A folosit cineva Slim Duo Forte?

  •  
    • 7 mesaje
    18 Mar 2013, 11:43
    1 2
    @ioana_dumitru87. Buna Ioana, si eu am vazut ca Alessia a luat Slim Duo Forte si a slabit cu el, iar acum e in perioada de mentinere. https://www.facebook.com/AlessiaOfficial?ref=ts&fref=ts
    Si eu sunt acum in perioada de mentinere si am intrat la ei pe site. Am avut o surpriza Au introdus si un concurs foarte misto http://vpro.slimduoforte.ro. Asa ca, daca va intereseaza produsul puteti castiga si o vacanta de 3 zile la munte. Super tare Bafta!
  •  
    • 3 mesaje
    21 Mar 2013, 12:47
    0 0
    Am facut o cura Happy Colon. Sunt deja în a doua lună de când am început să folosesc Happy Colon şi sunt mai mult decât mulţumită de efectele lui: am scăpat de constipaţie, pofta mea de mâncare a scăzut , am reuşit să scot masa de seară şi, cel mai important, am slăbit deja 8 Kg. 

    Acest mesaj a fost editat de către Amariaaa: 21 Mar 2013, 12:49
  •  
    • 1 mesaje
    24 Mar 2013, 01:04
    0 0
    Buna seara! Imi puteti spune de unde ati cumparat Slim Duo Forte Original? De pe net sau de la farmacie? daca ati comandat de pe net imi puteti da site`ul ! Va multumesc
  •  
    • 2 mesaje
    3 Apr 2013, 09:42
    1 0
    Florentsa said:Buna seara! Imi puteti spune de unde ati cumparat Slim Duo Forte Original? De pe net sau de la farmacie? daca ati comandat de pe net imi puteti da site`ul ! Va multumesc

    Buna. Am comandat produsul direct la ei pe site. L-am gasit si in cateva plafare online dar mai scump....Siteul este slimduoforte.ro . Bafta la slabit!

     

  •  
    • 1 mesaje
    10 Mai 2013, 00:05
    5 2
    Da, am folosit slim duo forte si sunt foarte dezamagita. le-am folosit 3 saptamani si nu am slabit deloc, ba chiar am jumatate de kg in plus si nu mi s-a remediat nici o problema. Am citit pe site cca daca consumatorul nu este multumit se poate returna produsul si primim banii inapoi, mai mult de atat o alta consumatoare a afirmat pe acest forum ca a consumat acest produs si din cauza ca a fost nemultumita a returnat produsul si i s-au dat banii inapoi (printr-o minune), deaceea m-am incumetat sa comand produsul. Dar din punctul meu de vedere sunt foarte neseriosi, pentru ca plaseaza "pisica" de la unu' la altu' spunand ca producaatorul indeplineste conditia de returnare si invers. Probabil multi dintre cei care au lasat comentarii de lauda cu privire la acest produs sunt useri falsi ("oamenii lor"). Deci puteti trage concluzii cei care de acum vreti sa comandati sa nu fiti si voi pacaliti.
  •  
    • 1 mesaje
    23 Mai 2013, 10:43
    0 1
    alinaradulescu22 said:Da, am folosit slim duo forte si sunt foarte dezamagita. le-am folosit 3 saptamani si nu am slabit deloc, ba chiar am jumatate de kg in plus si nu mi s-a remediat nici o problema. Am citit pe site cca daca consumatorul nu este multumit se poate returna produsul si primim banii inapoi, mai mult de atat o alta consumatoare a afirmat pe acest forum ca a consumat acest produs si din cauza ca a fost nemultumita a returnat produsul si i s-au dat banii inapoi (printr-o minune), deaceea m-am incumetat sa comand produsul. Dar din punctul meu de vedere sunt foarte neseriosi, pentru ca plaseaza "pisica" de la unu' la altu' spunand ca producaatorul indeplineste conditia de returnare si invers. Probabil multi dintre cei care au lasat comentarii de lauda cu privire la acest produs sunt useri falsi ("oamenii lor"). Deci puteti trage concluzii cei care de acum vreti sa comandati sa nu fiti si voi pacaliti.

     
    Stimata doamna,

    Ne pare rau ca la dumneavoastra nu a functionat produsul. Sunt persoane pentru care 3 saptamani reprezinta prea putin timp  pentru deblocarea metabolismului.  Probabil kg. pe care le aveti deja in plus sunt acumulate de mai mult de 1 an de zile. Asa cum puteti citi si pe site, prima etapa este cea de detoxifiere a organismului si abia apoi intervine etape de slabire insa, cum probabil bine stiti si dumneavoastra, fiecare metabolism reactioneaza diferit, atat la capsule/diete cat si la sport. 
    In ceea ce priveste returnarea banilor, asa cum vi s-a explicat si la telefon, acest lucru se intampla pentru persoanele care cumpara direct de la noi (asa cum a mentionat utilizatoarea Jane.Doe care a primit banii inapoi). Nu suntem raspunzatori pentru colabolatorii nostri, fiecare avand politica proprie de vanzare. 
     

  •  
    • 2 mesaje
    20 Iun 2013, 13:04
    0 1
    Buna Am revenit cu impresii dupa terminarea programului cu Slim Duo Forte. Am plecat de la 72 kg. si in 3 luni am ajuns la 64 kg. Am tinut si o dieta recomandata de echipa lor dar sport nu am facut deloc. Primele efecte au fost rezolvarea problemelor de tranzit intestinal si reducerea poftei de mancare. Slabirea a fost uniforma si gradata. Ma simt excelent si de cand am incheiat dieta nu am mai pus la loc 1 gram. Succes si voua!
    Acest mesaj a fost editat de către danadoreanu: 20 Iun 2013, 13:05
  •  
    • 367 mesaje
    22 Iun 2013, 21:46
    5 1
    cel mai penibil topic.....e asa de evident ca e numai reclamaaa ,probabil din disperare ca nu mai vindeti nimic ,
  •  
    • 1 mesaje
    15 Iul 2013, 14:35
    1 0
    Buna,
    eu folosesc produsul de 1 luna. O sa va spun pe scurt obiceiurile mele alimentare de pana sa incep sa iau Slim Duo Forte: nu mancam gras, dar mancam total dezorganizat, destul de consistent si foarte multe dulciuri. Intr-o luna am slabit 2,5-3 kg dar nu cred ca a fost efectul pastilelor. Pur si simplu am inceput sa mananc multe legume, carne mai putin, iar dulce deloc. Trebuie sa recunosc ca singurul merit DE PANA ACUM al Slim Duo Forte a fost ca mi-a taiat pofta de dulce, dar povesti cu slabit 7-12 kg pe luna cu acest produs...nu cred. Voi reveni cu pareri si dupa cea de-a doua luna de Slim. Bafta la slabit!
  •  
    • 2 mesaje
    19 Iul 2013, 16:43
    0 0
    Si eu am folosit slim duo forte. Este foarte bun pentru slabit si pentru detoxifiere. Cum a spus si Adeion, mi-a taiat pofta de mancare si de dulce. in plus, dieta personalizata in functie de tipul meu de metabolism, primita de la ei, este foarte usor de urmat. succes!
  •  
    • 4350 mesaje
    19 Iul 2013, 22:32
    2 0
    bea.anton87 said:Si eu am folosit slim duo forte. Este foarte bun pentru slabit si pentru detoxifiere. Cum a spus si Adeion, mi-a taiat pofta de mancare si de dulce. in plus, dieta personalizata in functie de tipul meu de metabolism, primita de la ei, este foarte usor de urmat. succes!

     Ti se pare corect sa slabesti cu un produs care taie pofta de mancare?Ti se pare sanatos?Ai primit o dieta in functie de metabolismul tau?Cum si-au dat seama ce tip ai tu?

  •  
    • 2 mesaje
    30 Iul 2013, 12:31
    0 1
    @roseblue
    Buna! Eu am povestit despre experienta mea cu Slim Duo Forte. Pana la urma, despre asta este topicul....Faptul ca Slim Duo Forte diminueaza pofta de mancare, nu inseamna ca nu trebuie sa mai mananci deloc! Ideea este ca, mancand mai putin capsulele actioneaza asupra grasimii deja depuse...Analiza tipului meu de metabolism s-a facut in urma completarii unui chestionar cu intrebari despre obiceiurile mele alimentare si de viata.
    Succes!
  •  
    30 Iul 2013, 12:53
    0 0
    Mama mea a folosit Slim Duo Forte timp de 3 luni si a slabit mult. Sincer, ea a fost singura care a crezut ca o sa slabeasca cu aceste capsule ) Eu nu prea am avut incredere pentru ca toate capsulele promit marea si sarea si de fapt nu sunt bune de nimic. Vreau sa spun ca dieta primita o urmeaza si acum. Recomand!
  •  
    • 2 mesaje
    2 Aug 2013, 16:55
    0 0
    Recomand cu toata increderea acest produs! Nu ma asteptam sa functioneze. Deocamdata nu am terminat cura de slabire. Voi reveni cu impresii.
  •  
    • 260 mesaje
    7 Aug 2013, 15:34
    3 3
    pt mine a avut niste efecte negative si deloc nu am vzt vreun efect. Am renuntat dupa 1 luna si bine am facut. Dupa asta am trecut pe Slim& FIt care am ramas super surprinsa sa vad ca dupa nici 1 sapt imi taia pofta de mancare. Au fost cele mai bune pastile naturale pe care le-am incercat de cand m-am pus pe slabit.
  •  
    • 2 mesaje
    7 Aug 2013, 16:40
    0 1
    DariaMih said:pt mine a avut niste efecte negative si deloc nu am vzt vreun efect. Am renuntat dupa 1 luna si bine am facut. Dupa asta am trecut pe Slim& FIt care am ramas super surprinsa sa vad ca dupa nici 1 sapt imi taia pofta de mancare. Au fost cele mai bune pastile naturale pe care le-am incercat de cand m-am pus pe slabit.

     
    Buna! Ce efecte negative a avut? Si de ce ai mai continuat sa le iei timp de 1 luna? Eu nu am avut niciun efect advers si nici colegele care mi-au recomandat aceste capsule. Nici nu le luam daca nu erau naturale...Sincer, cred ca de fapt faci reclama la capsulele mentionate in comment-ul tau...
     

  •  
    • 4350 mesaje
    7 Aug 2013, 17:05
    0 0
    bea.anton87 said:@roseblue
    Buna! Eu am povestit despre experienta mea cu Slim Duo Forte. Pana la urma, despre asta este topicul....Faptul ca Slim Duo Forte diminueaza pofta de mancare, nu inseamna ca nu trebuie sa mai mananci deloc! Ideea este ca, mancand mai putin capsulele actioneaza asupra grasimii deja depuse...Analiza tipului meu de metabolism s-a facut in urma completarii unui chestionar cu intrebari despre obiceiurile mele alimentare si de viata.
    Succes!

     E diferenta intre a diminua si a taia pofta de mancare! Daca mananci mai putin, nu ai nevoie de pastile ca sa slabesti, asta in cazul in care nu exista alta cauza pt care ai kg in plus. Daca mai faci si putin sport, ajungi la forma fizica dorita fara a lua niste pastile care habar nu ai ce contin cu adevarat!

  •  
    • 1 mesaje
    27 Ian 2015, 14:09
    0 0
    Buna dragele mele,dupa ce am citit aproape pe toate forumurile posibile doar lucruri bune despre aceste pastilute,m-am hotarat sa le incerc...rezultatul..0..nu aveam nevoie sa scap neaparat de un numar extraordinar de kg miraculos...mananc sanatos,sport fac..deci ma asteptam la un rezultat cat de mic, sunt bani irositi..plus ca am comandat de pe site-ul lor si din cutia cu pastilutele de zi lipseau 10 ...Fetelor..va spun parerea mea sincera...bani aruncati..:ramane la alegerea voastra daca o sa le cumparati :*