Va plac haine le originale,parfumurile ?

  •  
    • 18 mesaje
    19 Ian 2013, 22:32
    1 3

    Cati dintre voi va permite-ti sa va imbracti in haine originale ,parfumuri care mai decare?

    Preturile din Romania la hainele de fitze sunt accesibile veniturilor voastre? 

    Aveti curajul sa spuneti cati bani chelutiti lunar pe haine si pe produsele cosmetice ?

                      Curaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  •  
    • 3140 mesaje
    21 Ian 2013, 02:08
    3 0
    viata-npuf said:

    Cati dintre voi va permite-ti sa va imbracti in haine originale ,parfumuri care mai decare?

    Preturile din Romania la hainele de fitze sunt accesibile veniturilor voastre? 

    Aveti curajul sa spuneti cati bani chelutiti lunar pe haine si pe produsele cosmetice ?

                      Curaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


     Invata sa scrii corect, CURAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  •  
    • 10876 mesaje
    23 Ian 2013, 20:33
    0 0
    Pai si daca nu ne-am permite, care ar fi baiul?
  •  
    • 66 mesaje
    29 Ian 2013, 02:49
    4 0
    viata-npuf said:

    Cati dintre voi va permite-ti sa va imbracti in haine originale ,parfumuri care mai decare?

    Preturile din Romania la hainele de fitze sunt accesibile veniturilor voastre? 

    Aveti curajul sa spuneti cati bani chelutiti lunar pe haine si pe produsele cosmetice ?

                      Curaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


     

    Mie imi plac NUMAI parfumurile false. Fac alergie la cele originale, iar daca vad o haina originala pur si simplu o arunc. Cheltui 10 RON maxim pe imbracaminte pe luna. Problema la matale treaba asta? Sau cu ce te incalzeste daca e de fapt opusul?


    Acest mesaj a fost editat de către Xoxy: 29 Ian 2013, 17:54
  •  
    • 40 mesaje
    31 Ian 2013, 23:17
    0 0
    dodonesa said:
    viata-npuf said:

    Cati dintre voi va permite-ti sa va imbracti in haine originale ,parfumuri care mai decare?

    Preturile din Romania la hainele de fitze sunt accesibile veniturilor voastre? 

    Aveti curajul sa spuneti cati bani chelutiti lunar pe haine si pe produsele cosmetice ?

                      Curaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


     Invata sa scrii corect, CURAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     
    Hahahahahah, super tare!!! 

  •  
    • 18 mesaje
    5 Feb 2013, 17:59
    0 1
    Xoxy said:
    viata-npuf said:

    Cati dintre voi va permite-ti sa va imbracti in haine originale ,parfumuri care mai decare?

    Preturile din Romania la hainele de fitze sunt accesibile veniturilor voastre? 

    Aveti curajul sa spuneti cati bani chelutiti lunar pe haine si pe produsele cosmetice ?

                      Curaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


     

    Mie imi plac NUMAI parfumurile false. Fac alergie la cele originale, iar daca vad o haina originala pur si simplu o arunc. Cheltui 10 RON maxim pe imbracaminte pe luna. Problema la matale treaba asta? Sau cu ce te incalzeste daca e de fapt opusul?

     

    Se vede ,faci alergie la bani cand ai ai in mana.Nu iti permiti draga sau cum sa te iau ?.Te i-au de la degetul mic de la picior ca acolo e inceputl prostiei tale .Iara o sarantoaca fraiera.Baaaa subiectele astea va cam deranzeaja ,ce sa va fac fratilor saracia va impinge sa fiti rai ,asta este .O viata mai buna ca a mea sa ai.

     

  •  
    • 18 mesaje
    5 Feb 2013, 18:03
    0 2
    AlinaEma said:
    dodonesa said:
    viata-npuf said:

    Cati dintre voi va permite-ti sa va imbracti in haine originale ,parfumuri care mai decare?

    Preturile din Romania la hainele de fitze sunt accesibile veniturilor voastre? 

    Aveti curajul sa spuneti cati bani chelutiti lunar pe haine si pe produsele cosmetice ?

                      Curaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


     Invata sa scrii corect, CURAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     
    Hahahahahah, super tare!!! 

     

    Eu am vrut sa vad cati o dic bine ca mine , nu cat de proaste sunt altele ca tine .Desole ,mai pune manuta si fa ceva sa nu traiesti toata viata cu minimul pe economie .Am 25 de ani si mie contul plin de bani ma doar in pestele din apa.

     

  •  
    • 18 mesaje
    5 Feb 2013, 18:06
    0 1
    mikizda said:Pai si daca nu ne-am permite, care ar fi baiul?

     

     

     

    Pai daca nu iti permiti iti d-au eu ca am destui bani ,sunt fata de bani gata ce pestele meu.Am vrut sa vad cati dintre romanasi isi permit ceva bunicel in viata lor.Se pare ca in viata deapoi multi  vor gasi paradisul.Asta este ...

  •  
    • 10876 mesaje
    5 Feb 2013, 18:06
    1 0
    Viata mama, cu ce te ncalzeste sa iti spun ca sparg 10 mii pe luna numa pe cacaturi, ca am multe vacante anual, ca imi iau parfumuri bune, ca am cizme si haine fiecare de sute de euro, ca am masina scumpa,ca ma costa mult motorina etc. Zau, zi-mi tu cu ce te incalzeste ca io am sau nu am.
  •  
    • 10876 mesaje
    5 Feb 2013, 18:08
    2 0
    Viata mama, ca te intreb io iara. De unde stii ca ce consideri tu bun e bun si pt altul?
  •  
    • 18 mesaje
    6 Feb 2013, 20:02
    0 1
    mikizda said:Viata mama, cu ce te ncalzeste sa iti spun ca sparg 10 mii pe luna numa pe cacaturi, ca am multe vacante anual, ca imi iau parfumuri bune, ca am cizme si haine fiecare de sute de euro, ca am masina scumpa,ca ma costa mult motorina etc. Zau, zi-mi tu cu ce te incalzeste ca io am sau nu am.

     

    Dispêrat-oooo cine te crede ? Crezi ca eu te cred dupa crizele care le-ai facut fara sa fi loata in seama? Te-a intrebat mata pe tine ce bani ai si cate si mai cate , tu te-ai bagat in zeama putana ce esti.Ba nebuno nu mai intra aici sa faci scandal ca nu are rost ,esti prea sifoanta.

    Fataaaa eu locuiesc la Paris de 9 ani cu familia ,ce viata duc nu vreau sa iti descriu ca nu m-ai intelege.Ma pis pe Romania ta mizerabila in care traiesti si pe saracia ta de viata.

       bastaaaa ba saracie ce esti. Cand vrei tu poti sa iti dovedesc ce detin si chiar iti doresc si tie sa duci viata ca a  mea si a altor oameni care s-au intalnit cu bani multi ,bine fetiza.

  •  
    • 10876 mesaje
    6 Feb 2013, 22:13
    0 0
    Esti bolnava psihic femeie, zau, mi-e mila de tine.Tu faci parte din romanii aia de cacat care au impresia ca daca o ard pe afara, gata, ce mari sunt ei. Du-te fata la doctor,zau, poate mai ai scapare. Si apropo, putana esti tu, nu eu.
  •  
    • 2351 mesaje
    6 Feb 2013, 22:21
    2 0
    Da' tu pe carti DE CITIT cat cheltuiesti lunar? Ia, ai onoarea sa citesti ceva in viata ta?
  •  
    • 4208 mesaje
    6 Feb 2013, 22:21
    4 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 14418 mesaje
    6 Feb 2013, 22:25
    2 0
    Mesaj şters de administrator
    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 6 Feb 2013, 22:28
  •  
    • 2351 mesaje
    6 Feb 2013, 22:27
    1 0
    viata-npuf said:
    mikizda said:Viata mama, cu ce te ncalzeste sa iti spun ca sparg 10 mii pe luna numa pe cacaturi, ca am multe vacante anual, ca imi iau parfumuri bune, ca am cizme si haine fiecare de sute de euro, ca am masina scumpa,ca ma costa mult motorina etc. Zau, zi-mi tu cu ce te incalzeste ca io am sau nu am.

     

    Dispêrat-oooo cine te crede ? Crezi ca eu te cred dupa crizele care le-ai facut fara sa fi loata in seama? Te-a intrebat mata pe tine ce bani ai si cate si mai cate , tu te-ai bagat in zeama putana ce esti.Ba nebuno nu mai intra aici sa faci scandal ca nu are rost ,esti prea sifoanta.

    Fataaaa eu locuiesc la Paris de 9 ani cu familia ,ce viata duc nu vreau sa iti descriu ca nu m-ai intelege.Ma pis pe Romania ta mizerabila in care traiesti si pe saracia ta de viata.

       bastaaaa ba saracie ce esti. Cand vrei tu poti sa iti dovedesc ce detin si chiar iti doresc si tie sa duci viata ca a  mea si a altor oameni care s-au intalnit cu bani multi ,bine fetiza.

     
    Che schifo, esti cam nervoasa pentru o tipa care duce o viata minunata  


    Acest mesaj a fost editat de către GeneralElectric: 6 Feb 2013, 22:27
  •  
    • 10876 mesaje
    6 Feb 2013, 22:31
    3 0
    E trist ma , ca asta zice ca e romanca si asa suntem catalogati toti, prosti si plecati cu sorcova
  •  
    • 1787 mesaje
    6 Feb 2013, 22:32
    0 0
    Regina_Neagra said:
    cand ati mai vazut voi curva de paris care sa se adreseze cu putana si basta . borfelina in cauza face trotuarul prin italia probabil

     poate a schimbat trotuarul pe Rue du Paris  

  •  
    • 193 mesaje
    6 Feb 2013, 22:35
    0 0
    waw esti analfabeta rau fetito....la ce limbaj de mahala folosesti cred ca esti un adam....si peste pe deasupra
    Acest mesaj a fost editat de către mistik007: 6 Feb 2013, 22:36
  •  
    • 3140 mesaje
    6 Feb 2013, 22:38
    1 0
    viata-npuf said:
    AlinaEma said:
    dodonesa said:

     Invata sa scrii corect, CURAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     
    Hahahahahah, super tare!!! 

     

    Eu am vrut sa vad cati o dic bine ca mine , nu cat de proaste sunt altele ca tine .Desole ,mai pune manuta si fa ceva sa nu traiesti toata viata cu minimul pe economie .Am 25 de ani si mie contul plin de bani ma doar in pestele din apa.

     

     Aham, deci, dupa parerea unei dive pline de bani, ca tine, eu-s proasta fiindca te indemn sa inveti sa scrii corect!
    Nu-i asa ca ti-ai cumparat de curind niste posete de lux de la Carpisa?