Slabim cu herbalife???

  •  
    • 262 mesaje
    3 Iul 2012, 18:04
    3 0

    O foarte buna prietena a devenit distribuitor Herbalife. Mai intai a fost consumator si inca mai este, 41 de ani, 1.70, 86 kg. Acum, dupa sapte luni se apropie de 70 de kg, a reusit sa slabeasca vizibil si frumos.

    As avea nevoie sa dau si eu macar 5kg, pina acum am slabit doar schimbandu-mi stilul de viata dar la un moment dat m-am oprit, sunt in acea faza de platou si asa am ramas de multe luni.

    Ce stiti despre Herbalife, este oare sanatos si fara efecte adverese?

  •  
    • 22 mesaje
    3 Iul 2012, 18:10
    0 0
    Ilyinca said:

    O foarte buna prietena a devenit distribuitor Herbalife. Mai intai a fost consumator si inca mai este, 41 de ani, 1.70, 86 kg. Acum, dupa sapte luni se apropie de 70 de kg, a reusit sa slabeasca vizibil si frumos.

    As avea nevoie sa dau si eu macar 5kg, pina acum am slabit doar schimbandu-mi stilul de viata dar la un moment dat m-am oprit, sunt in acea faza de platou si asa am ramas de multe luni.

    Ce stiti despre Herbalife, este oare sanatos si fara efecte adverese?

     Pai daca prietena ta este distribuitoare si consumatoare,nu crezi ca ea stie cel mai bine daca sunt sanatoase sau nu?

  •  
    • 262 mesaje
    3 Iul 2012, 22:10
    0 0
    mari1988 said:

     Pai daca prietena ta este distribuitoare si consumatoare,nu crezi ca ea stie cel mai bine daca sunt sanatoase sau nu?

     

     

    Mari, orice distribuitor iti va spune ca produsul lui este cel mai grozav, doar are procent din vanzare. Vreau si alte pareri, personal imi e teama sa incerc. Nici costul nu e de neglijat,

     

  •  
    • 547 mesaje
    3 Iul 2012, 22:28
    0 0
    pastile de ceai verde ai incercat?
  •  
    • 3354 mesaje
    4 Iul 2012, 09:09
    0 0
    eu am fost si consumator si distribuitor, acum multi ani... i-am recomandat unei prietene programul complet... cel de 300 de dolari...

    nu numai ca nu a slabit decat foarte putin, insa a avut niste dureri de stomac crunte... personal, am avut stari de voma de la formula 2, cred...

    deci, eu nu le recomand, plus ca am auzit ca te ingrasi la loc dupa un timp, cam dau dependenta...

    iti rascolesc metabolismul... nu poate fi de bine... mai intreaba-ma... ca solutie pentru tine, incearca altceva, diete... nu stiu, chestii naturale... cu adevarat...
  •  
    • 22 mesaje
    5 Iul 2012, 17:05
    0 0

    da asa e.am fost si eu la un consultant herbalife,mi-a explicat multe acolo,mi-a dat sa gust,sunt cat de cat bune la gust,am vrut si eu sa ma apuc de programul asta,dar nici eu nu prea sunt asa sigura,si cum ai spus tu,pretul nu e cam de neglijat.poate mai aflam niste pareri aici despre ele.

  •  
    • 3354 mesaje
    6 Iul 2012, 10:22
    0 1
    ce mi s-a parut foarte bun la ei a fost gelul de aloe vera... pentru constipatie... are un gust foarte bun si la mine a functionat ca si supliment alimentar...

    chiar imi curata colonul, simteam asta, in fiecare zi... asta cred ca ar merita... dar nu cred ca trebuie luat musai de la ei, ca mai sunt si alti producatori acum, eu vb de anul 95-96... cand nu erau prea multe produse pe piata...
  •  
    • 12 mesaje
    23 Sep 2018, 17:39
    0 0
    de slabit! nu sunt! doar de mentinut greutatea! si cam atat! vrei sa slabesti du-te fa sala! fitness! daca se poate tii si niste diete! daca nu! nu! si aia este! nu te ajuta herbalife sa slabesti! te mentine!
  •  
    • 12 mesaje
    26 Sep 2018, 09:07
    1 0
    Pastile de slabit - https://hespac.com/slimro.htm
    Am inceput sa iau Garcinia Cambogia acum 2 luni de zile, si am slabit deja 12 kilograme.
    Acest mesaj a fost editat de către bbt311: 22 Oct 2023, 10:57