Caut regizor si scenaristi...

  •  
    • 4 mesaje
    16 Iun 2012, 18:18
    1 0
    as vrea sa fac un film si caut scenaristi chiar si studenti care cred ca se pricep la a scrie si a imagina un scenariu...da-ti-mi idei si sugestii..
  •  
    • 264 mesaje
    16 Iun 2012, 21:01
    0 0
    io-te intreaba-i pe baietii de aci ca au numai scenarii in capsor.
  •  
    • 5609 mesaje
    17 Iun 2012, 08:56
    0 0
    kido, e clar ca azi ai in cap numai glume :

  •  
    • 5609 mesaje
    17 Iun 2012, 09:03
    0 0
    Fiorella draga, ma indoiesc ca vei gasii pe acest forum ce cauti tu, regizor, scenaristi, oamni cu idei pt un film/scenariu...cred mai repede ca-i poti gasii  la poarta Scolii de actorie, cafenelele din 'prejurul teatrelor.... oamenii de arta (mai aerieni din fire)  pe acolo bantuie, pe aici sunt mai mult  "pamantenii", astia de se confrunta cu probleme casnice, probleme in dragoste, certuri, intrigi si alte dureri reumatismale ):
  •  
    • 4 mesaje
    17 Iun 2012, 20:22
    0 0
    sa stii ca e o idee si asta sa caut pe la vreo facultate..multumesc
  •  
    • 2 mesaje
    23 Sep 2012, 19:11
    0 0
    Buna ziua.
    Am inteles ca dumneavoastra cautati un scenarist si pot spune cu placere ca eu sunt un scenarist.  Pe urmatorul site veti gasi primul meu scenariu (neterminat inca) free online http://www.plotbot.com/screenplays/my_first_animation_script/screenplay?_s=all

    Pe acest site veti gasi al doilea scenariu al meu http://www.plotbot.com/screenplays/naruto_the_movie/screenplay?_s=all

    Cu stima,
      Anton.
  •  
    svi
    • 553 mesaje
    24 Sep 2012, 02:55
    0 0
    militaruanton said:
     pot spune cu placere ca eu sunt un scenarist.  

     

     Asta suna intr-un mare fel. Destul de nescenaristic asa.


    Acest mesaj a fost editat de către svi: 24 Sep 2012, 02:56
  •  
    • 1 mesaje
    12 Iul 2019, 11:46
    0 0
    fiorella.M said:as vrea sa fac un film si caut scenaristi chiar si studenti care cred ca se pricep la a scrie si a imagina un scenariu...da-ti-mi idei si sugestii..

     

    Nu stiu daca vrei pe cineva fara experienta