Vila Codreanu- Bran- Revelion 2013

  •  
    • 247 mesaje
    3 Ian 2013, 13:26
    0 0
    Pacat de zona si de vila, dar a fost jale cu masa si cu organizarea. Pur si simplu pachet cu demipensiune si si-a batut joc de noi. Prima seara ne-a servit un snitel cu cartofi prajiti; la Revelion  am  avut  aperitivul, snitel de pangasius , o friptura, si-o feliuta de tort. Dar in seara de Sf.Vasile ne-a dat o carne cu sos si cu mamaliguta, nimic mai mult. Ar trebui sa ne dea banii inapoi. 2 familii dupa noaptea de revelion au plecat. Bataie de joc. Rusine.
    Acest mesaj a fost editat de către vili1: 3 Ian 2013, 14:11
  •  
    • 3354 mesaje
    3 Ian 2013, 13:45
    0 0
    posteaza si pe alte site-uri - sa stie lumea si sa nu mai mearga... pacat...
  •  
    • 247 mesaje
    3 Ian 2013, 14:07
    1 0

    La cate pachete de Revelion am luat , asa ceva nu am patit niciodata si cred ca nimeni nu a avut in seara de Sf, Vasile asa ceva la cina. De aceea am si scris,  ca sa  stie si altii si sa nu pateasca la fel.

  •  
    • 168 mesaje
    22 Feb 2013, 00:49
    0 0
    Din pura curiozitate, ce tarife au practicat si erau cumva proprietarii cei care se ocupau de vila?
  •  
    • 1 mesaje
    2 Mar 2014, 12:34
    0 0
    Revelionul 2014 a fost vis! O atmosfera deosebita creata de noii administratori ai vilei, in calitatea lor de organizatori. Mancare foarte buna, chiar in exces. si surprize din partea casei (jocuri de cabana, cum n-am mai vazut , in seara de Sf. Vasile), Cazare buna, raportata la pret. Este foarte curat si atmosfera de cabana. Turistul are libertate de miscare si de initiativa.Cine doreste sa-si gateasca, gaseste aici cele mai bune conditii. Poti sa negociezi, ptr a obtine cele mai potrivite pachete de servicii. Aici este locul in care poti sta la munte cu bani putini. Statistic, 92% dintre cei care s-au cazat aici, au mai venit si a doua oara.

    Acest mesaj a fost editat de către ghedzira: 2 Mar 2014, 12:47
  •  
    • 5609 mesaje
    3 Mar 2014, 08:31
    0 0
    ghedzira said:
    Revelionul 2014 a fost vis! O atmosfera deosebita creata de noii administratori ai vilei, in calitatea lor de organizatori. Mancare foarte buna, chiar in exces. si surprize din partea casei (jocuri de cabana, cum n-am mai vazut , in seara de Sf. Vasile), Cazare buna, raportata la pret. Este foarte curat si atmosfera de cabana. Turistul are libertate de miscare si de initiativa.Cine doreste sa-si gateasca, gaseste aici cele mai bune conditii. Poti sa negociezi, ptr a obtine cele mai potrivite pachete de servicii. Aici este locul in care poti sta la munte cu bani putini. Statistic, 92% dintre cei care s-au cazat aici, au mai venit si a doua oara.

     

    Tu pe cine citezi frate?
    Ca nu vad de unde ai copiat mesajul....si habar nu am la cine te referi.
    Faci reclama la vreo staiune ori ba?
    Unde-i locatia? 
    Reclama fara cap si fara sens! Spune macar unde se afla pe globul asta!


    Acest mesaj a fost editat de către Maricon: 3 Mar 2014, 08:34