Royal Beauty Center Iasi

  •  
    • 50 mesaje
    5 Iun 2012, 03:36
    4 0
    A fost cineva la zumba sau aerobic la acest centru? Din imagini am vazut ca e frumos dar ma intereseaza sa stiu cum e personalul, in special la zumba. 
  •  
    • 3 mesaje
    21 Aug 2012, 15:46
    1 0
    Buna!Centrul este superb, preturi corecte pentru cum arata, parcare tot timpul si cel mai misto, toate serviciile intr-un singur loc!Au un aparat foarte misto pentru slabit, Eximia!Am auzit multe femei care au slabit cu el!
  •  
    • 4 mesaje
    4 Iun 2014, 18:16
    2 0
    poate vine cam tarziu parerea mea, insa mie chiar imi place Royal Beauty Center. Am tenul sensibil si merg constant acolo pentru tratamentele faciale, care mi-au imbunatatit semnificativ calitatea pielii.
    Tot la ei am apelat si atunci cand am facut nunta.
    Am ales un pachet in care intra tot: de la coc si machiaj, pana la pensat si tratament facial. M-am rasfatat, dar am si scapat de orice grija, stiind ca le voi face pe toate in acelasi loc. In pachet intra chiar si o tunsoare noua si o manichiura clasica pentru viitorul domn sot, care a cam strambat din nas cand a auzit ce i se pregateste. Dar apoi a recunoscut ca am facut o alegere inspirata. A, in pachet intrau si cinci sedinte de dans, asa ca ne-am asigurat si un vals al mirilor reusit.
    Chiar le sfatuiesc pe toate femeile din Iasi sa incerce acest centru de infrumusetare


    Acest mesaj a fost editat de către muntean_andreea: 4 Iun 2014, 18:20