Dragoste mareee

  •  
    • 4 mesaje
    5 Nov 2015, 16:07
    1 0
    Am incercat sa le explic cum sta situatia dar ei refuza sa ma inteleaga. TIn sa spun ca tatal actual este tata vitreg si nu este casatorit cu mama
  •  
    • 7959 mesaje
    5 Nov 2015, 18:28
    0 0
    Ella222324 said:Buna , sunt noua aici si am observat ca acesta este singurul site serios . Am 16 ani si 5 luni si sunt in Italia alaturi de parintii mei . A trebuit sa renunt la scoala in Romania deoarece bunica mea nu a mai vrut sa ma tin avand probleme financiare . Am o relatie de aproape 2 ani cu un baiat , el este plecat in Anglia pentru a muncii . Ne cunoatem de foarte multi ani nu este traficant , are un dosar impecabil . Parintii mei au fost de acord ca el sa vina aici in vacanta pentru doua saptamani , dupa ce el si-a luat biletul s-au razgandit . Tin sa mentionez ca in acesti doi ani nu am intretinut niciun fel de relatii sexuale . Din ziua in care s-au razgandit parintii mei au inceput certurile intre mine si acestia cum ca relatia asta nu va tine mult , ca o sa imi para rau , el fiind cu ceva timp in urma cu o situatie financiara destul de proasta . Acum noi am vrea sa ne mutam impreuna fara sa stie nimeni , ar fii mai bine pentru toti . Acum are o situatie financiara buna si ar putea sa ma intretina . Chiar ma iubeste si ar face orice ca sa putem sta impreuna . Va rog sa ma ajutati . Am inteles ca relatia noastra din punct de vedere legal este ok (daca ai peste 15 ani poti avea o relatie cu un baiat scrie in cod) . ce am puteam sa facem .. am nevoie de ajutor. Mi sa luat sa ma cert cu ai mei in fiecare zii si nu vreau sa renunt nici la el .

     Ai putea sa te sexezi cu el ca vad ca esti  nerabdatoare rau, dar sa ramai cu parintii tai, sa te inscrii la scoala si sa-ti iei bac-ul. N-ai niciun viitor fara scoala.
    I-ai vazut dosarul? Fuck, io nu l-am vazut pe al sotului nici dupa atatia ani... Crezi ca o fi vreun traficant ceva?
    Parintii nu-ti vor raul, tropaie hormonii in tine din lipsa de ...activitate scolara si nu mai are nici o relevanta ca ei te iubesc si le pasa de nepasarea ta pentru propria-ti persoana.
    Mda, cam greu sa intretineti relatii sexuale, tu fiind in Italia si el in Anglia. Dar poate ai avut cu altii...
    Aham, acu' ca are bani e bun de jumulit, pe el ca-I numa' bun! Cat crezi ca te tine asta? Cand s-o plictisi si o da faliment te trimite de unde ai venit, asta daca parintii tai te mai accepta in casa lor. Pana la 18 ani esti minora, parintii tai raspund pentru tine si tot ei iau deciziile in ceea ce te priveste.  Stai cuminte, ca ai tai te pot aduce cu politia acasa, asta in cel mai bun caz, adica daca protectia copilului ( da, esti un copil inca) nu va avea alta parere, iar gagiul pofticios de carnita frageda infunda puscaria. 
    Daca il iubesti,  stai acasa si nu-I face probleme omului! 


    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 5 Nov 2015, 19:51
  •  
    • 3765 mesaje
    5 Nov 2015, 21:22
    0 0
    Ella222324 said:Am incercat sa le explic cum sta situatia dar ei refuza sa ma inteleaga. TIn sa spun ca tatal actual este tata vitreg si nu este casatorit cu mama

     

    esti tiganca?

  •  
    • 10065 mesaje
    5 Nov 2015, 21:29
    0 0
    Ii majora deja, nu mai e cazul unei declaratii in scris ...

  •  
    • 7959 mesaje
    6 Nov 2015, 09:56
    1 0
    igivansenior said:

    esti tiganca?

     Asta-mi aduce aminte de un banc: Cica la o pomana tiganul se pune la masa fix pe scaunul de langa preot in capul mesei. Cel care facea pomana vine si il cearta:" Bine ma, tigane, taman langa popa ti-ai gasit loc?" La care tiganul raspunde senin:" Da' ce-are ma popa, e scarbos?"
    Ce-are bre daca-i tiganca, nu se poate amoreza? Sau parca numai la ei traiesc oamenii in concubinaj, fara casatorie.

  •  
    • 11561 mesaje
    6 Nov 2015, 10:03
    0 0
    anda22-7 said:tu esti minora iar el e major..daca ti o trage risca puscaria...asa ca ia ti gandul cu fugitul impreuna...

     Ia  tras  o  deja!!!

  •  
    • 12208 mesaje
    6 Nov 2015, 12:16
    0 0
    Inca un cuplu aubergine cum zice Zorro , sau poate un subiect de film Romeo si Julieta , caci Shakespeare a murit de mult....
  •  
    • 4346 mesaje
    6 Nov 2015, 13:49
    2 0
    Ella222324 said:Buna , sunt noua aici si am observat ca acesta este singurul site serios . Am 16 ani si 5 luni si sunt in Italia alaturi de parintii mei . A trebuit sa renunt la scoala in Romania deoarece bunica mea nu a mai vrut sa ma tin avand probleme financiare . Am o relatie de aproape 2 ani cu un baiat , el este plecat in Anglia pentru a muncii . Ne cunoatem de foarte multi ani nu este traficant , are un dosar impecabil . Parintii mei au fost de acord ca el sa vina aici in vacanta pentru doua saptamani , dupa ce el si-a luat biletul s-au razgandit . Tin sa mentionez ca in acesti doi ani nu am intretinut niciun fel de relatii sexuale . Din ziua in care s-au razgandit parintii mei au inceput certurile intre mine si acestia cum ca relatia asta nu va tine mult , ca o sa imi para rau , el fiind cu ceva timp in urma cu o situatie financiara destul de proasta . Acum noi am vrea sa ne mutam impreuna fara sa stie nimeni , ar fii mai bine pentru toti . Acum are o situatie financiara buna si ar putea sa ma intretina . Chiar ma iubeste si ar face orice ca sa putem sta impreuna . Va rog sa ma ajutati . Am inteles ca relatia noastra din punct de vedere legal este ok (daca ai peste 15 ani poti avea o relatie cu un baiat scrie in cod) . ce am puteam sa facem .. am nevoie de ajutor. Mi sa luat sa ma cert cu ai mei in fiecare zii si nu vreau sa renunt nici la el .

     

    Sfatul meu este urmatorul. Sacrifica niste  ore din viata ta si urmareste urmatoarele filme:

    1. Trade
    2. Human Trafficking  !!!

    Si dupa aia, o sa iei tu decizia singura ! 

  •  
    • 3765 mesaje
    6 Nov 2015, 17:51
    0 0
    White_Storm said:
    igivansenior said:

    esti tiganca?

     Asta-mi aduce aminte de un banc: Cica la o pomana tiganul se pune la masa fix pe scaunul de langa preot in capul mesei. Cel care facea pomana vine si il cearta:" Bine ma, tigane, taman langa popa ti-ai gasit loc?" La care tiganul raspunde senin:" Da' ce-are ma popa, e scarbos?"
    Ce-are bre daca-i tiganca, nu se poate amoreza? Sau parca numai la ei traiesc oamenii in concubinaj, fara casatorie.

     

    mi se falfaie daca-i tiganca, shamana,  birmaneza sau groenlandeziana.

    am intrebat pentru ca stiu ca tigani se casatoresc de tineri. mai ales ei. si ele trebuie sa fie virgine, altfel nu-i buna. e defecta.

    si ea e pe bani. adica atunci cand este casatorita, familia mirelui decarteaza o fadroma de bani la familia miresii.

  •  
    • 10065 mesaje
    6 Nov 2015, 21:05
    0 0
    igivansenior said:
    White_Storm said:
    igivansenior said:

    esti tiganca?

     Asta-mi aduce aminte de un banc: Cica la o pomana tiganul se pune la masa fix pe scaunul de langa preot in capul mesei. Cel care facea pomana vine si il cearta:" Bine ma, tigane, taman langa popa ti-ai gasit loc?" La care tiganul raspunde senin:" Da' ce-are ma popa, e scarbos?"
    Ce-are bre daca-i tiganca, nu se poate amoreza? Sau parca numai la ei traiesc oamenii in concubinaj, fara casatorie.

     

    mi se falfaie daca-i tiganca, shamana,  birmaneza sau groenlandeziana.

    am intrebat pentru ca stiu ca tigani se casatoresc de tineri. mai ales ei. si ele trebuie sa fie virgine, altfel nu-i buna. e defecta.

    si ea e pe bani. adica atunci cand este casatorita, familia mirelui decarteaza o fadroma de bani la familia miresii.

     

    Nenea , stai nitel ca nu pricep ...

     

    Adica el o ia si tot el trebe sa dea ?

     

  •  
    • 3765 mesaje
    7 Nov 2015, 21:34
    0 0
    o ia s-o foloseasca. e ca un produs. o ia sa-i toarne puradei la greu. cica daca-i deja folosita, nu-i buna, e defecta.
  •  
    • 10065 mesaje
    8 Nov 2015, 13:17
    0 0
    Care si cum , aia dau un ban dar stau in fata pe cind noi ...

    O noapte mire ...

  •  
    • 7959 mesaje
    8 Nov 2015, 13:20
    0 0
    La 16 ani ar trebui sa va fie capul la carte, nu la prostii.
    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 11 Nov 2015, 14:47
  •  
    • 7959 mesaje
    8 Nov 2015, 13:24
    0 0
    Dublat.
    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 11 Nov 2015, 14:48
  •  
    • 10065 mesaje
    8 Nov 2015, 13:32
    0 0
    Cam lung ciclul maturizarii pe-alocuri , dependente de X, Y ...

  •  
    • 4 mesaje
    11 Nov 2015, 13:07
    1 0
    Daca vreti sa stiti sunt virgina .. am mentinoat asta in mesaj si nu vrem sa ne casatorim vrem doar sa stam impreuna pentru ca asa ar fii mai bine pentru toata lumea .. am intrebat daca exista vreo posibilitate din punct de vedere legal . Imi pare rau ca unii dintre voi au fost rautaciosi .
  •  
    • 10065 mesaje
    11 Nov 2015, 14:07
    1 0
    Io te inteleg perfect, Ella ...

    Tre sa ai si tu pe cineva aproape cu cine sa-ti faci lectiile .

    De unde pina unde ideea sexului, asta-i buna ... pe asta nici eu n-o mai pricep ...

  •  
    • 7959 mesaje
    11 Nov 2015, 14:51
    0 0
    Ce lectii bre Viktore, vezi ca superi fata. Tu nu vezi ca altceva o "macina" pe ea?
  •  
    • 4346 mesaje
    11 Nov 2015, 14:54
    0 0
    Ella222324 said:Daca vreti sa stiti sunt virgina .. am mentinoat asta in mesaj si nu vrem sa ne casatorim vrem doar sa stam impreuna pentru ca asa ar fii mai bine pentru toata lumea .. am intrebat daca exista vreo posibilitate din punct de vedere legal . Imi pare rau ca unii dintre voi au fost rautaciosi .

     

    Virjinica, virjinica......da cu gandul la aia mica !!!!; )
     

  •  
    • 11561 mesaje
    11 Nov 2015, 15:31
    0 1
    anda22-7 said:
    Ella222324 said:Daca vreti sa stiti sunt virgina .. am mentinoat asta in mesaj si nu vrem sa ne casatorim vrem doar sa stam impreuna pentru ca asa ar fii mai bine pentru toata lumea .. am intrebat daca exista vreo posibilitate din punct de vedere legal . Imi pare rau ca unii dintre voi au fost rautaciosi .

     

    Virjinica, virjinica......da cu gandul la aia mica !!!!; )
     

     Mica  si  subtire  ne  place , da  poate  sa  fie  cat  de  lunga  si  de  groasa!!!
    Ando ,  ii  cam  duci  dorul  dupa  cum  se  vede!!!