botox -corina cazacu in constanta

  •  
    • 79 mesaje
    8 Nov 2011, 14:25
    1 0

    si-a facut cineva injectii cu botox in constanta la dr. corina cazacu. as vrea si eu o parere. ms

  •  
    • 2 mesaje
    9 Dec 2011, 09:59
    1 0

    Mi-am fkt eu akm 8 luni, insa rezultatele nu sunt cum ma asteptam. Ridurile mele sunt foarte fine si nu au fost acoperite decat in proportie de 65% cu indulgenta! La 10 mil date ma asteptam la cu totul altceva!

    Si eu sunt in cautare de alt cabinet care face botox din constanta!

  •  
    • 4 mesaje
    18 Dec 2011, 20:35
    0 0
    Eu ma tratez la dansa de aproape 4 ani si sunt foarte multumita. Stiu ca lucreaza pe garantie si verificat are cele mai mici preturi din oras. Poate trebuie sa va duceti pentru un retus, merita incercat, este foarte draguta.
  •  
    • 4 mesaje
    27 Dec 2011, 03:36
    1 0
    Si eu ma tratez la doamna dr. corina cazacu de 2 ani, imi fac frunte si ochi si pot sa spun sincer ca sunt multumita.Am incredere pt ca este tanara si am auzit ca participa mereu la tot felul de cursuri si conferinte prin tari straine.Inainte de a ma duce la ea am mai fost la consultatii in alte locuri si sincer mi s-a parut ca dintre toti are un ochi estetic ceea ce conteaza foarte mult in domeniul cosmetic zic eu, si in plus preturile cele mai mici intr-adevar
  •  
    • 79 mesaje
    30 Dec 2011, 22:45
    0 0

     stiu ca difera in functie de nevoi, dar puteti sa-mi spuneti si un pret.

  •  
    • 4 mesaje
    5 Ian 2012, 01:02
    0 0
    Eu m-am tratat de doua ori la ea si sunt foarte multumita.E adevarat primul tratament mi-a tinut 5 luni, acum vad ca au trecut 6 luni si inca nu s-a dus.La mine este nevoie de 30 de puncte si platesc 300 de euro.
  •  
    • 5 mesaje
    31 Ian 2012, 15:35
    0 0
    Ca majoritatea femeilor dupa o anumita varsta ai nevoie de cateva retusuri ca sa arati ca altadata asa ca acum cativa ani m-am hotarat ca e timpul sa fac ceva...am fost la mai multi medici, aici in Constanta insa, singura care mi-a placut si de care am fost in totalitate multumita (si ma refer aici si la raportul calitate-pret)a fost Dr. Corina Cazacu..eu v-o recomand cu toata inima..
  •  
    • 4 mesaje
    15 Feb 2012, 13:16
    1 0
    eu sunt total de acord cu folosirea toxinei botulinice..mama mea are varsta de 45 de ani si de aproximativ 2 ani se trateaza  cu botox la Dna Dr. Cazacu in zona fruntii si la ochi o data sau de 2 ori pe an si rezultatele sunt uimitoare. In 3-4 zile de la infiltrarea solutiei ridurile chiar dispar...eu sfatuiesc pe toata lumea sa foloseasca aceasta metoda, nu creme sau alte chestii pentru nu sunt bune de nimic..
  •  
    • 2 mesaje
    9 Apr 2012, 11:06
    1 0
    ..eu mi-am facut in Bucuresti si la Dna Cazacu...in schimb la dr Cazacu ce mi-a placut este ca mi-a explicat toate detaliile si mi-a si aratat seringa incat am avut incredere ca mi se injecteaza ceea ce platesc, nu ca in alte locuri..eu zic sa incerci la dr. Cazacu..
  •  
    • 3 mesaje
    12 Apr 2012, 14:01
    0 1
    eu zic DA pentru Dr. Cazacu...merita sa incercatzi
    sunt total de acord cu folosirea toxinei botulinice.am 36 ani si de trei ani imi
    fac tratament la dansa cu botox in zona fruntii si perioculara,o data sau de doua ori pe
    an.rezultate uimitoare,disparitia totala a ridurilor in cca 3-4 zile de la
    infiltrarea substantei.nu as renunta pt nimic la botox !
  •  
    • 3 mesaje
    19 Apr 2012, 15:26
    0 0
    Eu sunt de parere ca atat botoxul cat si acidul hialuronic sunt ok.Am folosit botox pe frunte ca sa nu ma mai încrunt atat de tare. Ma mai încrunt si acum, dar nu foarte rau. Imi fac o dată sau de 2 ori pe an la dr. Cazacu şi nu e dureros deloc. Merită dacă ai  o problemă, şi încruntatul era o problemă pentru mine.


     
  •  
    • 1 mesaje
    2 Mai 2012, 20:51
    0 0
    ..se pare ca Botoxul devine prietena noastra cea mai buna..eu mi-am facut tot in zona fruntii la  Dr. Cazacu, pentru ca aveam aceeasi problema, cu incruntatul..sunt superincantata si multumita de dansa..dupa 2 ani de la injectare am ajuns sa fac interventia 1 data la 8-10 luni..
  •  
    • 7469 mesaje
    3 Mai 2012, 19:29
    4 1
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 2 mesaje
    9 Mai 2012, 13:17
    0 0
    Eu mi-am facut Botox in zona ochilor si prima oara m-a tinut cam 4 luni iar acum 2 luni mi-am facut pentru a2-a oara.Sunt multumita si de medic si de solutie si recomand persoanelor indecise sa incerce macar o data sa vada diferenta..si, apropo nu bagati in seama carcotasii.
  •  
    • 6 mesaje
    11 Mai 2012, 16:55
    0 0
    Si eu mi-am facut la cazacu de 2 ori, sunt bine bine Daaar mi-e frica de faptul ca NU o sa-mi mai permit la un moment dat aceste tratamente. O sa fie pentru ca m-am obisnuit
  •  
    • 3 mesaje
    22 Mai 2012, 17:54
    1 0
    Ei, ce sa faci daca nu iti mai permiti, zici ca ai devenit o ecologista convinsa, o pura, o naturala, te apuci de yoga si alte chestii mai importante...apoi incepi sa scrii pe forum ca botoxul ti-a distrus viata ce sa faci???!! Zic eu, omul se adapteaza in orice conditie grea,,,,chiar si daca un an nu isi permite botox
  •  
    • 6 mesaje
    25 Mai 2012, 19:03
    3 0
    Eu cred ca or sa devina ieftine ca epilatul )) apoi or sa ne vina acasa sa ne injecteze.
  •  
    • 11 mesaje
    26 Mai 2012, 16:06
    0 0
    Daca stati mai prost la capitolul finante si sunteti in capitala, am lansat o oferta ce include injectarea cu botox, acid hialuronic si microdermabraziunea cu diamante, cu 40% discount, pentru 5 zile. Interesant?
    Acest mesaj a fost editat de către Alexandra.Slim: 26 Mai 2012, 16:07
  •  
    • 1 mesaje
    1 Iun 2012, 14:58
    0 1
    Oricum in constanta preturile sunt cele mai mici..nu se compara cu cele din buc ) indiferent daca se fac oferte sau nu )))
  •  
    • 3 mesaje
    25 Ian 2013, 23:20
    0 1
    adinaadinaadina said:Eu ma tratez la dansa de aproape 4 ani si sunt foarte multumita. Stiu ca lucreaza pe garantie si verificat are cele mai mici preturi din oras. Poate trebuie sa va duceti pentru un retus, merita incercat, este foarte draguta.

     

     

    Am si eu o nelamurire! As vrea sa-mi fac botox la frunte insa vreau sa raman si gravida.Are cineva idee daca pot sa fac botox imediat inainte sa raman insarcinata? am auzit si eu de dr. cazacu care lucreaza cu solutii foarte bune, prietena mea este clienta ei si mi-o lauda incontinuu. Dar ce sa fac? Oare este riscant? Voi, pacientele mai vechi ce ati auzit legat de aceasta problema?