Clarvazatoare

  •  
    • 1 mesaje
    26 Feb 2015, 11:50
    1 1
    albacazapada1979 said:
    da, stiu, eu am fost la tipa asta mihaela si am un singur cuvant de zis - e EXTRAORDINARA. E o femeie educata si foarte credincioasa, se roaga mult si tine posturi. Mie pur si simplu mi-a schimbat viata, din cel putin 2 motive: m-a facut sa fiu mai credincioasa, sa nu uit niciodata ca numai Dumnezeu ne poate ajuta și in al doilea rand am reusit sa inteleg in sfarsit cum e cu clarviziunile celor care le au (ca nu is toti la fel si ca e o linie foarte fina intre ce pot ei sa vada si deciziile pe care le luam noi, acum sau mai tarziu). Da, pur si simplu e extraordinara, si ca om si cu harul pe care il are. 

     

     

  •  
    • 51 mesaje
    27 Feb 2015, 12:10
    1 0
    Buna.Sunt noua pe acest forum .Am vazut o gramada de persoane care apeleaza la serviciile unor asa numite vrajitoare care in loc sa te ajute i-ti stoarce pana la ultimul leu.Va spun din proprie experienta ca am apelat la asa ceva dar mi-am pierdut timpul si cel mai rau banii,dar intr-un sfarsit am gasit o persoana care cu adevarat m-a ajutat .Nu este tipul tigancilor care apar pe la televizor,este o persoana sincera si foarte deschisa.
  •  
    • 4346 mesaje
    27 Feb 2015, 17:58
    0 0
    lourdes08 said:Buna.Sunt noua pe acest forum .Am vazut o gramada de persoane care apeleaza la serviciile unor asa numite vrajitoare care in loc sa te ajute i-ti stoarce pana la ultimul leu.Va spun din proprie experienta ca am apelat la asa ceva dar mi-am pierdut timpul si cel mai rau banii,dar intr-un sfarsit am gasit o persoana care cu adevarat m-a ajutat .Nu este tipul tigancilor care apar pe la televizor,este o persoana sincera si foarte deschisa.

     
    cel mai rau o sa fie cand o sa ti pierzi sufletul!!! 

  •  
    • 1 mesaje
    29 Oct 2016, 02:23
    0 0
    Buna m ati putea ajuta Si Pe mine sa gasesc Pe cineva de incredere la care SA pot apela preferbil din priority voastra experiment a ,am incercat Si eu multe tamaduitoare Si calarvazatori dar nici unul Nu Ma ajutat doar mi a luat bani ,foarte trist dar adevarat Multumesc Frumos
  •  
    • 3765 mesaje
    29 Oct 2016, 10:17
    0 0
    Christina7 said:Buna m ati putea ajuta Si Pe mine sa gasesc Pe cineva de incredere la care SA pot apela preferbil din priority voastra experiment a ,am incercat Si eu multe tamaduitoare Si calarvazatori dar nici unul Nu Ma ajutat doar mi a luat bani ,foarte trist dar adevarat Multumesc Frumos

     

     

    si mai ai bani de dat??

  •  
    1 Nov 2016, 11:58
    0 0
    Da....se pare ca iti place sa iti bati joc de toata lumea, ...probabil nu ai alta ocupatie....Quote and amswer....Ma uimeste atata inteligenta!!! Ce sa mai vorbim de aroganta....!!!! Esti de o nesimtire rar intalnita.
  •  
    • 3765 mesaje
    1 Nov 2016, 18:02
    0 0
    adrianadumitrescu said:Da....se pare ca iti place sa iti bati joc de toata lumea, ...probabil nu ai alta ocupatie....Quote and amswer....Ma uimeste atata inteligenta!!! Ce sa mai vorbim de aroganta....!!!! Esti de o nesimtire rar intalnita.

     

    stiu.

  •  
    • 3 mesaje
    21 Dec 2016, 19:55
    0 0
    Buna! Stiu o clarvazatoare buna....in sensul ca, de 14 ani, sunt clienta si, am ajuns, prietena ei. Foloseste si tarotul, iar, ce e mai important, face curatari si tratamente pt dragoste, spor la bani etc....este romanca ! Pe mine m a ajutat enorm.... Daca aveti nevoie, tel. ei e 0766758711 Pirvu.
    Sper sa fiti la fel de multumite....si sa nu uit, e ff directa, va spune cinstit tot ce vede. 
  •  
    • 3765 mesaje
    22 Dec 2016, 11:13
    1 0
    Cata-Zoe said:a, va spune cinstit tot ce vede. 

     

     

    ...vad...da da acum vad clar..... cum se apropie o vaca de muls, adica o proasta cu bani!

  •  
    • 4346 mesaje
    22 Dec 2016, 17:46
    0 0
    Cata-Zoe said:Buna! Stiu o clarvazatoare buna....in sensul ca, de 14 ani, sunt clienta si, am ajuns, prietena ei. Foloseste si tarotul, iar, ce e mai important, face curatari si tratamente pt dragoste, spor la bani etc....este romanca ! Pe mine m a ajutat enorm.... Daca aveti nevoie, tel. ei e 0766758711 Pirvu.
    Sper sa fiti la fel de multumite....si sa nu uit, e ff directa, va spune cinstit tot ce vede. 

     

     pacat ca nu ti a spus ca vei merge direct in iad.!

  •  
    • 4 mesaje
    4 Iul 2017, 09:31
    0 0
    citind aceste mesaje de mai sus am recunoscut o si eu pe Mihaela, la care am fost acum aproximativ un an si la care ma duc periodic. Extraordinara este putin spus, fiindca mi a spus multe lucruri despre mine si ce sa fac mai departe in viata.
    Va dati seama ca stie ce vorbeste chiar si din cele cateva minute pe care le vorbiti cu ea la telefon. O gasiti la kmhaela@yahoo.com sau 0751199971
    Sa va fie de folos!
  •  
    • 7 mesaje
    1 Feb 2018, 01:37
    1 0
    simonavioleta said:citind aceste mesaje de mai sus am recunoscut o si eu pe Mihaela, la care am fost acum aproximativ un an si la care ma duc periodic. Extraordinara este putin spus, fiindca mi a spus multe lucruri despre mine si ce sa fac mai departe in viata.
    Va dati seama ca stie ce vorbeste chiar si din cele cateva minute pe care le vorbiti cu ea la telefon. O gasiti la kmhaela@yahoo.com sau 0751199971
    Sa va fie de folos!

     

    Numarul de tel este al Emiliei Mogosanu, nu al Catalinei Parvu! Va folositi de celelalte mesaje
  •  
    • 1 mesaje
    3 Mar 2018, 16:41
    0 0
    Ce puteti sa.mi spuneti despre clarvazatoarea Catalina Pirvu?
  •  
    • 2 mesaje
    23 Iul 2018, 18:15
    0 0
    Buna fetelor, 
    Si eu am trecut prin niste momente cumplite si efectiv nu mai gaseam putere si nici raspunsuri. Vorbind cu o prietena mi-a recomandat sa ma duc la un barbat, Alexandru, din Bucuresti. Nu aveti idee cum am plecat de acolo...Pe langa faptul ca mi-a dat solutii si mi-a spus enorm de multe lucruri despre mine am simtit ca ma eliberez de niste poveri imense. Este absolut extraordinar si va indemn sa apelati la el cu toata increderea. Sedinta dureaza aprox 1 ora si costa 100 de RON. 
    Va las mai jos contactul lui...eu am fost foarte multumita . 

    Alexandru - 0743101414
  •  
    • 1 mesaje
    4 Aug 2018, 20:52
    0 0
    Buna tuturor

    Si eu, ca toata lumea m-am lovit de greutati in viata. Printr-o buna prietena, intr-un moment dificil cand nu stiam ce sa mai cred si cat sa mai sper ca mai repar ceva in viata haotica si fara sens pe care o aveam, am cunoscut o persoana extraordinara care m-a inteles si avand o intuitie aparte m-a indrumat in cele mai grele momente. Se numeste Catalina. Este un om cu suflet mare, daca o cunosti realizezi ca degaja o lumina calda si energie pozitiva. M-a inteles de fiecare data si mi-a fost aproape de cate ori i-am cerut ajutorul. La inceput nu am fost 100% convinsa ca va fi tot ce imi spunea ea, dar eu la fiecare sedinta imi luam notite pentru ca uiti detalii importante. Si, Surpriza! Am constatat cand reciteam ce mi-am notat ca despre evenimentul prin care treceam ea ma atentionase. Si am inceput sa imi recitesc ce imi scriu de cate ori urmeaza sa trec printr-o schimbare si gasesc raspunsuri la multe intrebari. Are un dar special si combinat cu citirea in Tarot iti da informatii care iti folosesc in viitor. Ceea ce vede se intampla intr-un timp mai lung sau mai scurt. Dupa o citire am avut un rezultat vazut de ea in mai putin de o saptamana, dar de un alt eveniment important m-am lovit dupa 2 luni. A fost real tot ce mi-a spus si s-a dovedit in timp. Eu o recomand cu caldura: 0741183767-Catalina.
    Numai bine doresc tuturor!
  •  
    • 3765 mesaje
    6 Aug 2018, 12:56
    0 0
    Cat te-a costat aceasta cunoastere?
  •  
    • 41 mesaje
    3 Dec 2018, 04:02
    0 1
    Ghicesc in carti de tarot , Ghicit in carti , normale si cafea. Doamna Elena (Românca), inzestrata cu har, clarviziune, capacitati si perceptii extrasenzoriale, Fac previziuni , ghicesc in tarot , in carti normale si cafea.ETC+..100 Lei consultatia; Bucuresti tel. O72O792463
  •  
    • 100 mesaje
    14 Iul 2019, 19:15
    0 1

    *

     Mă puteți contacta și pe mine, pentru ședințe de Tarot.
    Nu am recenzii proaste, sunt o persoană francă si onestă.
    Sunt de găsit la numarul de telefon 0733 832 678.
    Multă sănătate și drum reușit, tuturor.
                                                      "Vivi".


    Acest mesaj a fost editat de către Viviana26: 14 Iul 2019, 19:17
  •  
    • 100 mesaje
    18 Oct 2021, 12:38
    0 0
    Buna ziua tuturor! Noile prețuri pentru o citire in Tarot sunt: 100 de lei o ora, pentru ORICE PERSOANA CARE A MAI AVUT ȘEDINȚA LA MINE PANA ACUM, in decursul anilor care au trecut de când m-am apucat de divinație, și credeți-ma pe cuvant ca am o memorie foarte buna, asa ca nu vor fi probleme sa îmi amintesc de Dvs. Așadar: 100 RON / o ora, pentru orice client/ clienta din trecut, și 50 de RON ședința de 30 de minute! 130 de RON - prețul pentru orice persoana cu care am ședința in premiera, pentru o consultatie cu durata de o ora, sau 70 de RON pentru 30 de minute. Citirile se fac in Tarot Toth sau in cărți Lenormand! Am disponibilitate aproape Non-stop in cursul ZILELOR, și ședințele SE POT DESFĂȘURA TELEFONIC. Orice clienta noua devine clienta “veche” după o prima sedinta, asta însemnând ca de la a doua ședință prețul de plătit va fi acela mai mic! Promoția este valabilă până la sfârșitul anului. Intre timp vreau sa îmi iau un atestat și in astrologie, asa ca voi urma niște cursuri, și voi oferi mai multe tipuri de consultații, cu care va voi tine la curent. Sa aveți un sfârșit de an împlinit. 0733832678 Viviana.