despre ....videochat

  •  
    • 1 mesaje
    23 Feb 2017, 16:29
    2 4
    Cu studiourile este destul de greu , sunt foarte multe pe piața dar nu multe dintre ele funcționează așa cum ar fi corect și normal va sunt din propria experiența nu mergeti la rRichGirls studio veți pleca de acolo mult mai repede decât va așteptați , aveți mare grija la ceea ce alegeți pt ca va poate afecta viitorul , in primul rând financiar având in vedere cerințelor lor absurde și a amenzilor ..
  •  
    • 3 mesaje
    3 Mar 2017, 17:28
    1 1
    poti face si fara studio, doar ca e important sa ai un sistem bun, webcam HD ca sa poti transmite pe cat mai multe site-uri, afla mai multe pe www.adult-webcam-jobs.com
  •  
    • 1 mesaje
    19 Mar 2017, 18:34
    0 1
    Buna, sunt Oana am o camera pentru videochat pe Bd. Unirii si caut doua sau trei fete. Ofer training la nevoie, asistenta tehnica si cafea Daca nu esti interesata sa lucrezi in domeniu dar ai o prietena/cunostinta interesata contacteaza-ma, recomand-o si vei primi comision lunar din venitul acestea. Nr. Tel. 0763 467 453
  •  
    • 2 mesaje
    27 Mar 2017, 09:21
    0 0
    Sunt multe aspecte ale videochatului despre care putem discuta... insa vad ca pe tine te intereseaza mai mult partea cu aflarea accidentala de catre cei din jurul tau a locului tau de munca. In general, userii din Romania au interzis la modelele din aceasta tara. Iar daca lucrezi pentru un studio profesional, acesta va avea grija sa nu scpae nimeni informatii personale. Cred ca lucrurile acestea se intampla cand faci videochat de acasa, esti singura si nu prea stii cum sa faci sa-ti asiguri condifentialitatea. Eu lucrez de 3 ani in bransa pentru Studio 20 si nu am avut nicio problema pana acum de genul acesta. Bine, eu mi-am asumat oricum activitatea de model de videochat fata de familie si prietenii foarte apropiati, asa ca doar parerea lor conteaza pentru mine. Iar reactiile lor au fost mai mult decat ok.
  •  
    • 1 mesaje
    29 Mar 2017, 23:12
    2 0
    Daca iti doresti independenta financiara, un mediu de lucru placut si o echipa gata oricand sa te ajute sa obtii tot ce ti-ai propus, ai venit unde trebuie. Imperial Studio este locul un visele tale pot deveni realitate!
    Pentru informatii nu ezitati sa ne contactati pe site-ul www.imperial-studio.ro sau la numerele de telefon: 0786 546 777.
  •  
    • 2 mesaje
    27 Apr 2017, 09:54
    5 0
    fetelor, daca va apucati de chat sfatul meu este sa nu va duceti la studio20, pentru ca sunt mega neseriosi!
    www.despre-studio20.blogspot.com
  •  
    • 2115 mesaje
    27 Apr 2017, 10:03
    2 3
    Douazeci said:fetelor, daca va apucati de chat sfatul meu este sa nu va duceti la studio20, pentru ca sunt mega neseriosi!
    www.despre-studio20.blogspot.com

     

    Da' tu de unde stii?
  •  
    • 2 mesaje
    29 Mai 2017, 13:34
    0 0
    Doriti o cariera in videochat?
       
        Va intereseaza sa lucrati de acasa sau sa aveti un program care sa se muleze dupa timpul dumneavoastra ? Daca doriti o cariera in videochat va puteti face cont pe http://www.stripteaselivechat.com/ . Pentru mai multe informatii ne puteti gasi la numarul de telefon 0765.004.851 sau pe mail contact@stripteaselivechat.ro .


  •  
    • 2 mesaje
    29 Mai 2017, 13:36
    0 0
    Doriti o cariera in videochat?
       
        Va intereseaza sa lucrati de acasa sau sa aveti un program care sa se muleze dupa timpul dumneavoastra ? Daca doriti o cariera in videochat va puteti face cont pe http://www.stripteaselivechat.com/ . Pentru mai multe informatii ne puteti gasi la numarul de telefon 0765.004.851 sau pe mail contact@stripteaselivechat.ro .

  •  
    • 1 mesaje
    29 Iul 2017, 20:30
    1 0
    Sunt si studiouri de videochat bune, cu oameni care se poarta cu tine asa cum trebuie, te ajuta, te incurajeaza si...cel mai important cred, iti dau banii si iti platesc taxele. Trebuie doar sa vezi ce e de vazut la interviu. Stiu un studio asa cum zic, in Timisoara, divastudios.ro
    Sau puteti sa faceti cont pe un site de videochat de acasa; si acolo sunt bune si rele ca peste tot, dar daca vezi ca nu e ok pleci / renunti si cauti altul. Si cine spune ca nu se castiga bine in videochat, nu stie ce spune; sau daca a lucrat in domeniu, a fost lenesa. Daca chiar vrei sa castigi, castigi. Si pot sa va dau si adresa unui studio online serios: onlinehomehostess.com/ro
  •  
    • 2 mesaje
    4 Aug 2017, 16:26
    0 0
    white_storm2 said:
    Douazeci said:fetelor, daca va apucati de chat sfatul meu este sa nu va duceti la studio20, pentru ca sunt mega neseriosi!
    www.despre-studio20.blogspot.com

     

    Da' tu de unde stii?

     

    eu stiu pt ca am lucrat acolo DIN PACATE

    poti sa citesti mai multe pe blog ul pe care l am lansat

    www.despre-studio20.blogspot.com

  •  
    • 1 mesaje
    8 Aug 2017, 18:12
    0 2
    Hello. La Art Studio nu veti avea probleme. Personalul este super dragut, se plateste bine si la timp. Totul serios si profesionist. Va puteti convinge singure contactandu-ne aici:
    https://artstudio-bucuresti.ro/contact-videochat-art-studio-bucuresti/
  •  
    • 1 mesaje
    3 Nov 2017, 16:46
    0 0
    am creat acest subiect deoarece am observat ca nu multa lume discuta despre acest studio.Este un studio foarte bun!! ma mir cum de nu este in preferintele voastre ,am fost model
    la acest studio,recomand cu incredere 100% legali si multe alte beneficii,sunt niste oameni care isi respecta angajatii si care va pot ajuta sa cresteti in acest domeniu ,este un studio profi ,mergeti la un interviu daca nu ma credeti
    ,nu aveti nimic de pierdut sau de regretat www.cherry-studio.ro
  •  
    • 2115 mesaje
    8 Nov 2017, 19:21
    2 1
    xenarullz91 said:am creat acest subiect deoarece am observat ca nu multa lume discuta despre acest studio.Este un studio foarte bun!! ma mir cum de nu este in preferintele voastre ,am fost model
    la acest studio,recomand cu incredere 100% legali si multe alte beneficii,sunt niste oameni care isi respecta angajatii si care va pot ajuta sa cresteti in acest domeniu ,este un studio profi ,mergeti la un interviu daca nu ma credeti
    ,nu aveti nimic de pierdut sau de regretat www.cherry-studio.ro

     Unde?
     Adica in ro numai sexul se mai vinde? 

  •  
    • 1 mesaje
    13 Dec 2017, 11:57
    0 0
    Buna fetelor, nu stiu ce sa zic, dar eu cred ca cel mai bine incercati https://www.glamourstudio.ro/ , cel mai modern studio de videochat din Bucuresti
    Acest mesaj a fost editat de către AlexandruIonut11: 13 Dec 2017, 11:58
  •  
    • 4 mesaje
    4 Mai 2018, 13:37
    1 2
    Buna...eu va recomand sa mergeti la o intalnire la studioul de videochat Rich Girls , ca sa vedeti exact cum se face in ziua de azi videochatul profesionist , au o echipa foarte mare , sunt super , e pe piata de 17 ani , au experienta , stiu sa invete viitoarele modele sa faca bani si ce e cel mai interesant este ca studiol Rich Girls se bazeaza mult pe conversatii , nu pe nuditate , au o echipa de traineri specializati .Prin urmare, il recomand ,pentru transparenta , seriozitatea si avantajele pe care le ofera .Au gria de modelele lor in totalitate , le ofera servicii zilnice de infrumusetare: make-up , coafor , extensii gene , manechiura , solar .Eu zic sa dati un search pe ggoogle , nu aveti nimic de pierdut !
  •  
    • 4 mesaje
    4 Mai 2018, 13:42
    3 2
    Vreau sa va mai specific , ca daca nu vreti sa stie lumea , nu va afla nimeni , pentru ca , asa cum am mai spus sunt profesionisti , iar Romania este banata(blolcata) , iar cand vei dori sa ai o alta cariera , nu te dezavantajeaza , pt ca , cat esti fost model videochat la Rich Girls ai un contract pe drepturi de imagine , ca si artistii(cantareti , pictori, etc), este un contract legal , dar este facut doar pentru a-ti declara veniturile ,dar nimeni nu stie ca esti sau ai fodt model videochat.Sfatul meu este sa nu mai "aplecati" urechea la toata lunea , ci sa vedeti voi cum decurg intradevar lucrurile !
  •  
    • 4 mesaje
    4 Mai 2018, 13:42
    0 2
    Vreau sa va mai specific , ca daca nu vreti sa stie lumea , nu va afla nimeni , pentru ca , asa cum am mai spus sunt profesionisti , iar Romania este banata(blolcata) , iar cand vei dori sa ai o alta cariera , nu te dezavantajeaza , pt ca , cat esti fost model videochat la Rich Girls ai un contract pe drepturi de imagine , ca si artistii(cantareti , pictori, etc), este un contract legal , dar este facut doar pentru a-ti declara veniturile ,dar nimeni nu stie ca esti sau ai fodt model videochat.Sfatul meu este sa nu mai "aplecati" urechea la toata lunea , ci sa vedeti voi cum decurg intradevar lucrurile !
  •  
    • 1 mesaje
    28 Aug 2018, 21:07
    1 1
    Wow LauraFake mai sus m-a socat....
    Eu am lucrat la Selen/Enjoy studio 2 ani.Nu au fost oameni in nici un fel,dar teama de nou m-a facut sa raman atata timp si sa lucrezi pt ei.
    Can mi-am luat inima in dinti am mers la interviuri.Ce nu recomand este Happy Studio,Manequeen,Studio20,Charm.
    Ce recomand este Kendra si White Agency.
    Eu m-am decis la White Agency si sincer a fost cea mai buna decizie din viata mea as putea spune.Cu o experienta de 2 ani,credeam ca le stiu pe toate si ca sume de 1500-2000$ perioada sunt foarte bune m-am inselat si am descoperit ca la fostul studio am ramas pe loc si nu am evoluat in nici un fel. Eu care faceam cu greu banutii am vazut cat de usor se fac aici.Au o platforma si o strategie de promovare si trafic care nu m-as fi gandit vreodata si da roade.
    Am fost surprinsa cand o colega noua cu engleza sub minimum si fara experienta avut in a doua perioada incasarile mele generale de la fostul studio.Conteaza mult echipa cu care lucrezi,sefii,traineri,tehnici tot tot.Tu ca model esti 30% restul sunt ei.Vrei sa excelezi ca iti place domeniul vrei sa faci bani ca ai nevoie vrei sa inveti mai mult incearca la White Agency si la un moment dat imi vei multumi.
  •  
    • 6 mesaje
    12 Oct 2018, 00:20
    0 0
    Lucrezi de acasa facand live, exact ca pe Facebook ( este vorba de videchat ) si castigi 100% banutii tai ! Nu imparti cu nimeni munca ta. Nu te lasa amagita de studiouri. Intregistreaza-te acum Atentie! Trebuie sa ai 18 ani impliniti ! Totul este LEGAL !!!
    https://xcamadult.com/
    Acest mesaj a fost editat de către alfamoldova: 23 Dec 2021, 12:03