Unde gasesc rochii de mireasa la comanda?

  •  
    • 3 mesaje
    3 Mai 2012, 11:46
    0 0
    Buna fetelor,

    Ajutati-ma si pe mine spunandu-mi unde gasesc un atelier care este capabil sa imi faca rochia de mireasa visata,pentru ca la toti care am fost mi-au spus ca nu o sa iasa nici macar in procent de 80% cum o vreau eu si am intrat in criza de tiMP!

    Astept comentarii si sugestii!!!!
    Mersiii
  •  
    • 1046 mesaje
    4 Mai 2012, 09:25
    0 0
    Ar trebui sa asculti pe cei ce-ti zic ca rochia nu va iesi asa cum vrei tu. Au dreptate, lucreaza in domeniu, stiu ce fac.
    Problema cu un model de rochie luat de pe net e ca rar gasesti aceleasi materiale. Evident depinde si de croitoreasa dar cel mai bine e sa probezi mai multe modele si sa alegi ceva deja facut, eventual sa-i aduci niste modificari personale.
    Altfel risti sa investeti intr-o rochie care n-o sa iasa cum ti-ai imaginat tu si pierzi nu numai timp dar si bani.
  •  
    • 3 mesaje
    4 Mai 2012, 13:10
    0 0
    cristinica1974 said:Ar trebui sa asculti pe cei ce-ti zic ca rochia nu va iesi asa cum vrei tu. Au dreptate, lucreaza in domeniu, stiu ce fac.
    Problema cu un model de rochie luat de pe net e ca rar gasesti aceleasi materiale. Evident depinde si de croitoreasa dar cel mai bine e sa probezi mai multe modele si sa alegi ceva deja facut, eventual sa-i aduci niste modificari personale.
    Altfel risti sa investeti intr-o rochie care n-o sa iasa cum ti-ai imaginat tu si pierzi nu numai timp dar si bani.

    Nu stiu ce sa zic,am vorbit aseara cu o fosta colega si mi-a recomandat un atelier care are si designer si te poate sfatui si iti spune exact ce si cum.Ea mi-a spus ca si-a facut tot la comanda si a iesit mai bine decat isi imagina ea.A dat de niste fete extraordinare care au inteles exact ce vrea si cum.O sa ma duc si eu azi sa vad ce imi spun si mie.Atelierul se numeste casa vogue mariage.O sa revin maine sa va spun ce am facut.Tineti-mi pumniiii...v-am pupat!!!


    Acest mesaj a fost editat de către Saviana25: 4 Mai 2012, 13:14
  •  
    • 4034 mesaje
    4 Mai 2012, 15:00
    1 0
    zi ca ai venit sa faci reclama nu ca ti cauti rochie
  •  
    • 10876 mesaje
    4 Mai 2012, 15:41
    3 0
    Pe eva nu sunt mirese, sunt numa femei acre,frustrate si babe nefdm hh si nemaritate
  •  
    • 1 mesaje
    7 Mai 2012, 07:23
    0 0
    Fetele vor să se uite prinţesă reală la nunta lor şi cumpăra rochii frumoase selectate. De colectare de mireasa noi este unic în piaţă. Este bine de a alege rochii noi de design.




    Acest mesaj a fost editat de către adleerity: 7 Mai 2012, 07:25
  •  
    • 1046 mesaje
    7 Mai 2012, 12:27
    0 0
    Miki, suntem noi acre si frustrate dar tot am fost mirese, unele... candva  ... demult )
    Acest mesaj a fost editat de către cristinica1974: 7 Mai 2012, 12:27
  •  
    • 3 mesaje
    7 Mai 2012, 19:10
    0 1
    creatza23 said:zi ca ai venit sa faci reclama nu ca ti cauti rochie

     
    Inseamna ca ai neuronii cam plecati de acasa fetito!!!!

  •  
    • 2 mesaje
    8 Mai 2012, 12:47
    1 0
    Buna,

    La Rymy Fashion gasesti rochii de mireasa, la comanda, de inchiriat precum si rochii de seara, tinute de zi, accesorii. In Timisoara pe str. Mercy, nr 4.
    Pentru mai multe detalii te asteptam la magazin sau pe adresa de facebook  http://www.facebook.com/rymyfashion
    Va asteptam cu drag!
  •  
    • 8 mesaje
    30 Mai 2012, 15:11
    0 0
    Indiferent de rochia pe care vrei sa ti-o faci foarte important este materialul, iar dantelele sunt foarte actuale in ziua de azi. Pentru mai multe modele de dantele accesati http://www.picasso.ro/dantele.html 
  •  
    • 1 mesaje
    18 Iun 2012, 13:10
    0 0
    Fiecare femeie vrea o rochie perfecta pentru nunta ei să arate cel mai bine ca niciodată şi este, de asemenea, adevărat că o tinuta perfecta joacă un rol important pentru a face posibil acest lucru.
    rochii de mireasa 2012

    Acest mesaj a fost editat de către alice559: 18 Iun 2012, 13:13
  •  
    • 8 mesaje
    21 Aug 2012, 19:41
    0 0
    Buna,

    Eu ti-as putea furniza informatii despre bijuterii pentru mirese:

    http://www.sibella.ro/ro/catalog:sibella/Bijuterii-din-sticla-de-Murano/Mirese-si-Party.html

    http://www.eva.ro/club/forum/topic/view/109500/page/1/#post2539351


    Acest mesaj a fost editat de către skufff: 21 Aug 2012, 19:47
  •  
    • 1 mesaje
    3 Sep 2012, 12:53
    0 0
    Nunta este cea mai speciala zi din viata de fiecare fată. Acum, există multe rochii de mireasa disponibile în diferite modele și țesături.
    http://www.rochiemireasa.info/
  •  
    • 38 mesaje
    12 Nov 2012, 18:45
    1 0
    Gaseste-ti rochia de mireasa dintr-o mie!
    Cautare foarte usoara. Incearca!
    http://www.gatitul-miresei.ro
  •  
    • 6 mesaje
    8 Ian 2013, 15:08
    0 1
    Best Bride iti ofera sansa de a-ti inchiria sau cumpara rochia de mireasa preferata la cele mai mici preturi. Venim in intampinarea ta cu un buget redus si iti oferim cele mai diverse rochii de mireasa, printre care cu siguranta iti vei gasi modelul ideal.

    Inchirieri rochii de mireasa ... Oricine trebuie sa aibe sansa de a purta rochia mult dorita, din materiale de buna calitate, bine croita, care sa faca din tine cea mai frumoasa mireasa. Best Bride iti ofera sansa de a o inchiria la preturi foarte bune , fara a-ti mai face probleme la gandul depozitarii dupa nunta sau a bugetului prea mic pentru a o putea achizitiona.

    Ne modelam dupa gusturile tale si iti oferim posibilitatea de a-ti “retusa” rochia de mireasa dupa preferintele si masurile tale. Ti-ai gasit modelul ideal, insa preferi ca rochia sa aiba bretele, un alt sistem de prindere al trenei sau trebuie scurtata? Ideea ca nu vei gasi in timp util un croitor bun pentru ceea ce vrei nu-si are rostul pentru ca Best Bride iti asigura toate aceste modificari ale rochiei tale de mireasa.

    Profesionalismul este un alt motiv pentru care inca de la inceputul cautarilor tale, Best Bride ar trebui sa fie cap de lista . Daca esti din provincie, echipa noastra va face tot posibilul ca rochia de mireasa sa ajunga in cel mai scurt timp la tine in stare perfecta ,gata pentru a fi purtata! Iar daca esti din Bucuresti poti fi sigura ca vei gasi chiar si ultimile detalii puse la punct, gata sa te faca fericita ca este a ta!

    Paleta larga de modele de rochii de mireasa,multitudinea de materiale si aplicatii intalnite la Best Bride, te vor ajuta cu siguranta sa-ti gasesti mai repede decat ai visat rochia de mireasa mult dorita.Rochii din organza, tull, dantela sau tafta, cu aplicatii de paiete, cristale, margele sau chiar pene, toate asteapta sa-si gaseasca miresica potrivita. Asadar varietatea oferita este un motiv in plus de a alege Best Bride.

    Cinci motive pentru a alege Best Bride
    1. Rochii de mireasa ieftine … Best Bride vine in intampinarea miresicilor cu buget redus si le ofera sansa de a-si inchiria sau cumpara rochia de mireasa la cele mai mici preturi. Va oferim cele mai diverse rochii de mireasa, printre care cu siguranta iti vei gasi modelul ideal.
    2. Inchirieri rochii de mireasa ... Oricine trebuie sa aibe sansa de a avea rochia mult dorita, din materiale scumpe, bine croita, care sa faca din tine cea mai frumoasa mireasa. Best Bride iti ofera sansa de a o inchiria la preturi foarte bune, fara a-ti mai face probleme la gandul ca nu ai unde sa o depozitezi dupa nunta sau ca bugetul nu-ti permite sa o achizitionezi.
    3. Ne modelam dupa dorintele tale si iti oferim posibilitatea de a-ti “retusa” rochia de mireasa dupa preferintele si masurile tale. Ti-ai gasit modelul potrivit, insa ai prefera ca rochia sa aiba bretele, un sistem de prindere al trenei sau va trebui scurtata? Nu-ti face probleme ca nu vei gasi in timp util un croitor bun pentru ca Best Bride iti asigura toate aceste modificari ale rochiei tale de mireasa.
    4. Profesionalismul este un alt motiv pentru care Best Bride ar trebui sa fie cap de afis inca de la inceputul cautarilor tale. Daca esti din provincie, echipa noastra va face tot posibilul ca rochia de mireasa sa ajunga in cel mai scurt timp la tine in stare perfecta, ca scoasa din cutie, gata pentru a fi purtata! Iar daca esti din Bucuresti fi sigura ca o vei gasi calcata, cu ultimile detalii puse la punct, gata sa te faca fericita ca este a ta!
    5. Varietatea de modele de rochii de mireasa, multitudinea de materiale si aplicatii intalnite la Best Bride, te vor ajuta cu siguranta sa-ti gasesti mai repede decat ai visat rochia de mireasa mult dorita. Rochii din tull, organza, dantela sau tafta, cu aplicatii de paiete, cristale sau margelute, toate asteapta sa-si gaseasca miresica potrivita. Asadar varietatea oferita este un motiv in plus de a alege Best Bride.
  •  
    • 1 mesaje
    14 Apr 2014, 07:22
    0 0
    Un moment artistic de inalta calitate este intotdeauna un contrapunct binevenit in cadrul evenimentelor organizate de dumneavoastra. Trupa noastra de dans va poate fi alaturi in cazul in care cautati artisti profesionisti pentru diferite evenimente!
    www.rapsodiacarpatilor.ro
  •  
    • 2 mesaje
    4 Feb 2016, 00:45
    0 0
    www.la-jeune-mariee.com
    La Jeune Marie rochii de mireasa 2015 2016 noi ieftine accesibile la preturi mici printesa a line sirena cu trena stil grecesc scurte gravide greceasca dantela la comanda deosebite frumoase unice elegante albe ivoire ivory
    http://www.la-jeune-mariee.com/
  •  
    • 85 mesaje
    8 Ian 2017, 20:52
    0 0
    In orice resedinta de judet
  •  
    • 1 mesaje
    19 Oct 2018, 09:30
    0 0
    Buna,
    Am avut nunta de curand in August si am gasit rochia perfecta cu ajutorul unei bune prietene care
    m-a condus catre aceasta platforma https://www.boogit.ro/s/clothes-wedding_dresses
    Sper sa va fie de folos,sa iti gasesti rochia perfecta nu e usoooor