De pe ce site-uri romanesti cumparati pantofi?

  •  
    • 1 mesaje
    16 Ian 2014, 14:16
    0 1
    Buna ziua, eu am comandat de pe site-ul www.pantofisuper.ro si sunt foarte multumita, au niste preturi foarte ok, iar calitatea este buna, pana acum am comandat 5 perechi (pentru mine si prietenele mele) de ugg-uri ,desigur nu sunt originale ,dar credeti-ma ca am vazut persoane care aveau ugg-uri originale luate de pe amazon si din diferite magazine si aratau jalnic,adica erau patate si se lasasera la spate. Au fost invidioase pe mine pentru ca eu nu am platit 8 mil pe ele si arata impecabil ( se intretin foarte usor cu o carpa imbibata in apa cu putin otet dispare orice murdarie). Oricum eu recomand sunt foarte promti si au lucruri de calitate, abia astept sa iau salariul sa mai fac o comanda mica.
  •  
    19 Ian 2014, 13:26
    0 0
    Iti recomand si Fashionista Exclusivista
  •  
    • 6 mesaje
    25 Ian 2014, 17:19
    0 0
    www.cyos.ro  super ok
  •  
    • 1 mesaje
    25 Ian 2014, 21:17
    2 0
    Buna, am tot urmarit comentariile voastre. Am si eu o parere.. sunt intr-adevar site-uri care au tot felul depoze despre produsele lor dar cand iti ajunge articolul acasa e asa cum zicea Maricon, chinezarie sau nu e ok. Sunt totusi site-uri on-line care tin atat la calitatea produselor cat si la satisfactia clientilor. Eu una mi-am gasit site-ul potrivit de pe care imi gasesc pantofi de calitate foarte buna iar in caz ca ceva nu e ok mi-i schimba fara ezitari. http://uglyshoes.ro Stiu ca nu toata lumea e de acord cu aceste cumparaturi on-line, dar in cazul meu ma ajuta foarte mult fiindca eu sunt prinsa in jobul meu de dimineata pana seara si de abia astept sa ajung acasa sa ma pot intinde. Sa fim sincere nu cred ca exista printre noi persoane care sa ramana fara incaltari chiar in cazul in care pantoful ca despre asta vorbim aici nu se potriveste si trebuie trimis inapoi la schimb. Si-n plus sunt multe modele pe care nu le gasesti oriunde. Eu zic ca shoppingul on-line e binevenit.
  •  
    • 5609 mesaje
    31 Ian 2014, 04:03
    2 0
    Ati auzit cumva de "retail therapy"?
    Ei bine, se pare ca oamenii de stiinta au descoperit ca iestitul la cumparaturi este o terapie extraordinara pentru cele stresate sau in depresie.
    Incercati macar pt 1 an sa iesiti la cumparaturi prin magazine in loc de online si veti vedea ce satisfactie si bucurie va va da o cumparatura care va place.
    Faceti asta insotita de o prietena si veselia va fi generala.

     
  •  
    • 1 mesaje
    15 Feb 2014, 23:51
    1 0
    Incercati si www.viscontionline.ro - o parere in plus, o sugestie vis-a-vis de trenduri in moda si culoare.Mai mult decat atat, marimi cu jumatate de numar(care nu dau gres),calapoade comode,seriozitate.
    P.S. SFAT GRATIS !
    Alegeti-va cu atentie "prietena" cu care doriti sa va faceti cumparaturile(haine,pantofi,etc.) !!!
  •  
    • 2 mesaje
    22 Feb 2014, 12:25
    0 0
    Daca comfortul este important va recomand magazinul de incaltaminte http://www.leatherbrandsnow.ro/
  •  
    • 12 mesaje
    23 Feb 2014, 18:40
    0 0
    Imi cumpar pantofii de aici http://www.minipret.eu/pantofi-dama/ pentru ca am incredere in acest comparator de produse.Din pacate se mai intampla sa nu mi se potriveasca,aici e bataie de cap dar daca esti atenta si iti masori cum trebuie pantoful cu un metru sau ruleta nu ai nici o problema.
  •  
    • 1 mesaje
    26 Feb 2014, 20:06
    1 0
    Eu fara sa probez nu cumpar. Clar. I-am gasit pe acestia si mie imi plac.

    https://www.facebook.com/pages/Arcoshoes/594873077270354

     Au spus ca sunt facuti la noi in tara...si cum eu sunt mai nationalista...am luat. De la magazinul de langa Cismigiu. Aveau de toate...si platouri, si toc subtire, dar eu tot balerini am luat. Nu pot pe tocuri. Dar erau frumoase tare.
  •  
    • 3 mesaje
    1 Mar 2014, 11:02
    0 0
    Fetelor, gasiti pe http://www.vivia.ro/ cateva articole utile despre magazinele noastre online in care puteti gasi pantofi de calitate diin colectiile de anul acesta.
  •  
    • 6 mesaje
    6 Apr 2014, 22:26
    0 0
    Poti arunca un ochi si aici poate gasesti ceva ce iti place
    http://bit.ly/1hj0hJ8
  •  
    • 12 mesaje
    13 Apr 2014, 23:21
    0 0
    Cel mai sigur: http://www.superpret.net/pantofi-barbati-dama/
  •  
    25 Apr 2014, 14:00
    0 0
    Eu mi-am cumparat pantofi draguti dupa www.mysales.ro . Nu sunt obisnuita sa platesc cu cardul  si am optat pt plata ramburs.Coletul mi-a ajuns dupa 6 zile si transportul a fost gratuit.
  •  
    • 1 mesaje
    30 Apr 2014, 16:51
    1 0
    Buna fetelor!Ati incercat si fantofii Nicolas Shoes?Sunt pantofi lucrati manual,doar din piele naturala.
    Le gasiti atelierul in Bucuresti,mai nou au deschis si un magazin foarte cochet si primitor in zona Pta Rosetti.Ei lucreaza in general pe comanda,
    iar daca esti din Bucuresti si nu esti sigura de numarul pe care il porti, trimit ei un agent sa iti ia masura exacta.
    Iti aduc si modelul de pantofi pe care iti doresti sa il probezi.
    Eu mi am strans cateva prietene si am facut o programare telefonica,apoi am intalnit agentul.
    Au modele foarte dragute pe toate gusturile,si ai posibilitatea sa iti creezi chiar tu modelul de pantofi dorit,alegand
    forma, culoarea,inaltimea tocului,pielea.
    Preturile sunt mai mici decat ma asteptam.
    Va las un link facebook,iar acolo gasiti si site-ul lor oficial https://www.facebook.com/nicolasshoes
    Enjoy!
  •  
    • 6 mesaje
    2 Mai 2014, 10:26
    0 0
  •  
    • 5 mesaje
    8 Mai 2014, 16:12
    0 0
    Personal, imi plac mult pantofii Guban, mi se par perfecti atat pentru birou, cat si pentru ocazii special, sunt eleganti, realizati 100% din piele, bine lucrati, comoi, intr-o gama variata de culori si modele . In general, optez pentru a-I cumpara din magazinele firmei, dar atunci cand imi place mult o anumita pereche si consider ca ma avantajeaza dimensiunea tocului si in genere modelul respectiv, o command si pe site-ul firmei si sincera sa fiu nu am fost niciodata dezamagita de ceea ce am primit in colet, iar marimea se potriveste intotdeauna. Am mai comandat cateva perechi frumoase de pantofi si pe Ama Fashion si de asemenea am fost multumita de raportul pret-calitate, de material si culori. Aceste doua firme le recomand cu incredere tuturor fashionistelor! O zi frumoasa sa aveti!
  •  
    • 2 mesaje
    23 Iun 2014, 11:52
    0 0
    Eu n-am fost adepta cumpararii pantofilor de pe net. Aveam furnizorul meu de pantofi din piele naturala. E drept, aveam ceva de mers pana acolo dar nu m-a dezamagit niciodata. Mare mi-a fost bucuria cand au aparut modelele lui online. Avand piciorul subtire, mi-era foarte greu sa-mi gasesc cizme, ghete si chiar si pantofi si sandale care sa mi potriveasca. Am o prietena cu o problema mai ceva decat mine - are piciorul gros. N-o, uite asa, colindam Bucurestiul dupa incaltaminte: eu vroiam pantofi comozi cu bareta, ea pentru picior gros. Dar, gata! Am gasit si nici ca mai schimbam. Odata ce-au aparut pantofii nostri online, cu certitudine exista si alte site-uri care ofera pantofi comozi si frumosi numai ca inca nu le-am testat inca. Site-ul despre care vorbesc si care, pe noi, ne-a facut foarte fericite , din acest punct de vedere, este www.ubita.ro. Intrati sa vedeti!
  •  
    • 2 mesaje
    30 Iun 2014, 15:38
    0 0
    Buna, eu imi iau pantofii doar de pe www.ViseDinPiele.ro. Anul asta au o colectie de pantofi si sandale super. Sunt calitative si preturi bune! Ii recomand cu drag!!!
  •  
    • 12208 mesaje
    1 Iul 2014, 16:28
    0 0
    Eu una nu as comanda pantofi sau haine onlinne , pana nu incerc mai multe perchi si daca ma hotarasc la un model imi place sa vad mai multe culori ....ei... unde este Gubanul de alta data sau Carmen's , wow ... ce vremuri si ce pantofi ....
    Acest mesaj a fost editat de către gabriela42: 1 Iul 2014, 16:28
  •  
    • 10065 mesaje
    6 Iul 2014, 14:00
    0 0
    gabriela42 said:Eu una nu as comanda pantofi sau haine onlinne , pana nu incerc mai multe perchi si daca ma hotarasc la un model imi place sa vad mai multe culori ....ei... unde este Gubanul de alta data sau Carmen's , wow ... ce vremuri si ce pantofi ....

     

    Asa-i in viata, oricite ai incerca, parca tot mai bun era modelul celalalt .

     

    Strict la incaltaminte fac referire, asta sa nu fiu interpretat gresit .