 Mar 2014, 13:55
    12 6
    LiDa Daidaihua (Herbal) 350 mg sau Reductil 15 mg?

    A luat cineva acest produs LiDa Daidaihua (Herbal) 350 mg? Am auzit ca contin sibutramina si sunt la fel de bune si eficiente ca si reductil 15 mg. Astept pareri!
  •  
    • 69 mesaje
    28 Mar 2014, 11:13
    2 14
    Eu as merge mai degraba pa capsule cu extract naturist, gen acai, Raspberry Ketonea, garcinia, african mango, etc. le recomanda si DR. OZ, deci trebuie sa fie ceva de ele. a incercat cineva?