Ghicitul in carti,cafea,etc

  •  
    • 22 mesaje
    9 Iul 2021, 11:12
    1 0
    Doamna ghicește foarte bine in cafea si in tarot.Tot ce spune se adevereste.0731007754
  •  
    • 100 mesaje
    26 Iul 2021, 17:22
    1 0
    -
    Acest mesaj a fost editat de către Viviana26: 10 Oct 2023, 00:46
  •  
    • 100 mesaje
    26 Iul 2021, 17:22
    0 0
    -
    Acest mesaj a fost editat de către Viviana26: 10 Oct 2023, 00:46
  •  
    • 6 mesaje
    30 Iul 2021, 21:46
    0 0
    Eu pentru Tarot o recomand pe Viviana din suflet pentru ca tot ce mi-a spus s-a întâmplat, este chiar foarte buna in ceea ce face, are har pentru asta cu adevarat, și e un om cald care te ajuta din suflet. Bisous pour ma Cherie Viviana
  •  
    • 5 mesaje
    3 Aug 2021, 12:06
    0 0
    Recomand dna Adriana - telef 0721920404
  •  
    • 100 mesaje
    10 Aug 2021, 21:48
    0 0
    -
    Acest mesaj a fost editat de către Viviana26: 10 Oct 2023, 00:46
  •  
    • 1 mesaje
    20 Aug 2021, 16:00
    0 0
    De unde este dna aceasta? blockquote>Lorit said:Doamna ma ajutat să trec peste problemele cu care m-am confruntat foarte mult timp.Are har și e foarte cumsecade.Ghiceste in cafea si tarot.0731007754

     


    Acest mesaj a fost editat de către Lumixx: 20 Aug 2021, 16:01
  •  
    • 7 mesaje
    25 Sep 2021, 10:47
    1 0
    Am gasit numarul acesta pe forum 0726918488 si am incercat, sa vad daca imi ghiceste corect si ma consiliaza bine. E o doamna.. Angela care e serioasă si lucreaza profesional". O recomand. II mulțumesc pentru, m a ajutat foarte mult
    Acest mesaj a fost editat de către Floricica1234: 25 Sep 2021, 11:01
  •  
    • 3 mesaje
    25 Sep 2021, 13:50
    0 0
    A lucrat cineva cu Andrei Diaconu? Ceva pareri despre el?
  •  
    • 100 mesaje
    5 Oct 2021, 23:35
    0 0
    -
    Acest mesaj a fost editat de către Viviana26: 10 Oct 2023, 00:47
  •  
    • 100 mesaje
    18 Oct 2021, 12:27
    0 0
    -
    Acest mesaj a fost editat de către Viviana26: 10 Oct 2023, 01:00
  •  
    • 18 mesaje
    2 Nov 2021, 11:57
    0 0
    Haideti sa impartasesc si eu din experientele mele! Voi incepe cu cele pozitive, urmand sa revin curand cu cele negative... Recomand ca persoana demna de toata increderea, cu mare har pe doamna Elena din Bucuresti, sector 6, cartier Militari, telefon 0720792463. Elena ghiceste in carti fara sa te traga de limba, pana si o banala boala sau boli grave/ decese le vede, obiecte pierdute, caracterul omului despre care vrei sa aflii ceva si muuulte alte amanunte, femeia chiar are har si sfaturile ei sunt de mare ajutor. Cred ca de 3 ori am apelat la Elena si nu am fost dezamagita, am mers pe mana ei. Mai este doamna Mariana S., undeva in zona Colentina, dar din pacate nu mai am numarul dansei, asa ca daca este cineva care stie la cine ma refer as fi recunoscatoare daca ma poate ajuta cu nr de telefon al doamnei. 
  •  
    • 18 mesaje
    5 Nov 2021, 13:11
    2 0
    ATENTIE la aceasta Viviana 26!!! Este o mare escroaca, nu are nici o treaba cu previziuni, astrologie, citire tarot si tot ce mai indruga ea pe acolo cu vorbe multe si frumoase. Este o pustoaica obraznica, Dobre Oana Ruxandra care insista sa primeasca banii in cont desi nu are acest har, nu doreste sa se arate la fata, doar "sedinte telefonice", foarte dubioasa tipa. Eu am facut prostia sa o contactez pentru o sedinta de 30 de minute si am fost socata sa vad cat de mult abereaza si bate campii, dupa 10 minute am cerut sa oprim asa zisa "sedinta" ca mi s-a parut penibil sa stau sa ascult niste aberatii balbaite. Am inregistrarea convorbirii pentru cei care doresc sa se convinga. De asemenea, am rugat-o frumos sa imi inapoieze banii si a devenit obraznica, m-a blocat. Oricum, are plangere facuta la politie pentru escrocherie si toti cei care descopera astfel de individe ar trebui sa faca plangere pentru a se lua masuri.
    Acest mesaj a fost editat de către IuliaCor: 5 Nov 2021, 13:40
  •  
    • 18 mesaje
    5 Nov 2021, 13:23
    0 0
    lory29 said:Eu pentru Tarot o recomand pe Viviana din suflet pentru ca tot ce mi-a spus s-a întâmplat, este chiar foarte buna in ceea ce face, are har pentru asta cu adevarat, și e un om cald care te ajuta din suflet. Bisous pour ma Cherie Viviana

     

  •  
    • 18 mesaje
    5 Nov 2021, 13:25
    0 0
    IuliaCor said:
    lory29 said:Eu pentru Tarot o recomand pe Viviana din suflet pentru ca tot ce mi-a spus s-a întâmplat, este chiar foarte buna in ceea ce face, are har pentru asta cu adevarat, și e un om cald care te ajuta din suflet. Bisous pour ma Cherie Viviana

     

    Probabil sunteti prietene daca recomanzi o astfel de escroaca Aceasta Viviana este o mare escroaca, nu are nici o treaba cu previziuni, astrologie, citire tarot si tot ce mai indruga ea pe acolo cu vorbe multe si frumoase. Este o pustoaica obraznica, Dobre Oana Ruxandra care insista sa primeasca banii in cont desi nu are acest har, nu doreste sa se arate la fata, doar "sedinte telefonice", foarte dubioasa tipa. Eu am facut prostia sa o contactez pentru o sedinta de 30 de minute si am fost socata sa vad cat de mult abereaza si bate campii, dupa 10 minute am cerut sa oprim asa zisa "sedinta" ca mi s-a parut penibil sa stau sa ascult niste aberatii balbaite. Am inregistrarea convorbirii pentru cei care doresc sa se convinga. De asemenea, am rugat-o frumos sa imi inapoieze banii si a devenit obraznica, m-a blocat. Oricum, are plangere facuta la politie pentru escrocherie si toti cei care descopera astfel de individe ar trebui sa faca plangere pentru a se lua masuri. 


    Acest mesaj a fost editat de către IuliaCor: 5 Nov 2021, 13:39
  •  
    • 18 mesaje
    5 Nov 2021, 13:27
    0 0
    Viviana26 said:Buna ziua tuturor! Noile prețuri pentru o citire in Tarot sunt: 100 de lei o ora, pentru ORICE PERSOANA CARE A MAI AVUT ȘEDINȚA LA MINE PANA ACUM, in decursul anilor care au trecut de când m-am apucat de divinație, și credeți-ma pe cuvant ca am o memorie foarte buna, asa ca nu vor fi probleme sa îmi amintesc de Dvs. Așadar: 100 RON / o ora, pentru orice client/ clienta din trecut, și 50 de RON ședința de 30 de minute! 130 de RON - prețul pentru orice persoana cu care am ședința in premiera, pentru o consultatie cu durata de o ora, sau 70 de RON pentru 30 de minute. Citirile se fac in Tarot Toth sau in cărți Lenormand! Am disponibilitate aproape Non-stop in cursul ZILELOR, și ședințele SE POT DESFĂȘURA TELEFONIC. Orice clienta noua devine clienta “veche” după o prima sedinta, asta însemnând ca de la a doua ședință prețul de plătit va fi acela mai mic! Promoția este valabilă până la sfârșitul anului. Intre timp vreau sa îmi iau un atestat și in astrologie, asa ca voi urma niște cursuri, și voi oferi mai multe tipuri de consultații, cu care va voi tine la curent. Sa aveți un sfârșit de an împlinit. 0733832678 Viviana.

     ESTE O MARE TEAPA!!! O ESCROACA PENIBILA CARE BATE CAMPII, NU ARE NICI O TREABA CU PREVIZIUNILE! 

  •  
    • 7 mesaje
    6 Nov 2021, 20:53
    0 0
    IuliaCor said:
    Viviana26 said:Buna ziua tuturor! Noile prețuri pentru o citire in Tarot sunt: 100 de lei o ora, pentru ORICE PERSOANA CARE A MAI AVUT ȘEDINȚA LA MINE PANA ACUM, in decursul anilor care au trecut de când m-am apucat de divinație, și credeți-ma pe cuvant ca am o memorie foarte buna, asa ca nu vor fi probleme sa îmi amintesc de Dvs. Așadar: 100 RON / o ora, pentru orice client/ clienta din trecut, și 50 de RON ședința de 30 de minute! 130 de RON - prețul pentru orice persoana cu care am ședința in premiera, pentru o consultatie cu durata de o ora, sau 70 de RON pentru 30 de minute. Citirile se fac in Tarot Toth sau in cărți Lenormand! Am disponibilitate aproape Non-stop in cursul ZILELOR, și ședințele SE POT DESFĂȘURA TELEFONIC. Orice clienta noua devine clienta “veche” după o prima sedinta, asta însemnând ca de la a doua ședință prețul de plătit va fi acela mai mic! Promoția este valabilă până la sfârșitul anului. Intre timp vreau sa îmi iau un atestat și in astrologie, asa ca voi urma niște cursuri, și voi oferi mai multe tipuri de consultații, cu care va voi tine la curent. Sa aveți un sfârșit de an împlinit. 0733832678 Viviana.

     ESTE O MARE TEAPA!!! O ESCROACA PENIBILA CARE BATE CAMPII, NU ARE NICI O TREABA CU PREVIZIUNILE! 

     

    Să fim serioși, cam toți care își fac reclame pe aici cu numele lor sau sub alte nume, sunt șarlatane. Persoanele care știu să lucreze sunt cunoscute și nu prea au nevoie de reclame penibile. Și în nici un caz să nu aveți încredere în așa zise clarvăzătoare care vă cer bani prin telefon, asta e semn clar de ţeapă.
  •  
    • 100 mesaje
    9 Nov 2021, 12:06
    0 0
    -
    Acest mesaj a fost editat de către Viviana26: 10 Oct 2023, 01:00
  •  
    • 2 mesaje
    9 Nov 2021, 12:56
    2 0
    Doamna Iulia, eu stiu un lucru! Daca nu sunteti multumita de un serviciu, nu mai apelati la acea persoana. Sincer, eu am apelat la domnisoara Viviana26 si am fost multumita. Daca dumneavoastra nu v-a convenit ce ati auzit, asta nu inseamna ca nici altora. Mie mi-a descris sora exact cum este ea, barbatul exact cum este el si pe mine la fel, si nu, nu suntem prietene sa imi stie viata. Pur si simplu ce a spus era adevarat, iar cat despre viitor, mi-a spus la un moment dat “in 3 zile se va intampla x” si fix in 3 zile s-a intamplat ce mi-a spus ea. Ceea ce mi-a spus pentru viitor nu am de unde sa stiu daca se adevereste ca nu am ajuns acolo, dar ce mi-a spus despre prezent si viitorul apropiat au fost toate adevarate. Asa ca eu o recomand cu drag si voi mai apela la ea! Cat despre dumneavoastra, daca nu va convine un serviciu, nu mai apelati, fiecare om poate incerca si sa se convinga singur.
    Acest mesaj a fost editat de către Andree111: 9 Nov 2021, 13:23
  •  
    • 18 mesaje
    9 Nov 2021, 12:59
    0 1
    Viviana26 said:
    IuliaCor said:ATENTIE la aceasta Viviana 26!!! Este o mare escroaca, nu are nici o treaba cu previziuni, astrologie, citire tarot si tot ce mai indruga ea pe acolo cu vorbe multe si frumoase. Este o pustoaica obraznica, Dobre Oana Ruxandra care insista sa primeasca banii in cont desi nu are acest har, nu doreste sa se arate la fata, doar "sedinte telefonice", foarte dubioasa tipa. Eu am facut prostia sa o contactez pentru o sedinta de 30 de minute si am fost socata sa vad cat de mult abereaza si bate campii, dupa 10 minute am cerut sa oprim asa zisa "sedinta" ca mi s-a parut penibil sa stau sa ascult niste aberatii balbaite. Am inregistrarea convorbirii pentru cei care doresc sa se convinga. De asemenea, am rugat-o frumos sa imi inapoieze banii si a devenit obraznica, m-a blocat. Oricum, are plangere facuta la politie pentru escrocherie si toti cei care descopera astfel de individe ar trebui sa faca plangere pentru a se lua masuri.

     


     Masoara-ti cuvintele. Nu este adevarat ce spui, Doamna Iulia Corban, cu numarul de telefon 0799825960, las datele tale de contact aici ca sa se fereasca si altele de tine. M-ai sunat pentru o sedinta si am inceput sa iti spun despre tine si totul a fost bine si frumos pana cand ti-am spus ca NU ai farmece. Sa elucidam: esti o persoana maritata, cu copii, sau un copil (o fata), si iti merge bine PE TOATE PLANURILE dar tu crezi ca ai farmece facute. Cand esti prost, nu e destul, pana nu esti si fudul. In primul rand nu sunt pustoaica, imi cer scuze, am 30 de ani, daca tot vrei sa se vada detaliile despre noi. Nu e nicio problema, primesc oameni in casa, dar nu pe oricine, asta fiind un alt aspect pe care ar fi dragut sa il lamuresc. Acum, datorita tie, probabil vor si SI MAI PUTINE persoane care imi vor trece pragul, dar nu este nicio problema. 
      Nu am patit niciodata asa ceva, este in premiera cand o persoana se plange de mine pe acest forum, si asta ar trebui sa iti ridice semne de intrebare.  
      Asadar, doamna Iulia Corban, cu numarul de telefon care ii apartine: 0799825960, m-a sunat si am inceput cu aceasta o sedinta de 70 de ron, iar dupa 10 minute de conversatie mi-a spus ca UN DOMN, IN TRECUT, I-A SPUS CA ARE FARMECE FACUTE, si ca eu de ce nu spun la fel. Pentru ca n-ai, doamna, farmece, n-ai decat prostie in cap, cu toata stima de rigoare, iti dai seama ca ironic vorbind. Imi cer scuze... celorlalti cititiori, pentru situatia creata.   
      Feriti-va de oamenii incuiati la minte. 
      Nu am de ce sa iti returnez cei 70 de lei doar fiindca nu am spus ce ai vrut tu sa auzi. Si sa nu indraznesti sa ma cauti pentru ca nu voi edita in niciun fel comentariul. O zi buna!