ma duc pe FB sa incarc pozele de la Paste

  •  
    • 3484 mesaje
    19 Apr 2012, 19:32
    0 10
    in caz ca se intreaba cineva unde sunt :))
  •  
    • 3484 mesaje
    19 Apr 2012, 19:46
    0 9
    acu` sa spuna care-mi spurca USB-ul ca nu pot sa descarc pozele ... bre da` voi nu aveti niciun pic de ... si nici de ..., ca sa nu mai zic de ...
    incredibil!
  •  
    • 4503 mesaje
    19 Apr 2012, 20:21
    14 0
    am inteles ca esti o utilizatoare mai veche a forumului care a revenit in forta... draguta, placuta, alea alea

    dar chiar asa?
  •  
    • 3484 mesaje
    19 Apr 2012, 21:06
    0 9
    Mara77 said:am inteles ca esti o utilizatoare mai veche a forumului care a revenit in forta... draguta, placuta, alea alea

    dar chiar asa?

     

    ia uimeste-ma cam cum s-ar presupune sa ma demonstrez? 

  •  
    • 626 mesaje
    19 Apr 2012, 21:27
    0 0
    pushica said:
    Mara77 said:am inteles ca esti o utilizatoare mai veche a forumului care a revenit in forta... draguta, placuta, alea alea

    dar chiar asa?

     

    ia uimeste-ma cam cum s-ar presupune sa ma demonstrez? 


    Hoasco !  Incarca tu pozele pe FB. Si hranesteti tu plantele !

    Dar nu permit sa vorbesti argant cu gainusele mele ...

    Ne ? Sau ?

     


    Acest mesaj a fost editat de către lamultiani: 19 Apr 2012, 21:43
  •  
    • 2554 mesaje
    19 Apr 2012, 21:40
    5 0
    Mara77 said:am inteles ca esti o utilizatoare mai veche a forumului care a revenit in forta... draguta, placuta, alea alea

    dar chiar asa?

     Credeam ca doar io-s defecta

     

    Pushi, e doar prea mult, prea des, prea multe amanunte si poate prea multe subiecte deschise

    P.S. nu vreau sa demonstrez nimic

  •  
    • 92 mesaje
    19 Apr 2012, 21:53
    5 0
    bine ca nu ne spui si ca trebuie sa mergi la wc,sa te besesti sau sa te scobesti in nas
    cum  au zis si altele, exagerezi 
    nu cred ca-i nimeni curios de ce faci tu 
  •  
    • 2554 mesaje
    19 Apr 2012, 21:54
    0 0
    carla.h said:bine ca nu ne spui si ca trebuie sa mergi la wc,sa te besesti sau sa te scobesti in nas
    cum  au zis si altele, exagerezi 
    nu cred ca-i nimeni curios de ce faci tu 

     As spune sa nu exagerezi

  •  
    • 92 mesaje
    19 Apr 2012, 21:58
    0 0
    zzepelina said:
    carla.h said:bine ca nu ne spui si ca trebuie sa mergi la wc,sa te besesti sau sa te scobesti in nas
    cum  au zis si altele, exagerezi 
    nu cred ca-i nimeni curios de ce faci tu 

     As spune sa nu exagerezi

     

    ???cine?  eu exagerez? 

  •  
    • 2554 mesaje
    19 Apr 2012, 22:03
    0 0
    carla.h said:
    zzepelina said:
    carla.h said:bine ca nu ne spui si ca trebuie sa mergi la wc,sa te besesti sau sa te scobesti in nas
    cum  au zis si altele, exagerezi 
    nu cred ca-i nimeni curios de ce faci tu 

     As spune sa nu exagerezi

     

    ???cine?  eu exagerez?

     Da, tu

  •  
    • 92 mesaje
    19 Apr 2012, 22:08
    3 0
    zzepelina said:
    carla.h said:
    zzepelina said:
    carla.h said:bine ca nu ne spui si ca trebuie sa mergi la wc,sa te besesti sau sa te scobesti in nas
    cum  au zis si altele, exagerezi 
    nu cred ca-i nimeni curios de ce faci tu 

     As spune sa nu exagerezi

     

    ???cine?  eu exagerez?

     Da, tu



    ok deci eu exagerez ca-mi spun parerea despre ce face ea...faptul ca ea deschide topicuri numai asa ca sa fie deschise si fara nici un sens si foloseste saitul eva ca un status la ce face ea ,nu e o exagerare deloc...pe bune acum care e rostul acestui topic ca nu ma prind
    nici ce a vrut ea sa transmita si sa spuna cu usb-ul ala a ei tot nu inteleg 

     

  •  
    • 14418 mesaje
    19 Apr 2012, 22:11
    1 4
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 129 mesaje
    19 Apr 2012, 22:15
    0 1
    Regina_Neagra said:carlo ajunge o maciuca la un car de oale.

    ideea era ca fusese deja "trasa de atentie" de mara si de zepelina. nu e cazul sa venim toate sa reformulam aceeasi idee care de care mai pestrit.

    ok....se intelse ca pushica a fost deplasata, nu e nevoie sa facem galerie pe rand.


    pricepi acum cu ce ai fost deplasata tu?

     

    Ah bine ca te-am prins!!!treci la exorcizare printeso!manca-te-as!!!
  •  
    • 14418 mesaje
    19 Apr 2012, 22:17
    1 3
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 129 mesaje
    19 Apr 2012, 22:19
    0 0
    Regina_Neagra said:ti-as zice "S.P", dar....sunt o lady

    insa....oricum poti face asta si fara invitatia mea daca insisit si....vad ca insisti

    PS: ignore in continuare ..... spumeaza pana dai pe afara

     

    ce zici piticot?vorbeste mai tare draga ca n-ai vlaga in tine.
  •  
    • 92 mesaje
    19 Apr 2012, 22:19
    3 0
    Regina_Neagra said:carlo ajunge o maciuca la un car de oale.

    ideea era ca fusese deja "trasa de atentie" de mara si de zepelina. nu e cazul sa venim toate sa reformulam aceeasi idee care de care mai pestrit.

    ok....se intelse ca pushica a fost deplasata, nu e nevoie sa facem galerie pe rand.


    pricepi acum cu ce ai fost deplasata tu?

     

    nu nu pricep,la fel cum altele isi spun parerea la fel am dreptul si eu chiar daca s-a spus aceeasi idee de 100 de ori..daca ele au comentat primele asta nu inseamna ca gata nu mai are nimeni dreptul sa comenteze mai departe 

  •  
    • 14418 mesaje
    19 Apr 2012, 22:22
    0 3
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 3613 mesaje
    19 Apr 2012, 22:30
    3 3
    carla.h said:

    nu nu pricep,la fel cum altele isi spun parerea la fel am dreptul si eu chiar daca s-a spus aceeasi idee de 100 de ori..daca ele au comentat primele asta nu inseamna ca gata nu mai are nimeni dreptul sa comenteze mai departe 

    Carla , nu faptul ca ti-ai expus parerea a deranjat ... ci vocabularul pe care l-ai folosit .

     

  •  
    • 1787 mesaje
    19 Apr 2012, 22:45
    3 0
    Nu vreau sa tin partea nimanui, dar multi dau exces de detalii personale pe eva, detalii care sa fim sinceri nu intereseaza pe nimeni...
    De ce-i problema acum topicul asta deschis de Pushica? Era mai bine daca in loc sa deschida topic separat posta pur si simplu la "ce fac in momentul asta?"
  •  
    • 92 mesaje
    19 Apr 2012, 22:56
    3 0
    Adriadi said:
    carla.h said:

    nu nu pricep,la fel cum altele isi spun parerea la fel am dreptul si eu chiar daca s-a spus aceeasi idee de 100 de ori..daca ele au comentat primele asta nu inseamna ca gata nu mai are nimeni dreptul sa comenteze mai departe 

    Carla , nu faptul ca ti-ai expus parerea a deranjat ... ci vocabularul pe care l-ai folosit .



    a scuze cuvantul besina nu este folosit vocabularul limbii romane ai dreptate...trebuia sa zic partz?
    si sunt de acord cu midorri pentru ce a deschis topic cand putea sa scrie asta la ''ce fac in momentul asta'' ...asta se numeste aroganta