Dragoste mareee

  •  
    • 3765 mesaje
    11 Nov 2015, 16:10
    0 0
    anda22-7 said:
    Ella222324 said:Daca vreti sa stiti sunt virgina .. am mentinoat asta in mesaj si nu vrem sa ne casatorim vrem doar sa stam impreuna pentru ca asa ar fii mai bine pentru toata lumea .. am intrebat daca exista vreo posibilitate din punct de vedere legal . Imi pare rau ca unii dintre voi au fost rautaciosi .

     

    Virjinica, virjinica......da cu gandul la aia mica !!!!; )
     

     

    tie cum iti place?

  •  
    • 414 mesaje
    11 Nov 2015, 19:01
    0 0
    Ella222324 said:Daca vreti sa stiti sunt virgina .. am mentinoat asta in mesaj si nu vrem sa ne casatorim vrem doar sa stam impreuna pentru ca asa ar fii mai bine pentru toata lumea .. am intrebat daca exista vreo posibilitate din punct de vedere legal . Imi pare rau ca unii dintre voi au fost rautaciosi .

     El  te-a  convins  sa  va  mutati  impreuna  asa  pentru  binele....?ar  fi  bine  pentru  toata  lumea?
    Daca  a  fost  idea  lui , totusi ... sa  ai grija  mare....  bine? 

  •  
    • 11561 mesaje
    12 Nov 2015, 14:21
    0 0
    nanni said:
    Ella222324 said:Daca vreti sa stiti sunt virgina .. am mentinoat asta in mesaj si nu vrem sa ne casatorim vrem doar sa stam impreuna pentru ca asa ar fii mai bine pentru toata lumea .. am intrebat daca exista vreo posibilitate din punct de vedere legal . Imi pare rau ca unii dintre voi au fost rautaciosi .

     El  te-a  convins  sa  va  mutati  impreuna  asa  pentru  binele....?ar  fi  bine  pentru  toata  lumea?
    Daca  a  fost  idea  lui , totusi ... sa  ai grija  mare....  bine? 

     
      Adica  sa  ai  grija ,  macar  sa  o  aiba    ...........mare!!!!

  •  
    • 7959 mesaje
    12 Nov 2015, 21:49
    0 0
    Ella222324 said:Daca vreti sa stiti sunt virgina .. am mentinoat asta in mesaj si nu vrem sa ne casatorim vrem doar sa stam impreuna pentru ca asa ar fii mai bine pentru toata lumea .. am intrebat daca exista vreo posibilitate din punct de vedere legal . Imi pare rau ca unii dintre voi au fost rautaciosi .

     Si poate sa te intretina, ha? Degeaba? Stai cu ai tai ca omul asta nu este cum crezi tu! Nimic nu e gratis pe lumea asta.  Mai dai naiba de altele...
    Nu ca ai asculta pe careva, dar zic ca poate te "trezesti" la realitate. 
    Adica tu crezi ca te tine omul asta de bibelou si te creste ca parinte?

  •  
    • 4 mesaje
    15 Nov 2015, 02:16
    0 0
    Nu el m-a convins sa ne mutam impreuna ..si da ar putea sa ma creasca ca un parinte