despre ....videochat

  •  
    • 1 mesaje
    29 Mar 2015, 18:28
    1 4
    Eu cred ca trebuie sa fiti putin mai open-minded, pana la urma e o activitate de pe urma careia se fac rapid niste bani pe care i-ai face dupa 10 ani de experienta in alt domeniu sau nici macar s pe care ii poti investi in ceva. Sunt studiouri care functioneaza in legalitate si care ofera conditii optime de curatenie, igiena, respect , ca la orice loc de munca pentru desfasurarea activitatii, cum e Standard Studio in Bucuresti, chiar in centru si vorbesc din proprie experienta. M-am dus acolo acum aproape un an, din intamplare, cand eram chiar intr-un moment disperat si am gasit mai mult decat m-as fi asteptat. Esti platita direct de site-ul pe care lucrezi, ai intimitate, curatenie, camera proprie, conditii tehnice excelente, comision de minim 60% (mai nou poate ajunge pana la 83%) si iti iei banii direct in cardul tau personal, iti declari si platesti singura impozitele aferente, studioul e doar un spatiu de desfasurare, deci e totul in deplina legalitate.
  •  
    • 5609 mesaje
    30 Mar 2015, 00:46
    13 5
    andreeaC1 said:Eu cred ca trebuie sa fiti putin mai open-minded, pana la urma e o activitate de pe urma careia se fac rapid niste bani pe care i-ai face dupa 10 ani de experienta in alt domeniu sau nici macar s pe care ii poti investi in ceva. Sunt studiouri care functioneaza in legalitate si care ofera conditii optime de curatenie, igiena, respect , ca la orice loc de munca pentru desfasurarea activitatii, cum e Standard Studio in Bucuresti, chiar in centru si vorbesc din proprie experienta. M-am dus acolo acum aproape un an, din intamplare, cand eram chiar intr-un moment disperat si am gasit mai mult decat m-as fi asteptat. Esti platita direct de site-ul pe care lucrezi, ai intimitate, curatenie, camera proprie, conditii tehnice excelente, comision de minim 60% (mai nou poate ajunge pana la 83%) si iti iei banii direct in cardul tau personal, iti declari si platesti singura impozitele aferente, studioul e doar un spatiu de desfasurare, deci e totul in deplina legalitate.

     
    Aici nu-i vorba de "open minded" este vorba sa-ti faci o cariera din videochat, in caz de nu ai citit titlul topicului... cineva intr-adevar trebuie sa se prostitueze si in fata camerelor de luat vederi, pe bani buni sau mai putin buni, asta tine de norocul lor, peste ce "peste" dau, parca asa se cheama angajatorul in domeniul asta, nu?

    Deci, confirmi ca se castiga bine si repede si ca-ti platesti singura taxele pe care le declari.
    Nu cumva lucrezi ilegal?
    De ce nu-ti plateste angajatorul taxele?
    Deci, se face o cariera din "prostitutie virtula" unde se practica ilegal, de unde nu ai bani cand iesi la pensie, ca deh...pe la 30-35 trebuie sa iesi pe strada la produs, ca la videochat nu se mai uita nimeni la tine, esti deja batrana, iar alta profesie nu stii sa faci, ca nu ai avut timp sa inveti ceva fiind ocupata sa te exchibitionezi in fata camerelor de videochat.

    daca tot faci reclama sa atragi prospatura, fii macar sincer/sincera si spune-le adevarul despre videochat, despre beneficiile primite in primii 10 ani cand esti tanara si "proaspata" si suferinta pentru urmatorii 50...
     

  •  
    • 2 mesaje
    5 Iul 2015, 20:33
    1 1
    Buna fetelor,Roxana ma numesc si va stau la dispozitie oricand in legatura cu acest subiect deoarece gestionez un studio de videochat si as vrea sa va ajut din toata inima mai ales ca in acest domeniu toata lumea are de castigat.
    In legatura cu prejudecatile si judecata altora eu zic sa fiti indiferente pentru ca nu este chiar asa cum se vorbeste iar la urma urmei voi aveti de castigat pentru ca voi faceti banii nu cei care va judeca! aici se potriveste cel mai bine zicala cu vulpea care nu ajunge la struguri !
    Mai jos vreau sa va prezit oferta mea  si va astept cu mare drag la o cafea la studio sau oriunde alt undeva pentru mai multe detalii!Mentionez deasemenea ca suntem singurul studio care ofera si salariu fix pe langa contract de munca si comision pana la 75 %,bonusri  etc :
     

    webdivas.ro angajeaza

    Fete cu varsta minima 18 ani pentru videochat adult /nonadul,salariu fix 1000 lei+comision 75%,
    castiguri peste 3000 euro,plata la 2 saptamani cash sau card,contract de munca,
    part time sau full time,camere individuale,posibilitate cazare,bonus la angajare,
    bonus pentru fiecare colega adusa,sedinte foto gratuite,outfitt-uri,locatii ultracentrale,0727.038.777  0735.071.073 Alex/ Roxana secretariatmediaoffice@gmail.com

  •  
    • 2 mesaje
    8 Aug 2015, 10:44
    2 0
    Da,astazi video chatul este un job incadrat la inspectoratul teritorial de munca si este legal pentru cei care l practica legal !
    Danubia Media S.R.L angajeaza personal feminin cu varsta minima 18 ani pentru evenimente live-online(4 posturi),operator caluclator(3 posturi),traducator(1 post),trainer(1 post),salariu fix+comision minim 50 %,castiguri peste 3000 euro,plata la 2 saptamani cash sau card,contract de munca,part time sau full time,birouri si camere de lucru individuale,posibilitate cazare gratuit,bonus la angajare,bonus pentru fiecare colega adusa,sedinte foto gratuite,outfitt-uri,locatie ultrac
    entrala.Se cere aspect fizic placut,cunostinte de limba engleza nivel mediu si/sau a doua limba straina care reprezinta un avantaj deoarece lucram numai cu strainatatea U.S.A,SPANIA,FRANTA,ITALIA,seriozitate;punctualitate si dorinta de a excela pe plan financiar.Deoarece functionam 100% legal cu noi aveti siguranta salariul la timp si a tuturor taxelor catre stat platite de catre noi,deasemenea oferim transparenta deoarece nu avem secrete iar singurl mod de a te convinge este prin a te alatura echipei noastre tinere gata sa te ajute 24/7 !Vino in echipa nostra si depaseste ti limitele financiare! 0735.071.073 Alex www.webdivas.ro webdivas@yahoo.com sau secretariatmediaoffice@gmail.com
  •  
    • 12208 mesaje
    8 Aug 2015, 17:55
    1 1
    VAI DAR BINE CA AI VENIT , CHIAR ACEST SUBIECT NU A MAI FOST DEZBATUT ...EXCELENT , CATE GRIJI MI-AM FACUT .....!!!!!!!!!!!!
  •  
    • 1 mesaje
    18 Aug 2015, 19:40
    1 0
    Buna ! Sunt Laura (fake name) si am decis sa postez pe acest forum. Impropriu spus am un studio si fac angajari.
    Sunt doar un model si am decis sa iau cateva fete sub aripa mea.
    Nu voi folosi aceleasi propozitii ca oricare alt studio. Voi spune doar - ce ofer, ce cer in schimb, si de ce eu.

    [B]Ce Ofer ?[/B] - 50% procent
    - Orice ai nevoie pana te pui pe picioare financiar achit eu. ( fara rambursare )
    - Incasari mai mari fata de oricare alt studio din tara
    - O prietenie de lunga durata

    [B]Ce cer ?[/B] - Disponibilitate ( necasatorita, fara prieten, fara obligatii ) * pt ca asta inseamna ca nu ai timp. Iar daca nu ai timp, nu vei reusi !
    - Limba Engleza avansat.
    - Aspect fizic minim 7,5

    [B]De ce eu ?[/B] - In schimbul a 50% din incasari, voi lucra cot la cot cu tine, te voi invata tot ce stiu si tot ce vei avea nevoie sa stii daca vrei sa nu plangi dupa cateva luni de videochat.
    - Pentru ca nu te voi minti si iti voi demonstra tot ce am spus aici.

    Ce nu spun altii : TOT ce faci in fata webcamului poate fi inregistrat si de cele mai multe ori va fi inregistrat.
    Mai devreme sau mai tarziu, iti vei gasi privaturile pe net. Nu exista si nu va exista o alta varianta. Oricine iti va spune altceva, MINTE ! .
    ORICE varianta a oricarui site de profil de a bana Romania sau alta tara, este bazata pe acelasi fundament.
    Nu exista contraceptie sigura 100% . E simplu sa treci peste orice ban !
    [B] 99%[/B] din studiourile de videochat vor cantitate si nu calitate. Mai multe fete mai multi $$$. Eu limitez numarul la 5.
    Iti [B]promit[/B] ca nu vei regreta niciodata acest job.

    ____________________________________________________________________________________________
    Si eu am fost ca tine. Speriata de videochat, fara prea multi bani in buzunar si vulnerabila.
    Daca meriti, te voi ajuta !

    ma poti contacta la adresa de email laura.studio85@yahoo.com



  •  
    • 5609 mesaje
    20 Aug 2015, 03:24
    6 0
    Laura855 said:Buna ! Sunt Laura (fake name) si am decis sa postez pe acest forum. Impropriu spus am un studio si fac angajari.
    Sunt doar un model si am decis sa iau cateva fete sub aripa mea.
    Nu voi folosi aceleasi propozitii ca oricare alt studio. Voi spune doar - ce ofer, ce cer in schimb, si de ce eu.

    [B]Ce Ofer ?[/B] - 50% procent
    - Orice ai nevoie pana te pui pe picioare financiar achit eu. ( fara rambursare )
    - Incasari mai mari fata de oricare alt studio din tara
    - O prietenie de lunga durata

    [B]Ce cer ?[/B] - Disponibilitate ( necasatorita, fara prieten, fara obligatii ) * pt ca asta inseamna ca nu ai timp. Iar daca nu ai timp, nu vei reusi !
    - Limba Engleza avansat.
    - Aspect fizic minim 7,5

    [B]De ce eu ?[/B] - In schimbul a 50% din incasari, voi lucra cot la cot cu tine, te voi invata tot ce stiu si tot ce vei avea nevoie sa stii daca vrei sa nu plangi dupa cateva luni de videochat.
    - Pentru ca nu te voi minti si iti voi demonstra tot ce am spus aici.

    Ce nu spun altii : TOT ce faci in fata webcamului poate fi inregistrat si de cele mai multe ori va fi inregistrat.
    Mai devreme sau mai tarziu, iti vei gasi privaturile pe net. Nu exista si nu va exista o alta varianta. Oricine iti va spune altceva, MINTE ! .
    ORICE varianta a oricarui site de profil de a bana Romania sau alta tara, este bazata pe acelasi fundament.
    Nu exista contraceptie sigura 100% . E simplu sa treci peste orice ban !
    [B] 99%[/B] din studiourile de videochat vor cantitate si nu calitate. Mai multe fete mai multi $$$. Eu limitez numarul la 5.
    Iti [B]promit[/B] ca nu vei regreta niciodata acest job.

    ____________________________________________________________________________________________
    Si eu am fost ca tine. Speriata de videochat, fara prea multi bani in buzunar si vulnerabila.
    Daca meriti, te voi ajuta !

    ma poti contacta la adresa de email laura.studio85@yahoo.com


     
    Mai Laura, tu ai iesit la racolat fete pentru prostitutie, nu pentru videochat!
    Ce treaba are contraceptia cand faci webcam?
    Ca sa te exchibitionezi in fata unei camere video nu-ti trebuie protectie sexuala!
    Nu vad sa mentionezi nimic despre contract legal, despre conditii medicale, despre protectie sociala si altele chestii legale... tare imi este ca fetele astea ajung sa fie vandute pe piata sclavilor sexuali, dupa ce le inveti tu meserie
     

  •  
    • 13 mesaje
    22 Aug 2015, 19:45
    1 0
    Banii ochiul dracului. Cand vei avea un copil cum ii vei spune ma-ta e profesionista in videochat. Mie sincer mi-ar fi rusine in locul tau. Nevoia rapida de bani o avem toti. Stiu, nu toti sunt inzestrati mintal pentru a fi informatician sa stea acasa si sa aiba 5000 de euro pe luna. Gandeste-te bine dacavrei o familie si lasate de meserie daca vrei. Daca nu atunci vei murii singura. Sau te crezi in celebra opera La Traviata.
  •  
    • 5 mesaje
    13 Sep 2015, 02:29
    2 0
    Maricon , de cand lucrezi ca model ? Ce site uri crezi ca merg cel mai bine?
  •  
    • 5 mesaje
    13 Sep 2015, 02:38
    1 0
    esti prea vehementa cu tot ce are legatura cu video chatul ca sa nu ai o legatura clara si f stransa si....sincer judeci cam mult aspecte pe care tu ca o persoana din afara(asa zisa) nu ai cum sa le dezbati! nu prea inteleg implicarea ta in treaba asta, daca nu ai nici o legatura.....
  •  
    • 5 mesaje
    13 Sep 2015, 02:43
    4 0
    Ruxandra, am 2 prietene care lucreaza in vc, una are un copil. Nu cred ca e cazul sa judecam situatii pe care nu le cunoastem, crezi ca intre a te judeca copilul ca faci vc si a nu avea cum sa i cumperi caiete pt scoala (ca nu ai bani) sau carti ai alege tu ce emai biine...ia mai gandeste te! sau poate e mai bine sa stai sa muncesti pe 2000ron pe luna sau ceva mai mult si sa traiesti din datorii...
  •  
    • 5 mesaje
    13 Sep 2015, 02:44
    4 0
    cred ca pe forumul asta lumea vorbeste ca sa se afle in treaba, probabil de plictiseala.....lucrurile nu sunt asa simple cum vrem noi sa credem sau cum ne ar placea
  •  
    • 5 mesaje
    13 Sep 2015, 02:48
    1 0
    iar cu familia e alta discutie controversata....apropo de prietena mea, barbatii azi sunt maine nu prea, ce faci atunci?!! tu ai salariu fix, te ajuta el la copii si restul, imagineaza ti ca sunt femei care nu stau pt bani cu barbatii lor, din pacate asta e un mare minus, daca se despart, ele(daca nu sunt informaticieni) trebuie sa se descurce cumva si asta destul de rapid...think about it....asta e doar o situatie de viata, mai sunt multe altele...mai bine v ati gandi mai bine cu judecatile si trasul concluziilor!
  •  
    • 414 mesaje
    15 Sep 2015, 21:41
    0 0
    Imi place sa ma uit uneori...
  •  
    • 11561 mesaje
    17 Sep 2015, 15:55
    0 0
    nanni said:Imi place sa ma uit uneori...

     Eu  cred  ca  ti  e  dor  de  o  laba!!!

  •  
    • 414 mesaje
    17 Sep 2015, 18:00
    0 0
    pitipoanca69 said:
    nanni said:Imi place sa ma uit uneori...

     Eu  cred  ca  ti  e  dor  de  o  laba!!!

     Dar  tu  cu  ce  fel  de  obiect...  ti-ai  introdus in pasarica?

  •  
    • 3765 mesaje
    17 Sep 2015, 18:06
    0 0
    didi77 said:cred ca pe forumul asta lumea vorbeste ca sa se afle in treaba, probabil de plictiseala.....lucrurile nu sunt asa simple cum vrem noi sa credem sau cum ne ar placea

     

     

    vrei sa-mi arati ceva!!??

  •  
    • 11561 mesaje
    18 Sep 2015, 10:25
    0 0
    nanni said:
    pitipoanca69 said:
    nanni said:Imi place sa ma uit uneori...

     Eu  cred  ca  ti  e  dor  de  o  [.......]!!!

     Dar  tu  cu  ce  fel  de  obiect...  [.......]?

     
    De  regula [.......]  unui  fraier!!!


    Acest mesaj a fost editat de către admin.forum: 29 Mar 2016, 11:00
  •  
    • 414 mesaje
    18 Sep 2015, 14:28
    0 0
    pitipoanca69 said:
    nanni said:
    pitipoanca69 said:
    nanni said:Imi place sa ma uit uneori...

     Eu  cred  ca  ti  e  dor  de  o  [.......]!!!

     Dar  tu  cu  ce  fel  de  obiect...  [.......]?

     
    De  regula [.......]  unui  fraier!!!

     Asta  e ...   daca  te  obisnuiesti  cu  atat.....


    Acest mesaj a fost editat de către admin.forum: 29 Mar 2016, 11:01
  •  
    • 3 mesaje
    18 Oct 2015, 17:48
    0 0
    Buna.Pentru fetele care sunt din Constanta va recomand AriaStudio.Ofera si cazare pentru cele ce sunt din alte orase..sau pur si simplu pentru fetele care solicita asta...Eu de exemplu stau acolo.De studio se ocupa o fata foarte draguta si amabila,Maria,care pe mine una m-a ajutat foarte mult din toate punctele de vedere..financiar,,moral...Cand am ajuns acolo eram terminata,dar acum sunt alt om,complet..Nu vreau sa va mint sa va spun ca e cea mai frumoasa meserie..dar se castiga foarte bine.Cu 1500-2000$ pe luna,cam asta e media mea,eu zic ca poti face multe lucruri...Daca sunteti interesate..pe Maria o gasiti pe facebook aici https://www.facebook.com/ariastudio.ro sau la telefon pe nr de studio 0721133353 ...Va pup...Si nu mai judecati atat fetele care fac videochat