pastile de slabit cu ardei iute

  •  
    • 6 mesaje
    17 Aug 2012, 16:41
    2 8
    revin si va intreb daca cineva a folosit aceste pastile Chilliburner, vad ca peste tot pe net se spune ca ardeiul iute slabeste. zice ca aceste pastile nu ataca stomacul si ca accelereaza metabolismul si o tableta arde cca 500 calorii pe zi si ca nu au efect yo-yo deoarece nu trebuie sa umbli la alimentatie f. tare. ce parere aveti? vad ca sunt destul de noi pe piata si nu am gasit foarte multe pareri despre acest produs, doar cele scrise de ei ptr. reclama.
  •  
    • 168 mesaje
    20 Aug 2012, 23:51
    4 6
    Teoretic ar trebui sa fie bune, ca ardeiul iute ajuta la arderea grasimilor si la grabirea metabolismului. Asa si eu iau pastilele slim and fit pentru ca se bazeaza to pe accelerarea metabolismului ca au in compozitie ceai verde si altele. Ce e cu plante de genul asta e sanatos. Sa nu aiba compusi chimicali.
  •  
    • 6 mesaje
    21 Aug 2012, 13:55
    1 1
    azi am primit pachetul, nu sunt fabricate la noi ci in republica ceha, mai contine ceai verde si inulina. azi am luat prima tabletica. o sa va tin la curent cu evolutia caci vad ca nu este cunoscut acest produs. o sa revin peste 2 saptamani...
  •  
    • 151 mesaje
    22 Aug 2012, 00:46
    3 2
    denisa7 said:
    azi am primit pachetul, nu sunt fabricate la noi ci in republica ceha, mai contine ceai verde si inulina. azi am luat prima tabletica. o sa va tin la curent cu evolutia caci vad ca nu este cunoscut acest produs. o sa revin peste 2 saptamani...

     ingredientele astea sunt ok dar daca nu sunt recomandate de cineva care sa stie sigur ce au in compozitie cum de ai curaj sa le iei? mie mi-ar fi frica rau.

  •  
    • 24 mesaje
    24 Aug 2012, 01:43
    7 1
    Ne poti da mai multe informatii te rog despre ele? ca sunt chiar curioasa.
  •  
    • 6 mesaje
    2 Sep 2012, 17:36
    1 2
    gasesti pe net vad ca nu ma lasa, se gasesc si in farmacii si plafare...eu nu iau deoarece am inceput acupunctura si vreau sa vad daca da rezultate, daca nu atunci le iau. nu vreau sa le combin deoarece vreau sa stiu exact ce m-a ajutat sa slabesc ca sa pot recomanda si altora ce m-a ajutat pe mine...revin cu amanunte pe parcurs...
  •  
    • 6 mesaje
    14 Sep 2012, 14:28
    5 2
    am revenit...dupa cum am zis fac acupunctura ...rezultate... 5kg date jos in doua sapatamani...te ajuta sub forma ca diminueaza foamea, actioneaza asupra centrului foamei...sunt foarte incantata si ma simt foarte bine...m-am dus racita cu dureri in piept si luam pastile + antibiotice de 2 zile, mi-a facut si ptr. raceala, pe loc a trecut durerea de gat si piept iar pana seara nu am mai avut nimic, doar nasul putin infundat dar nu mai curgea. nu a mai fost nevoie sa iau nici o pastiluta. i-a facut si sotului meu ptr. sinusuri si la fel pe loc i s-a desfundat nasul si i-a trecut durerea de cap. recomand...nu fac publicitate ptr. ca au foarte multi pacienti si nu cred ca au nevoie dar va recomand acupunctura cu mana pe inima...aici la brasov se face altfel de acupunctura cu un singur ac mai gros si se face la o policlinica privat renumita de un medic chinez, deci nu la orice cabinet. este foarte scump 200lei sedinta dar merita din plin. sotul meu si-a facut si ptr.dureri la genunchi asteptam rezultate ca la el azi a fost prima sedinta...o sa revin cu siguranta sa va spun cum merge...
  •  
    • 11 mesaje
    22 Sep 2012, 16:49
    0 3
    Masajul anticelulitic...e bestial pentru slabit si remodelare!!
    Am o maseuza excelenta, vine la tine acasa , dar greu de prins, efoarte solicitata...are o crema thermoactiva dementiala, te simti- si arati cu citeva kg mai supla dupa prima sedinta !!

    Sun-o din parte Blondy-ei : Gabi mobil: 0746025842

    Succes, doar sa te accepte....accepta  doar cliente in sectorul 1

    Kiss
    Blondya
  •  
    • 51 mesaje
    2 Iun 2013, 16:40
    4 1
    Regenon, un produs care s-a dovedit a fi foarte bun. Detali pe relaticlienti@yahoo.com

    P.S - Transportul este gratuit in toata tara.
  •  
    • 260 mesaje
    23 Iun 2013, 23:51
    2 1
    Pastile de slabit cu ardei iute...pe bune ? de ce m-as chinui cu ele , sa am cine stie ce reactii cand exista nu stiu cate metode de slabit ??
  •  
    • 232 mesaje
    4 Dec 2013, 19:58
    1 1
    DariaMih said:Pastile de slabit cu ardei iute...pe bune ? de ce m-as chinui cu ele , sa am cine stie ce reactii cand exista nu stiu cate metode de slabit ??

     Pai o fi pentru cei care adora gustul asta , cine stie

  •  
    • 46 mesaje
    11 Feb 2014, 11:33
    2 4
    Eu am rezultate foarte bune cu CAFEA VERDE, am gasit aici https://www.facebook.com/CAFEAVERDE, am slabit 5 kg in o luna, oare pot combina cu pastile sa slabesc sin mai mult?
  •  
    • 16 mesaje
    16 Mai 2018, 23:12
    1 3
    Depinde ce pastile cu ardei iute folosesti. Unele sunt bune altele nu, asa se intampla cu orice supliment sau cu orice extract. Daca tot vrei sa le incerci foloseste o capsula cu capsaicina pura. Sunt foarte eficiente si rezultate rapide. Poti citii mai multe despre ele aici https://pastilaslabit.ro/capsiplex-capsule-capsaicina-ardei-iute/
  •  
    • 12 mesaje
    26 Sep 2018, 09:13
    4 10
    Pastile de slabit - https://hespac.com/slimro.htm
    Am inceput sa iau Garcinia Cambogia acum 2 luni de zile, si am slabit deja 12 kilograme.
    Acest mesaj a fost editat de către bbt311: 22 Oct 2023, 10:51