o intrebare .

  •  
    • 3 mesaje
    1 Nov 2015, 00:00
    1 0
    Fa de acasa Completeaza formularul de angajare www.goo.gl/IzsEMr  Avantaje: lucrezi doar pentru tine  cat muncesti atata castigi nu e neaparat sa te dezbraci pentru bani Poti bloca romania sau tara in care ai prieteni sa nu te vada nimeni cunoscut castigi 1.99$ pe minut chat privat castigi repede deoarece formularul de angajare te trimite la cel mai mare video chat din lume Banii sunt virati pe card sau postal de doua ori pe luna.  Poti munci la orice varsta baiat sau femeie. poti munci doar 2 saptamani sa vezi ce bine se castiga si apoi sa renunti poti incepe chiar azi cerinte calculator sau laptop  conexiune la internet webcam englezea nivel mediu sau poti traduce cu google translate multi platesc doar conversatii private
  •  
    • 2 mesaje
    18 Oct 2016, 18:19
    0 0
    buna cine poate sa ma ajute ai pe mn . as. dori si eu detali .... as. vrea sa fac video chet. da vreau sa. fac singura de ak fara fara sdudiou fara nimeni . astept. raspuns va pup.
  •  
    • 2 mesaje
    18 Oct 2016, 18:22
    1 1
    buna ziua . as dori sa va intreb.... as dori sa fac videochet .dar sa fac. singura de ak .fara sa merg la sdudiou.astep raspunsuri .va pup
  •  
    • 3765 mesaje
    18 Oct 2016, 18:35
    1 0
    pentru asta trebuie sa verific daca o sa te descurci. da-mi adresa de mail sau telefonul sa vorbim despre detalii intime.
  •  
    • 3 mesaje
    29 Dec 2016, 15:43
    0 0
    poti gasi o sumedenie de informatii pe www.adult-webcam-jobs.com si o lista de site-uri unde lucrezi. ce tre sa faci? iti faci conturile urmezi instructiunile fiecarei site si cam atat, spor la treaba
  •  
    • 11561 mesaje
    30 Dec 2016, 07:47
    0 1
    igivansenior said:pentru asta trebuie sa verific daca o sa te descurci. da-mi adresa de mail sau telefonul sa vorbim despre detalii intime.

     Daca  nu  te  descurca  el , iti  stau  la  dispozitie!!

  •  
    • 3 mesaje
    21 Feb 2017, 14:40
    0 0
    Simplu si fara comisioane de studio daca vrei sa faci videochat de acasa poti gasi o multime de informatii pe adult-webcam-jobs.com
  •  
    • 1 mesaje
    15 Oct 2017, 14:49
    0 0
    buna fetelor, cel mai sigur mod de a face videochat si a-ti asigura distrectia, este videochat-ul de acasa. Eu recomand cu incredere https://www.videochat-deacasa.com/ .
  •  
    • 1 mesaje
    8 Ian 2018, 22:36
    1 0
    Creez conturi de videochat si ofer indrumare pt. Cele sau cei care vor sa lucreze de acasa! Preturi negociabile. Rog seriozitate si corectitudine!
  •  
    • 366 mesaje
    9 Ian 2018, 07:59
    0 0
    outofhere said:Petite noi suntem foarte linistite, de ce ne-am nelinisti?

    Iar Maricon ridica niste intrebari foarte valide.

    Daca ai un plan foarte clar si stii ce ai de facut si cum, de ce mai intrebi pe aici? Si ce anume intrebi? Ca nu se intelege nimic.. fa efortul de a gandi coerent si de a te exprima la fel. 

     Fata  s  a  exprimta  relativ  clar , nu  are  scaner  sa  trimita  formularul  de inregistrare!

  •  
    • 2 mesaje
    22 Ian 2018, 12:31
    0 0
    buna Shygirl. sunt interesata de conturi pe videochat. vreau sa fac bani de acasa. contacteaza-ma, te rog, pe mailul meu:isabellelouison@yahoo.com
  •  
    • 3765 mesaje
    22 Ian 2018, 16:14
    0 0
    isabellelouison said:buna Shygirl. sunt interesata de conturi pe videochat. vreau sa fac bani de acasa. contacteaza-ma, te rog, pe mailul meu:isabellelouison@yahoo.com

     

    Am trimis un mail pe adresa si imi spune ca adresa respectiva nu exista. O fi de la vreme?

  •  
    • 2 mesaje
    22 Ian 2018, 18:11
    0 0
    buna igivansenior. esti interesat ca si mine sa iti faci conturi de videochat sau te pricepi sa faci conturi? eu caut pe cineva care sa imi faca conturi, de videochat si payoneer. si as dori sa stiu si ce preturi ar fi, cat m-ar costa. cine se pricepe, sa imi dea mail pe:isabellelouison@yahoo.com
  •  
    • 3765 mesaje
    22 Ian 2018, 18:20
    1 0
    isabellelouison said:buna igivansenior. esti interesat ca si mine sa iti faci conturi de videochat sau te pricepi sa faci conturi? eu caut pe cineva care sa imi faca conturi, de videochat si payoneer. si as dori sa stiu si ce preturi ar fi, cat m-ar costa. cine se pricepe, sa imi dea mail pe:isabellelouison@yahoo.com

     

     

    Sunt intresat sa fac videochat. Exista atat de multe femeie singure si dornice incat numai cand ma gandesc sa face contul singur.

  •  
    • 366 mesaje
    23 Ian 2018, 07:57
    0 0
    igivansenior said:
    isabellelouison said:buna igivansenior. esti interesat ca si mine sa iti faci conturi de videochat sau te pricepi sa faci conturi? eu caut pe cineva care sa imi faca conturi, de videochat si payoneer. si as dori sa stiu si ce preturi ar fi, cat m-ar costa. cine se pricepe, sa imi dea mail pe:isabellelouison@yahoo.com

     

     

    Sunt intresat sa fac videochat. Exista atat de multe femeie singure si dornice incat numai cand ma gandesc sa face contul singur.

      Alea  de  povestesti  tu  vor  s  o  simta  live!

  •  
    • 6 mesaje
    23 Dec 2021, 12:14
    0 0
    Posteaza si anuntul tau pe acest site nou :
    https://anunturi-videochat.adultcamsflirt.com
    Acest mesaj a fost editat de către alfamoldova: 12 Ian 2023, 18:03