Incaltaminte numere mici

  •  
    • 1 mesaje
    21 Feb 2012, 01:15
    0 0
    Servus fetelor! Am nevoie sa ma ajutati cu o problema: o prietena este tare deprimata in ultima perioada din cauza ca nu gaseste in tot Brasovul o pereche de cizme pe placul ei (sau orice alt articol de iarna) numarul 34. Se pare ca pentru adultii care nu traiesc pe "picior mare" nu se gandeste nimeni ... aveti ideea de un magazin cu incaltaminte pt. adulti nr. mici ? ... solutia magazinelor online nu e cea mai buna alegere, dupa parerea mea ...
    Va multumesc frumos si astept sugestiile voastre !  
  •  
    • 6386 mesaje
    23 Feb 2012, 20:30
    0 0

    Cine poarta nr 34 are probleme ìn a-si gasi ìncaltari , e drept.
    Insa nimeni nu ramane ìn picioarele goale, e sigur. Ori se ìncalta mai copilareste din magazinele pt copii-adolescenti, ori apeleaza la magazinele de comanda (poate mai exista ìn Bucuresti macar).

    In ultima instanta e buna si optiunea online sau profitat de excursii prin alte orase-tari, unde poate va gasi ceva pe plac.De stiut ca numerele f mici sunt rare si adesea si mai scumpe, fiind fabricate ìn  serie mica.  Iar cand nu gasesti 34, iei si o botina 35 si pui ceva la varf sau sosete de làna, nu?

    Asta-i tot ce mi-a venit ìn minte...
       

  •  
    • 111 mesaje
    24 Feb 2012, 11:06
    0 0
    Am gasit site-ul asta http://www.papucei.ro/papucei-by-me unde iti poti face pe comanda incaltaminte. 
     
  •  
    • 153 mesaje
    18 Mar 2012, 11:23
    0 0
    papuci pe comanda, e ok ideea.