o intrebare .

  •  
    • 16 mesaje
    16 Mar 2012, 03:31
    22 24
    buna seara ,vreau sa fac videochat de acasa . fara sa ma leg la cap cu studiouri si chestii de genu .ideea este ca trebuie sa-mi fac cont pe respectivu cont, restu stiu .problema este ca as vrea sa stiu daca exista pe aici cineva care lucreaza dar de acasa si cum a facut cu inregistarrea aia ca imi trebuie sa trimit formularu la ei , sa scanez.si nu am scanar ... cum procedez?
  •  
    • 1841 mesaje
    16 Mar 2012, 03:34
    13 20
    Nici nu stiu de unde sa incep... nu se intelege nimic din ce intrebi, ce formular, catre cine, ce scan?
    Si apoi - tu chiar esti sigura ca vrei sa faci asta? Alta solutie la problema pe care incerci sa o rezolvi cu videochatul chiar nu exista?
  •  
    • 5609 mesaje
    17 Mar 2012, 02:57
    14 7
    pettite said:buna seaMra ,vreau sa fac videochat de acasa . fara sa ma leg la cap cu studiouri si chestii de genu .ideea este ca trebuie sa-mi fac cont pe respectivu cont, restu stiu .problema este ca as vrea sa stiu daca exista pe aici cineva care lucreaza dar de acasa si cum a facut cu inregistarrea aia ca imi trebuie sa trimit formularu la ei , sa scanez.si nu am scanar ... cum procedez?

     
    In primul rand ma indoiesc ca va accepta cineva vreodata sa te conectezi pe contul lor ca sa transmiti tu, individual. Ma indoiesc ca esti atat de tare in ale computerelor incat sa ajungi sa hacuiesti un site de acest gen ca sa te conectezi la ei in retea.

    Ca sa o faci de capul tau trebuie sa ai interent la viteza mare, sa ai un site deja facut unde iti faci reclama si unde poti fi vazuta on line.

    Apoi mai este si metoda de plata...cum crezi ca te platesc astia online?

    Probabil ca-ti trebuie o masina automata ca cele de credit card ca sa extraga banii sau cu telefonul, banuiesc, nu stiu...doar ca sunt extrem de multe aspecte de acoperit si trebuie sa te gandesti si la varianta legala sa o aplici pentru ca cei din lumea prostitutiei vor detecta site-ul tau si vor ajunge sa te forteze sa te subordonezi lor sau sa-ti inchizi pravalia.


  •  
    • 16 mesaje
    17 Mar 2012, 15:19
    11 4
    e vb de un site aume ! si DA , iti faci cont singura stai linistita !
  •  
    • 1841 mesaje
    17 Mar 2012, 17:46
    5 2
    Petite noi suntem foarte linistite, de ce ne-am nelinisti?

    Iar Maricon ridica niste intrebari foarte valide.

    Daca ai un plan foarte clar si stii ce ai de facut si cum, de ce mai intrebi pe aici? Si ce anume intrebi? Ca nu se intelege nimic.. fa efortul de a gandi coerent si de a te exprima la fel. 
  •  
    • 378 mesaje
    17 Mar 2012, 18:54
    17 18
    pettite said:buna seara ,vreau sa fac videochat de acasa . fara sa ma leg la cap cu studiouri si chestii de genu .ideea este ca trebuie sa-mi fac cont pe respectivu cont, restu stiu .problema este ca as vrea sa stiu daca exista pe aici cineva care lucreaza dar de acasa si cum a facut cu inregistarrea aia ca imi trebuie sa trimit formularu la ei , sa scanez.si nu am scanar ... cum procedez?

     

    Numai la curvasarie va sta mintea, nu mai zice una "vreau sa invat, sa devin medic".

    Toate va vreti curve, videochatiste, nu mai bine mergeti voi la un salon erotic sa luati lucrurile in mana, la propriu?Asta inseamna copii nebatuti la timp de parintii lor.

  •  
    • 5609 mesaje
    18 Mar 2012, 08:05
    14 6
    pettite said:e vb de un site aume ! si DA , iti faci cont singura stai linistita !

     
    Mai sa fie, si eu care crezusem ca ceri ajutor sa intri pe contul ala...sa trimiti un formular...definitiv cred ca am inteles gresit, da, trebuie ca am inteles gresit....vad ca fata  s-a descurcat si singura sa-si faca  cont, ii mai ramane clienta si gata, este in business.

    Bravo fata draga, sa fie intr-un ceas bun lansarea in domeniu!

  •  
    • 77 mesaje
    20 Mar 2012, 12:20
    4 3
    este vorba cumva de livejasmin?pe saitu ala vrei sa-ti faci cont?
  •  
    • 1 mesaje
    20 Mar 2012, 13:17
    2 1
    pettite said:buna seara ,vreau sa fac videochat de acasa . fara sa ma leg la cap cu studiouri si chestii de genu .ideea este ca trebuie sa-mi fac cont pe respectivu cont, restu stiu .problema este ca as vrea sa stiu daca exista pe aici cineva care lucreaza dar de acasa si cum a facut cu inregistarrea aia ca imi trebuie sa trimit formularu la ei , sa scanez.si nu am scanar ... cum procedez?


    buna...pai scoti formularul de la ei..te duci la un xerox ceva si ti-l scoate de pe stick sau ce ai tu .. il completezi cu datele tale...si apoi il dai sa ti-l scaneze si sa ti-l faca in pdf parca..si apoi il trimiti la ei ..

     

  •  
    • 16 mesaje
    23 Mar 2012, 04:10
    2 1
    mariela20 said:este vorba cumva de livejasmin?pe saitu ala vrei sa-ti faci cont?

     

     

     

     

     

    DA! ASTA E ! MA POTI AJUTA !

  •  
    • 77 mesaje
    27 Mar 2012, 09:16
    1 3
    pettite said:
    mariela20 said:este vorba cumva de livejasmin?pe saitu ala vrei sa-ti faci cont?

     

     

     

     

     

    DA! ASTA E ! MA POTI AJUTA !

     


     

    Salut,vad ca despre livejasmin ai zis ca e vorba.
    Deci contul se face in felul urmator:
    Ai 2 posibilitati:
    1.Faci cont Master pe jasmin iar apoi te redirecteaza catre site-ul cu cardurile unde va trebui sa faci un cont asociat contului tau Master Jasmin dupa care vei primi un card de la ei (cam dupa 1 sapt sau maxim 2)
    2.Dupa ce ai creat contul Master trebuie sa faci unul de Performer pentru a putea face videochat.
    La amebele conturi Master si Performer trebuie sa ai o imprimanta,scanner,camera web calitate cel putin medie
    Trebuie sa scanezi buletinul sau ii poti face o poza dar poza trebuie sa o faci cu un aparat foto digital cu multi pixeli pentru ca la marirea ei sa se vada datele foarte bine pentru ca altfel nu ti le accepta.
    Odata ce ai terminat cu scanatul buletinului pentru ambele conturi trebuie sa bagi performerul pe o anumita sectiune.
    Nu uita sa confirmi contul de card.
    Iti recomand sa nu probezi cardul in niciun bancomat pana nu esti sigur ca ai o suma minima pe el care o vei putea scoate.

    sau daca urmezi pasii de aici intocmai n-are cum sa nu-ti iasa http://www.adultjobs4you.com/cum-se_face-un-cont-de-videochat.html
  •  
    • 14418 mesaje
    29 Mar 2012, 13:34
    3 3
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 1 mesaje
    9 Nov 2012, 13:34
    6 2
    O prietena de-a mea face de acasa si ii merge super bine, dar eu m-as baga.. inca
    Stiu ca trebuia sa dea cateva poze pentru crearea conturilor...
    Ea a apleat la niste intermediari care i-au facut contul, cei de la site-ul VideochatShow.com , iar ei i-au dat direct username si parola si gata...
    La ce criza e acum, s-ar putea sa intru si eu in domeniu
  •  
    • 939 mesaje
    9 Nov 2012, 14:27
    8 6
    Maricon,mie imi placea de tine dar acu" chiar te-ai bagat pe topic fara sens, cu  "banuiesc, nu stiu"...

    Carmenclara,  fara comentarii. Fata are nevoie de ajutor pt ideea ei,nu de judecati de valoare.
  •  
    • 1232 mesaje
    9 Nov 2012, 15:01
    3 3
    Maricon said:
    pettite said:e vb de un site aume ! si DA , iti faci cont singura stai linistita !

     
    Mai sa fie, si eu care crezusem ca ceri ajutor sa intri pe contul ala...sa trimiti un formular...definitiv cred ca am inteles gresit, da, trebuie ca am inteles gresit....vad ca fata  s-a descurcat si singura sa-si faca  cont, ii mai ramane clienta si gata, este in business.

    Bravo fata draga, sa fie intr-un ceas bun lansarea in domeniu!

     

     

    no maricon  vezi daca te bagi in seama aiurea iti iei palme , vor si felele astea sa faca un ban cinstit si hop tu cu banuielile tale , unde nu sti nu te baga da ?   ce sti tu ce e ala chat sau chatoristele astea      ( glumesc  , sper ca ti-ai dat seama    )

  •  
    • 1232 mesaje
    9 Nov 2012, 15:10
    2 5
    carmenclara said:
    pettite said:buna seara ,vreau sa fac videochat de acasa . fara sa ma leg la cap cu studiouri si chestii de genu .ideea este ca trebuie sa-mi fac cont pe respectivu cont, restu stiu .problema este ca as vrea sa stiu daca exista pe aici cineva care lucreaza dar de acasa si cum a facut cu inregistarrea aia ca imi trebuie sa trimit formularu la ei , sa scanez.si nu am scanar ... cum procedez?

     

    Numai la curvasarie va sta mintea, nu mai zice una "vreau sa invat, sa devin medic".

    Toate va vreti curve, videochatiste, nu mai bine mergeti voi la un salon erotic sa luati lucrurile in mana, la propriu?Asta inseamna copii nebatuti la timp de parintii lor.

     

     

    de un loc de munca nu ar intreba , asta e educatie nu ai ce sa faci  si se mai gaseste cineva sa le tina isonu si asta e .  te mai miri ca le violeaza si le taie gatu'   .. cum e cel mai usori sa faci bani ? ori te pui ori te expui  asa ca in ziua de azi astea o duc cel mai bine .

  •  
    • 382 mesaje
    9 Nov 2012, 16:47
    3 6
    pettite ti-am citit toate mesajele postate.Toate au tenta sexuala, deci din punctul meu de vedere esti o cauza pierduta, de ce ai cerut sfat pe aici??? oricum o sa faci tot ce iti treced prin creierul ala 10% inteligenta restul vid.
  •  
    • 4724 mesaje
    9 Nov 2012, 18:14
    5 2

    Am auzit eu !!!

    Trimit credit pe telefon ... Conex . Dialog .Cosmote ...Si incarci prietenilor telefoanele ...

    da ...Trimitemi si mie 5 dolari ... Te rog ...

    Primi 5 ani este mai nasol ... Dupa te lansezi ...Te lanseaza astia , pe sitteuri adevarate ...

  •  
    • 2 mesaje
    7 Feb 2013, 09:21
    3 2
    Buna,
    Vezi mai jos toate informatiile:

    www.VideoChatJobs7.net

    videochat de acasa, sa alegi din partea dreapta sus limba romana.

    Locuri de munca ca si webcam model, daca vrei sa lucrezi in videocaht de acasa.

    Poti castiga mii de dolari in domeniul video-chat, fara sa ai un orar fix sau un shef.

    Reprezentant al unei firme de videochat din SUA ofer consultanta gratuita pentru a putea incepe cat mai repede munca.

    Va trimit documentatia necesara pe email sau yahoo messenger: videochatjob88
  •  
    • 1 mesaje
    3 Iul 2013, 22:29
    1 13
    Fii propriul tau sef, Inscrie-te Acum!
    Castiga mii de dolari $$$ din Videochat de Acasa!
    Noi nu iti vom opri niciun fel de comision, cum fac cei de la studio!
    www.adulthomejobs .com