am slabit cu Canadian Tea

  •  
    • 8 mesaje
    27 Ian 2012, 18:26
    21 14

    Am incercat  zein si degeaba,nici unele nu au dat rezultate.Finnaly am gasit un ceai canadian cu care am slabit 12kg in 2 luni.O cutie ajunge o saptamana si ceva asa ca va inchipuiti ce investitie am facut timp de 2 luni insa a meritat.Pentru pret puteti sa va uitati pe siteul ceaiului www.canadiantea.ro

    Acesta mi-a eliminat toate toxinele din corp ,inainte aveam tenul foarte gras si un inceput de acnee,iar acum dupa 2 luni cat l-am administrat am tenul f curat , nu mai am celulita si am slabit 12 kg.Am aflat dupa, ca toxinele din organism ,,hranesc grasimea''si de aceea slabim foarte greu si se spune ca inainte de dieta trebuie sa ne detoxifiem. Mie mi se pare cel mai pun detoxifiant acest ceai,in primul rand am slabit ,am 53kg acum,am o piele superba si nu am balonari,dureri ,s.m.d.

  •  
    • 5 mesaje
    27 Ian 2012, 21:00
    5 8
    Buna Ilinca am comandat si eu acest ceai canadian tea acum.Sper sa imi ajunga cat mai repede.Vroiam sa te intreb daca te-ai mai ingrasat dupa si ce ai mancat in tot acest timp cat ai luat ceaiul si ai slabit.Te pup
  •  
    • 8 mesaje
    30 Ian 2012, 16:53
    7 4
    Exact kidokido  este mult mai bun ceaiul din plante,mai ales cand da si rezultate foarte bune.
  •  
    • 1 mesaje
    9 Mar 2012, 18:31
    5 3
    Ilinca24 said:

    Am incercat  zein si degeaba,nici unele nu au dat rezultate.Finnaly am gasit un ceai canadian cu care am slabit 12kg in 2 luni.O cutie ajunge o saptamana si ceva asa ca va inchipuiti ce investitie am facut timp de 2 luni insa a meritat.Pentru pret puteti sa va uitati pe siteul ceaiului www.canadiantea.ro

    Acesta mi-a eliminat toate toxinele din corp ,inainte aveam tenul foarte gras si un inceput de acnee,iar acum dupa 2 luni cat l-am administrat am tenul f curat , nu mai am celulita si am slabit 12 kg.Am aflat dupa, ca toxinele din organism ,,hranesc grasimea''si de aceea slabim foarte greu si se spune ca inainte de dieta trebuie sa ne detoxifiem. Mie mi se pare cel mai pun detoxifiant acest ceai,in primul rand am slabit ,am 53kg acum,am o piele superba si nu am balonari,dureri ,s.m.d.

     dupa un timp nu te poti ingrasa de la ceaiul canadian care teai slabit?
     

  •  
    • 5 mesaje
    10 Mar 2012, 19:42
    3 2
    Intr-adevar este bun ceaiul canadian tea,il iau de o luna si o saptamana ,am baut zilnic,in unele zile am baut cate o cana in altele cate 2 cani  ...am slabit 7kg si nu mai sunt balonata.Ca orice femeie stresata cu munca si cu alte treburi alimentatia sanatoasa nu este o prioritate pentru mine pentru ca bineinteles nu am timpsa mananc sanatos si mananc pe fuga sau ce gatesc familiei.
     
  •  
    • 3 mesaje
    19 Mar 2012, 14:05
    6 3

    Eu am o problema cu celulita desi beau in fiecare zi un coktail de ceai verde , soc,papadie si imi fac masaj , muuult sport merg la sala zilnic desi s-a mai dus un pic din ea tot se vede .

    Ma gandeam sa imi iau si eu canadian tea dar imi este frica ca slabesc, am 182 si 68 kg daca mai slabesc o sa-mi trebuiasca sa-mi schimb toata garderopa. Eu vreau sa scap doar de celulita nu vreau sa slabesc gen 4 5 kg cu spune fetele ca slabesc.

    Cum ma sfatuiti sa-l incerc ,sau nu?

  •  
    • 5 mesaje
    19 Mar 2012, 20:49
    0 5
    Buna!
    Valentina eu nu mai am celulita ,bine eu am slabit cu el, dar am baut de cele mai multe ori cate 2 cani pe zi.Poate daca bei cate o cana nu o sa slabesti...Ideea e ca de cand beau canadian tea am scapat si de tenul acela incarcat,aveam niste cosulete pe frunte si acum nu le mai am . pupici
  •  
    • 1 mesaje
    22 Mar 2012, 15:54
    8 10
    L-am incercat si eu si este destul de ok.
    Eu imi puneam dimineata intr-o sticla de jumate ceai si beam pana seara toata sticla.Asa am facut timp de trei saptamani,pana acum cateva zile, am scapat de balonare si de 5kg.Celulita aveam foarte putina ,iar acum nu o mai vad deloc ,deci e foarte bun si pentru celulita.
    De la 58 am ajuns la 53kg.Nu am schimbat nimic in alimentatie,nu am mancat mai putin sau nu m-am ferit sa nu mananc cutare lucru.
     
  •  
    • 1 mesaje
    27 Mar 2012, 14:00
    6 4
    buna, am vazut aici parerile voastre si prin alte site uri deasemenea si m am hotarat sa incerc si eu, iau de o saptamana si mari schimbari nu mi se par ....poate aspectul de celulita e mai redus si am dat jos cam aproape un kg, nu pot sa imi dau seama sigur pt ca am probleme cu digestia...in paralel am luat de 2 saptamani clarinol cu ceai verde...nu mi a facut absolut nimic, sper ca dupa o luna cu canadian tea sa vin cu o parere pozitiva!spor la slabit!
  •  
    • 174 mesaje
    27 Mar 2012, 17:22
    10 2
    Cum se comporta organismul pe termen lung? Ma referer dupa ce ajungi sa zicem la greutatea pe care ti-o doresti si renunti la ceai?
    Intr-adevar pare mai tentant un ceai decat un medicament...
     
  •  
    • 1 mesaje
    3 Apr 2012, 19:48
    4 7
    Buna fetelor! Am cumparat si eu canadian tea dupa ce am vazut ca il lauda lumea si este ok. Beau zilnic de 3 saptamani , in primul rand ma simt mai bine si am slabit 5 kg .
    Am vazut ca unele fete spuneau ca au scapat si de acnee de la el,eu nu am acnee ,am pielea destul de curata dar ma simt mai bine,nu ma mai simt obosita,stresata...
    numai bine!
     
  •  
    • 3 mesaje
    8 Apr 2012, 20:06
    15 3

    Fetelor beau canadian tea de o saptamana si nici un efect, digestia e la fel am scaun tare , celuliuta e la fel) pielea nu imi dau seama, intodeauna am avut o piele fina nu vad mare diferenta a si la greutate nu am slabit.

    Fetelor care beti ceiul de mai mult de 1 sapt spuneti-mi si mie ce efecte ar trebuie sa ai la inceput ca eu una  nu am nimic) e la fel

    dar voi mai astepta dupa ce termin ceaiul poate e prea curand sa vad vreo schimbare.

  •  
    • 3 mesaje
    8 Apr 2012, 20:09
    6 3

    Cum ti-a ajuns tie o cutie o sapt si ceva cand pe cutie scrie sa iti pui o ligurita de ceai si sa faci infuzie? La mine e prima sapt si mai am o groaza in pachetelul ala.

    Ilinca24 said:

    Am incercat  zein si degeaba,nici unele nu au dat rezultate.Finnaly am gasit un ceai canadian cu care am slabit 12kg in 2 luni.O cutie ajunge o saptamana si ceva asa ca va inchipuiti ce investitie am facut timp de 2 luni insa a meritat.Pentru pret puteti sa va uitati pe siteul ceaiului www.canadiantea.ro

    Acesta mi-a eliminat toate toxinele din corp ,inainte aveam tenul foarte gras si un inceput de acnee,iar acum dupa 2 luni cat l-am administrat am tenul f curat , nu mai am celulita si am slabit 12 kg.Am aflat dupa, ca toxinele din organism ,,hranesc grasimea''si de aceea slabim foarte greu si se spune ca inainte de dieta trebuie sa ne detoxifiem. Mie mi se pare cel mai pun detoxifiant acest ceai,in primul rand am slabit ,am 53kg acum,am o piele superba si nu am balonari,dureri ,s.m.d.

     

  •  
    • 8 mesaje
    11 Apr 2012, 12:35
    12 2
    Mi-a ajuns cam o saptamana jumate pentru ca eu nu am pus o singura lingurita ,am pus mai mult ,l-am facut mai concentrat.Parerea mea e ca este apa chioara daca pui doar o lingurita .Eu il faceam in ibric si imi puneam 2 -3 lingurite de ceai.

  •  
    • 3 mesaje
    13 Apr 2012, 13:09
    4 3
    Vrei sa slabesti sau ai dificultati in mentinerea greutatii ideale? NOU

    NOU! Folosind metode inteligente problemele de acest gen dispar intr-un timp record.
    Lucrand in plan mental putem topii aceste bariere care ne despart de scopul dorit.
    Fara diete ,fara sacrificii ,fara pastile 'minune'....
    Efecte vizibile dupa 2-3 sedinte !
    La cererea Dvs,prima sedinta este gratuita
    Daca rezultatele nu apar, consilierea este gratuita
    Viata este un dar minunat, deschide ochii!

    Contact : 0737.394.204
  •  
    • 8 mesaje
    19 Apr 2012, 22:26
    0 0
    ms kidokido
  •  
    • 174 mesaje
    20 Apr 2012, 15:58
    8 1
    Ilinca24 said:Mi-a ajuns cam o saptamana jumate pentru ca eu nu am pus o singura lingurita ,am pus mai mult ,l-am facut mai concentrat.Parerea mea e ca este apa chioara daca pui doar o lingurita .Eu il faceam in ibric si imi puneam 2 -3 lingurite de ceai.

    Tot nu am reusit sa aflu cum se cumporta pe termen lung. Ai ramas la greutatea dorita? Te-ai mai ingrasat?

  •  
    • 1 mesaje
    22 Apr 2012, 13:49
    8 4
    roxanalaptopnews said:
    Ilinca24 said:Mi-a ajuns cam o saptamana jumate pentru ca eu nu am pus o singura lingurita ,am pus mai mult ,l-am facut mai concentrat.Parerea mea e ca este apa chioara daca pui doar o lingurita .Eu il faceam in ibric si imi puneam 2 -3 lingurite de ceai.

    Tot nu am reusit sa aflu cum se cumporta pe termen lung. Ai ramas la greutatea dorita? Te-ai mai ingrasat?

     

  •  
    • 1 mesaje
    25 Apr 2012, 21:32
    8 0
    FETELOR EU AM LUAT ACEST CEAI 2 LUNI DE ZILE ANUL TRECUT.AM SLABIT ATUNCI APROAPE 12 KG SI INTRE TIMP M-AM INGRASAT 3KG. DUPA CE TERMINATI CU SLABITUL,TREBUIE SA AVETI GRIJA SA NU MANCATI ORICE,SA EVITATI IN LIMITA BUNULUI SIMT DULCIURILE,SUCURILE CU ZAHAR SI IN GENERAL FAST FOODUL. EU NU AM FACUT CINE STIE CE EFORT IN LEGATURA CU ALIMENTATIA ,PENTRU CA ERAM OBISNUITA SA NU MANANC FAST FOOD SI ALTE LUCRURI NESANATOASE.IN REST PUTETI SA FACETI SPORT CA TOT E FRUMOS AFARA ,SA IESIT LA ALERGAT AFARA.
  •  
    • 1 mesaje
    16 Iun 2012, 14:21
    8 5
    Buna la toata lumea!
    Poate ma ajutati si pe mine cu o informatie...
    Ceaiul acesta, este bun si pentru persoanele cardiace? Ma gandeam sa il cumpar pentru mama mea, insa are probleme cu inima  si nu stiu daca ii va face bine...
    De asemenea, vroiam sa intreb, se fac cure cu acest ceai sau poti sa il bei a la long???
    Multumesc anticipat!!!
    O zi frumoasa