site de dating da sau ba?

  •  
    • 1040 mesaje
    25 Ian 2012, 18:32
    0 1
    gata, am trimis privat. sper ca a ajuns, ca tare prost merge eva de ceva vreme.
  •  
    • 1841 mesaje
    25 Ian 2012, 18:50
    1 0
    astea-s site-uri internationale unde te inscrii si apoi faci filtru de cautare pe tara unde esti. Depinde cat de popular e site-ul in tara respectiva.. de asta depinde numarul de membri pe care ii gasestiµ
  •  
    • 13 mesaje
    25 Ian 2012, 18:56
    1 0
    outofhere said:astea-s site-uri internationale unde te inscrii si apoi faci filtru de cautare pe tara unde esti. Depinde cat de popular e site-ul in tara respectiva.. de asta depinde numarul de membri pe care ii gasestiµ

     

    daca poti, sa-mi trimiti si mie  te rog pm cu adresa site-ului.


    Acest mesaj a fost editat de către BlueberryNights: 25 Ian 2012, 18:56
  •  
    • 1841 mesaje
    25 Ian 2012, 19:08
    1 0
    Gagici care vreti linkurile dati-mi mesaj privat ca sa va dau reply, ca eu nu pot trimite de la mine piutere. Am mentionat ca vreau sa fie concediat web adminul? Iar cu privire la mesaje, imediat ma pregatesc sa cer site-urilor profit shaare ca le aduc utilizatori
  •  
    • 13 mesaje
    25 Ian 2012, 19:34
    1 0
    outofhere said:Gagici care vreti linkurile dati-mi mesaj privat ca sa va dau reply, ca eu nu pot trimite de la mine piutere. Am mentionat ca vreau sa fie concediat web adminul? Iar cu privire la mesaje, imediat ma pregatesc sa cer site-urilor profit shaare ca le aduc utilizatori

     

    gata ,ti-am trimis mesaj.

  •  
    • 172 mesaje
    28 Ian 2012, 00:29
    0 0

    hmm...am cont pe noi 2 ...eram singura de un an si ma plictiseam al dracu de tare si ce mi zic hai sa fac de misto de prosti si sa vad daca mai sunt barbati care mai au si creier..aveam o adresa de mail facuta special pt asa ceva iar cei care erau tipi mai ok vb cu ei pe adresa adevarata..eu ziceam mereu ca nu voi gasi acolo un barbat serios si supriza a fost ....am dat peste cineva serios de varsta apropiata ,ne merge bine si glumim mereu ca site ul ne a facut cunostiinta dar cum spuneam mai intai am vazut ce e de capul lui si apoi am iesit cu el la o cafea ..daca imi spunea cineva ca voi gasi pe cineva pe noi 2 ii spuneam sa fuga ca nu cred ..noroc oare?poate nu stiu ..stiu doar ca sunt fericita cu el...sunt acolo barbati care ti o arata la web,disperati care iti dau limbi gratis daca te culci cu ei,barbati insurati care cauta aventuri,barbati care au prietene si cauta iarasi aventura ,fustangii care nu au nimic dar care colecteaza femei,sunt si barbati care nu au timp sa iasa in oras si sa cunoasca femei si asa ca incearca acolo...depinde de tine cu cine alegi sa iesi sau sa incepi o relatie ...un week calduros!

  •  
    • 172 mesaje
    28 Ian 2012, 10:22
    1 0
    mai bine o ciudata disperata ca mine decat un frustrat ca tine care pierde timpul pe eva si stie doar sa jigneasca ...

     

  •  
    • 9728 mesaje
    28 Ian 2012, 10:38
    3 0
    Alcides said:

     Sunt si disperate care intra sa faca misto,vorba vine,dar care de-abia asteapta sa-i sara o maciuca de pe web drept in fatza!  Disperate care ar suge-o non stop gratis daca n-ar muri de foame in casa!  Disperate care cauta barbati sa le injoseasca,sa le calce in picioare la propriu,iti suna cunoscut?   E plina lumea de ciudate disperate ca tine!


    Buey tu iar ai tras sare de baie pe nas, cu noaptea-n cap  

     

  •  
    • 7967 mesaje
    28 Ian 2012, 10:47
    4 0
    Alcides said:

     Sunt si disperate care intra sa faca misto,vorba vine,dar care de-abia asteapta sa-i sara o maciuca de pe web drept in fatza!  Disperate care ar suge-o non stop gratis daca n-ar muri de foame in casa!  Disperate care cauta barbati sa le injoseasca,sa le calce in picioare la propriu,iti suna cunoscut?   E plina lumea de ciudate disperate ca tine!

    Tu esti motivul pt care care s-a inventat vibratorul... 

     

  •  
    • 236 mesaje
    28 Ian 2012, 11:56
    1 0

    Am doua prietene care si-au cunoscut sotii pe un site de socializare. Poate si trebuie sa ai un pic de noroc!

    Succes fetelor la socializare, sa ne povestiti peste ce specimene ati dat

  •  
    • 7967 mesaje
    28 Ian 2012, 13:12
    2 0
    Alcides said:
    salmarose said:
    Alcides said:

     Sunt si disperate care intra sa faca misto,vorba vine,dar care de-abia asteapta sa-i sara o maciuca de pe web drept in fatza!  Disperate care ar suge-o non stop gratis daca n-ar muri de foame in casa!  Disperate care cauta barbati sa le injoseasca,sa le calce in picioare la propriu,iti suna cunoscut?   E plina lumea de ciudate disperate ca tine!

    Tu esti motivul pt care care s-a inventat vibratorul... 

     

     Adevaru' e ca v-am afectat pe toate! Spor la'nfipt vibratoare!

     Stai linistit, nici pe departe nu ne-ai speriat! Doar scarbit, dar asta-i altceva...Unele dintre noi avem parte de barbati adevarati, nu homosexuali ca tine. Asa ca..spor tie la infipt...

  •  
    • 7967 mesaje
    28 Ian 2012, 13:24
    0 0
    Alcides said:
    salmarose said:
    Alcides said:
    salmarose said:
    Alcides said:

     Sunt si disperate care intra sa faca misto,vorba vine,dar care de-abia asteapta sa-i sara o maciuca de pe web drept in fatza!  Disperate care ar suge-o non stop gratis daca n-ar muri de foame in casa!  Disperate care cauta barbati sa le injoseasca,sa le calce in picioare la propriu,iti suna cunoscut?   E plina lumea de ciudate disperate ca tine!

    Tu esti motivul pt care care s-a inventat vibratorul... 

     

     Adevaru' e ca v-am afectat pe toate! Spor la'nfipt vibratoare!

     Stai linistit, nici pe departe nu ne-ai speriat! Doar scarbit, dar asta-i altceva...Unele dintre noi avem parte de barbati adevarati, nu homosexuali ca tine. Asa ca..spor tie la infipt...

    Tu esti motivul pt care au aparut homosexualii ca warmfreezer!

     

    Degeaba ai parte de barbati adevarati daca nu esti in stare sa fii o mama adevarata!

     Degeaba te tot intorci cu alte nickuri Parerile tale nu ma afecteaza in nici un fel. Esti un mare ZERO barat!

  •  
    • 7967 mesaje
    28 Ian 2012, 13:28
    0 0
    Alcides said:
    salmarose said:
    Alcides said:
    salmarose said:
    Alcides said:
    salmarose said:
    Alcides said:

     Sunt si disperate care intra sa faca misto,vorba vine,dar care de-abia asteapta sa-i sara o maciuca de pe web drept in fatza!  Disperate care ar suge-o non stop gratis daca n-ar muri de foame in casa!  Disperate care cauta barbati sa le injoseasca,sa le calce in picioare la propriu,iti suna cunoscut?   E plina lumea de ciudate disperate ca tine!

    Tu esti motivul pt care care s-a inventat vibratorul... 

     

     Adevaru' e ca v-am afectat pe toate! Spor la'nfipt vibratoare!

     Stai linistit, nici pe departe nu ne-ai speriat! Doar scarbit, dar asta-i altceva...Unele dintre noi avem parte de barbati adevarati, nu homosexuali ca tine. Asa ca..spor tie la infipt...

    Tu esti motivul pt care au aparut homosexualii ca warmfreezer!

     

    Degeaba ai parte de barbati adevarati daca nu esti in stare sa fii o mama adevarata!

     Degeaba te tot intorci cu alte nickuri Parerile tale nu ma afecteaza in nici un fel. Esti un mare ZERO barat!

     Te doare,este?

    Ai vrea tu, este?  

  •  
    • 7967 mesaje
    28 Ian 2012, 13:37
    0 0
    Alcides said:
    salmarose said:
    Alcides said:
    salmarose said:
    Alcides said:
    salmarose said:
    Alcides said:
    salmarose said:
    Alcides said:

     Sunt si disperate care intra sa faca misto,vorba vine,dar care de-abia asteapta sa-i sara o maciuca de pe web drept in fatza!  Disperate care ar suge-o non stop gratis daca n-ar muri de foame in casa!  Disperate care cauta barbati sa le injoseasca,sa le calce in picioare la propriu,iti suna cunoscut?   E plina lumea de ciudate disperate ca tine!

    Tu esti motivul pt care care s-a inventat vibratorul... 

     

     Adevaru' e ca v-am afectat pe toate! Spor la'nfipt vibratoare!

     Stai linistit, nici pe departe nu ne-ai speriat! Doar scarbit, dar asta-i altceva...Unele dintre noi avem parte de barbati adevarati, nu homosexuali ca tine. Asa ca..spor tie la infipt...

    Tu esti motivul pt care au aparut homosexualii ca warmfreezer!

     

    Degeaba ai parte de barbati adevarati daca nu esti in stare sa fii o mama adevarata!

     Degeaba te tot intorci cu alte nickuri Parerile tale nu ma afecteaza in nici un fel. Esti un mare ZERO barat!

     Te doare,este?

    Ai vrea tu, este?  

    Chiar m-as bucura!  Sa-mi spui cand te doare!

    Ce varsta ai? Sa stiu daca mai apuci momentul  

  •  
    • 9728 mesaje
    28 Ian 2012, 14:21
    2 0
    Acides maica, mai bine sedeai pe curu' tau  cu sarea aia cu tot

     
  •  
    • 270 mesaje
    28 Ian 2012, 14:55
    0 0
    lasa Alcides nu mai fii suparat
    o sa apara soarele si pe strada ta
  •  
    • 270 mesaje
    28 Ian 2012, 15:08
    0 0
    Pai mai Alcides atunci ar trebui sa ai fetele la picioarE.
    Pierzi timp pretios petrecandu-l aici!
  •  
    • 1 mesaje
    7 Sep 2015, 17:40
    0 0
    BlueberryNights said:Evelor, as vrea sa stiu si eu parerea voastra in legatura cu site-urile de matrimoniale daca se merita sa acorzi atentie intalnirilor cu oameni de acolo.
    Apopo,va citesc de ceva vreme multe sunteti casatorite din cate se pare si deci  daca ati avut vreodata o experienta de genul acesta anuntati-ma si pe mine cum a decurs, cu bune cu rele.
    Merci.

     

     

    Aveti mare grija, acest site erotic-flirt.ro este o teapa totala, au membri fake, profile fake si conditii abuzive, aveti grija, cand platiti pt facilitati de fapt se face abonament lunar si nu il mai poti opri

  •  
    • 1 mesaje
    7 Apr 2016, 15:22
    0 0
    Buna fetelor,
    Eu sunt pentru site-urile de dating. Le-am folosit in trecut si am cunoscut pe cineva cu care am avut o relatie de 4 ani de zile.
    Acum sunt iar singura si am zis sa mai dau o sansa site-urilor de dating. Mi-am facut cont de curand pe arilove.com pare cat se poate de ok si mai mult decat atat aplicatia este dezvoltata de o femeie, romanca. https://www.youtube.com/watch?v=laODRsy8QjI
    Sper sa mearga, astept si alte sugestii.
    Spor si voie buna
  •  
    • 11561 mesaje
    7 Apr 2016, 15:54
    0 0
    ultima_mohicanca said:Pai mai Alcides atunci ar trebui sa ai fetele la picioarE.
    Pierzi timp pretios petrecandu-l aici!

     El  le  are  intre  picioare!!