Ghicitul in carti,cafea,etc

  •  
    • 4346 mesaje
    15 Nov 2013, 13:08
    3 1
    tu esti singura tampita de pe aici
  •  
    • 12 mesaje
    17 Nov 2013, 19:30
    10 0

    BUNA FETELOR. EU AM FOST LA DOAMNA LIA CU FIICA MEA, PRECIZEZ CA DOAMNA LIA  NU ESTE TIGANCA ,ESTE O ROMANCA CARE ARE ACEST DAR SI ZICE FOARTE BINE. INCERCATI SI VETI FI FOARTE MULTUMITE. A GHICIT FOARTE BINE. AM MAI SCRIS,  I-A SPUS FIICEI MELE CA IN FAMILIE VA FI O CUMPANA FOARTE MARE, CINEVA CU INITIALA EI VA FI FOARTE BOLNAV, IAR FIICA MEA  A FOST LA UN PAS DE A PLECA DINCOLO. AM SUNAT-O SA II SPUN NECAZUL SI M-A AJUTAT SI CU BANI PENTRU OPERATIE. ESTE UN OM BUN, CU DRAGOSTE DE OAMENI , IAR CAND GHICESTE SE IMPLICA SI SUFLETESTE. VA SPUN CA ASA STAU LUCRURILE  IAR CINE VREA SA O DENIGREZE EU NU CRED CA A CUNOSCUT-O. MARTURISESC ACEASTA CU MANA PE SUFLET SI II MULTUMESC EI PENTRU TOT. APELATI CU INCREDERE CUM AM FACUT-O SI EU!


    Acest mesaj a fost editat de către MARTA8: 17 Nov 2013, 19:32
  •  
    • 73 mesaje
    18 Nov 2013, 09:17
    1 0
    Buna ziua, doamna Marta, ma bucur ,, sa va revad", cum se mai simte fiica dv.? 

    M-a impresionat intamplarea dv.si a fiicei dv.  
  •  
    • 4346 mesaje
    18 Nov 2013, 13:01
    3 6
    MARTA8 said:

    BUNA FETELOR. EU AM FOST LA DOAMNA LIA CU FIICA MEA, PRECIZEZ CA DOAMNA LIA  NU ESTE TIGANCA ,ESTE O ROMANCA CARE ARE ACEST DAR SI ZICE FOARTE BINE. INCERCATI SI VETI FI FOARTE MULTUMITE. A GHICIT FOARTE BINE. AM MAI SCRIS,  I-A SPUS FIICEI MELE CA IN FAMILIE VA FI O CUMPANA FOARTE MARE, CINEVA CU INITIALA EI VA FI FOARTE BOLNAV, IAR FIICA MEA  A FOST LA UN PAS DE A PLECA DINCOLO. AM SUNAT-O SA II SPUN NECAZUL SI M-A AJUTAT SI CU BANI PENTRU OPERATIE. ESTE UN OM BUN, CU DRAGOSTE DE OAMENI , IAR CAND GHICESTE SE IMPLICA SI SUFLETESTE. VA SPUN CA ASA STAU LUCRURILE  IAR CINE VREA SA O DENIGREZE EU NU CRED CA A CUNOSCUT-O. MARTURISESC ACEASTA CU MANA PE SUFLET SI II MULTUMESC EI PENTRU TOT. APELATI CU INCREDERE CUM AM FACUT-O SI EU!

     

    Cand ghiceste, se imp[lica satana pt ea....

  •  
    • 73 mesaje
    14 Mar 2014, 15:51
    0 0
    Anda, tu ai vazut vreodata un diavol? de ce ti-e frica asa tare de el, ti-a facut vreodata vreun rau?
  •  
    • 4346 mesaje
    14 Mar 2014, 17:11
    0 1
    augusta23 said:Anda, tu ai vazut vreodata un diavol? de ce ti-e frica asa tare de el, ti-a facut vreodata vreun rau?

     

     tu esti normala????????????!!!!!! 

  •  
    • 73 mesaje
    14 Mar 2014, 19:39
    0 0
    Anda, am sa trec peste lipsa ta de politete ( doar de data asta) si-am sa-ti raspund frumos:

    Eu n-am vazut niciodata un diavol si nu pot afirma ca el mi-a facut vreun rau.
    Rau mi-am facut singura sau rau mi-au facut oamenii,sau alimentele, sau lucrurile ,etc..
    Dar in viata mea n-am vazut un diavol si nu stiu cum arata.
    Daca pe cealalta lume am sa vad, ramane de vazut
    Daca n-ai vazut niciodata un diavol, nu-mi raspunde; presupunerile tale sau ale oricui nu ma intereseaza  
  •  
    • 4346 mesaje
    14 Mar 2014, 20:20
    1 0
    pai daca l ai fi vazut , ai fi fost de mult moarta!
  •  
    • 73 mesaje
    24 Mar 2014, 11:21
    0 0
    De unde stii, esti clarvazatoare, d-aia?
  •  
    • 2 mesaje
    3 Apr 2014, 10:05
    0 0

    vreau si eu pe cineva din constanta daca stie cineva, multumesc!

  •  
    • 7 mesaje
    9 Mai 2014, 15:24
    0 0
    mi-as fi dorit sa fiu o femeie simpla fara a avea harul acesta,dar d-zeu ma inzestrat cu un stres ca sa zic asa, nu este placut sa vezi un om ca pe o carte deschisa,si sa vezi toate necazurile lui. eu ghicesc de nevoie ca nu ma lasa viziunile in pace dar nu imi place.si DA pt cei care nu cred va zic eu garantat ca exista am vazut soarta la sute de oameni,si prin telefon ,chiar si printro poza, pt asa ceva nu iti trebuie decat data nasterii,numele de botez si de sf daca exista,.da cum au zis si ceilanti depinde unde te duci,dar va zic eu ca celebritatile astea nu vor decat banii si multi, ................CU DRAG ELY.
  •  
    • 7 mesaje
    9 Mai 2014, 15:25
    0 0
    mi-as fi dorit sa fiu o femeie simpla fara a avea harul acesta,dar d-zeu ma inzestrat cu un stres ca sa zic asa, nu este placut sa vezi un om ca pe o carte deschisa,si sa vezi toate necazurile lui. eu ghicesc de nevoie ca nu ma lasa viziunile in pace dar nu imi place.si DA pt cei care nu cred va zic eu garantat ca exista am vazut soarta la sute de oameni,si prin telefon ,chiar si printro poza, pt asa ceva nu iti trebuie decat data nasterii,numele de botez si de sf daca exista,.da cum au zis si ceilanti depinde unde te duci,dar va zic eu ca celebritatile astea nu vor decat banii si multi, ................CU DRAG ELY.
  •  
    • 7 mesaje
    9 Mai 2014, 15:25
    0 1
    mi-as fi dorit sa fiu o femeie simpla fara a avea harul acesta,dar d-zeu ma inzestrat cu un stres ca sa zic asa, nu este placut sa vezi un om ca pe o carte deschisa,si sa vezi toate necazurile lui. eu ghicesc de nevoie ca nu ma lasa viziunile in pace dar nu imi place.si DA pt cei care nu cred va zic eu garantat ca exista am vazut soarta la sute de oameni,si prin telefon ,chiar si printro poza, pt asa ceva nu iti trebuie decat data nasterii,numele de botez si de sf daca exista,.da cum au zis si ceilanti depinde unde te duci,dar va zic eu ca celebritatile astea nu vor decat banii si multi, ................CU DRAG ELY.
  •  
    • 7 mesaje
    9 Mai 2014, 15:34
    1 0
    BUNA, EU SUNT ALINA ,DE MESERIE SUNT DOCTOR,SI POT SA VA SPUN CA GHICESC IN CAFEA ,IN BOBI,IN CARTI,SI MAI AM SI CLARVIZIUNI,IAR PE MULTI DINTRE PACIENTII MEI I-AM AJUTAT SI PRI GHICIT,PT CA VENEA OMUL CA E BOLNAV SI EL AVEA FARMECE CARE PUTEA SA MOARA DIN ELE.ELE EXISTA PT CA VA SPUN GARANTAT NIMENI NU SA PLANS DE CE I-AM ZIS .VIITORUL TRECUTUL SI PREZENTUL GARANTAT SUTA LA SUTA
  •  
    • 7 mesaje
    9 Mai 2014, 15:40
    0 2
    DA EXISTA SI EU GHICESC VIITORUL TRECUTUL SI PREZENTUL SUTA LA SUTA GARANTAT SI EU NU MAI SUNT VRAJITOARE SUNT O FEMEIE NORMALA DAR AM HARUL ASTA CE SA FAC DACA MI LA DAT D-ZEU?
  •  
    • 7 mesaje
    9 Mai 2014, 15:52
    0 2
    DA EXISTA FETELOR CA EU GHICESC DE 15 ANI SI NU M-AM INSELAT NICIODATA ,SI NU TREBUIE DEPLASARE LA DOMICILIU ,SE POATE SI PRIN TELEFON ,DAI DATELE  ANUL LUNA SI DATA NASTERII,IL FAC STUDIUL DE CAZ PT CA DUREAZA VREO TREI ORE SI IL TRANSMIT PRIN FAX S-AU E-MAIL,ASA PROCEDEZ EU.....POTI SA NICI NU FII IN TARA....SE POATESI GARANTAT,,,VA PUP ELY
  •  
    • 7 mesaje
    9 Mai 2014, 16:02
    0 3
    BUNA, EU SUNT ALINA ,DE MESERIE SUNT DOCTOR,SI POT SA VA SPUN CA GHICESC IN CAFEA ,IN BOBI,IN CARTI,SI MAI AM SI CLARVIZIUNI,IAR PE MULTI DINTRE PACIENTII MEI I-AM AJUTAT SI PRI GHICIT,PT CA VENEA OMUL CA E BOLNAV SI EL AVEA FARMECE CARE PUTEA SA MOARA DIN ELE.ELE EXISTA PT CA VA SPUN GARANTAT NIMENI NU SA PLANS DE CE I-AM ZIS .VIITORUL TRECUTUL SI PREZENTUL GARANTAT SUTA LA SUTA
  •  
    • 4346 mesaje
    9 Mai 2014, 19:14
    0 0
    esti tu doctor cand s -o face dracu , popa~!!! acelasi drac care te ajuta sa nimeresti in carti in bobi s in alte cele!!
  •  
    • 272 mesaje
    9 Mai 2014, 20:59
    2 0
    bodoboy17 said:BUNA, EU SUNT ALINA ,DE MESERIE SUNT DOCTOR,SI POT SA VA SPUN CA GHICESC IN CAFEA ,IN BOBI,IN CARTI,SI MAI AM SI CLARVIZIUNI,IAR PE MULTI DINTRE PACIENTII MEI I-AM AJUTAT SI PRI GHICIT,PT CA VENEA OMUL CA E BOLNAV SI EL AVEA FARMECE CARE PUTEA SA MOARA DIN ELE.ELE EXISTA PT CA VA SPUN GARANTAT NIMENI NU SA PLANS DE CE I-AM ZIS .VIITORUL TRECUTUL SI PREZENTUL GARANTAT SUTA LA SUTA

     

    Haoleu! D-na vrajitoare doctor in bobi, nici nu mai trebuie sa consulti pacienti, doar le ghicesti si gata! i-ai operat la buzunare. Pleaca pacientul multumit inapoi in Jărmania si operat si cu banii luati...

  •  
    • 21 mesaje
    22 Mai 2014, 16:10
    1 0
    Nu pot sa zic ca femeile astea nu ar avea un har sau cea de genul asta, dar nu e ok sa mergi la ele. Prin essenta lor, romanii sunt foarte mistici si crd ca in tot felul de magii, crd ca o tanti le rezolva o problema fara sa faca ei nimic. Asa ceva mi se pare cea mai mare tampenie...Prea romanii nu au coloana vertebrala si prea nu stiu sa isi asume responsabilitatea pentru greselile [e care le gfac sau, inainte sa faca ceva, sa gandeasca cu capul si nu cu alte cele. Ma rog, vreau sa spun ca si obieciurile astea de pupaci de moaste sunt o ipocrizie atata timp cat mergi la vrajitoare si mai stiu eu ce fiinte supranaturale ..lool! Deci, eu zic ori cu Dumnezeu pana la capat ori cu prostiile. NU putem fi la nesfarsit intre doua puncti, asa cum ne tot complacem. De-am fi mai uniti si mai increzatori in noi am face lucruri mari, de ne-am increde in Domnu, ne-am rezolva problemele sau am gasi solutii mai rapid la ele.