Tratament cu keratina pentru parul deteriorat, cret, rebel, usca

  •  
    • 23 mesaje
    4 Nov 2011, 18:12
    5 5

     Parul tau este deteriorat de la chimicale sau de la placa de indreptat? Intampini probleme in tehnicile de coafare? La Salon iHair gasesti unul dintre cele mai bune tratamente de netezire din industria de produse pentru indreptare a parului - Tratamentul Brazilian cu Keratina  netezeste si stopeaza incretirea inestetica a parului, chiar si in conditii de umezeala. Parul este astfel regenerat, reconditionat si revitalizat cu un aspect mai moale, mai intins si mai stralucitor.

    Poze si preturi www.iHair.ro  si facebook : http://www.facebook.com/pages/IHair-Salon/240039849365803?sk=wall

  •  
    • 1510 mesaje
    6 Nov 2011, 17:31
    6 9
    acest tratament brazilian a fost interzis in multe tari din cauza toxicitatii, contine formaldehida sau alte chimicale care supuse la temperaturile la care se executa acest tratament se transforma in formaldehida, chimicala dovedita ca fiind cancerigena.
    cautati un pic pe net despre side effects of brazilian straightening treatment/ keratin treatment si sper sa va piara cheful de frumusete cu pretul sanatatii.
  •  
    • 23 mesaje
    10 Nov 2011, 13:39
    6 1

    Este adevarat ca unele produse au fost retrase de pe piata, dar nu toate sunt periculoase, produsele L'KERABELLE sunt din UK si respecta toate stanrdele de sanatate, nu se elimina formaldehida nici cand se incalzeste. este 100% sigur, poate fi folosit si de femei insarcinate si de persoane care au facut chimoterapie.

    http://www.dnlhair.co.uk/

    Le puteti gasi la Salon iHair. www.iHair.ro

  •  
    • 4 mesaje
    10 Ian 2012, 23:09
    5 0

    buna,
    ma numesc Andreea si am avut o problema cu parul deoarece e blond deschis. Era degradat si nu gaseam nici un produs care sa imi faca parul sanatos. Am gasit serviciile de indreptare si reconditionare al parului la salon Ihair si pentru ca am mai vorbit si la alte saloane si nu mi-au inspirat incredere am ales acest salon. Este o tipa care mi-a explicat in detaliu fiecare pas si ce rezultat voi avea si am zis ca trebuie sa fac acest tratament ca nu mai suportam. Rezultatul a fost uimitor, am deja alt par, dupa fiecare spalare imi trebuia o ora sa il aranjez, acum in cateva minute l-am uscat si gata. Recomand tuturor sa faca acest tratament eu abia astept sa imi fac indreptarea permanenta pe care o au in salon, dar dupa 4 luni ca sa fie parul sanatos.
    multumesc si recomand tuturor persoanelor care vor sa isi faca un tratament pentru par extraordinar.

    P.S.  ....Nu incercati acasa nu stiu ce produse, tratamente sau alte chestii...pentru ca acum regret...  va pup

  •  
    • 146 mesaje
    19 Ian 2012, 11:47
    0 0
    KERATINA LICHIDA SE MAI GASESTE UNDEVA?
  •  
    • 5 mesaje
    20 Ian 2012, 14:53
    0 2
    hmmmm,sfatul meu este sa nu incercati,pt ca din dorinta de a va recapata parul,o sa-l distrugeti si mai tare decat este,documentati-va bine inainte sa faceti ceva ce mai apoi puteti regreta,eu am facut tratamente de la bio ionic care sunt pur si simplu revolutionare,s-a vazut diferanta de la un singur tratament,eu avand parul blond,intrati la bio ionic pe site si vedeti acolo diferenta
  •  
    • 23 mesaje
    21 Mar 2012, 01:52
    0 1
    Un tratament mult mai rapid si cu rezultate foarte bune este folosirea gamei Therapy Age-Defying de la label.m . Acesta aranjeaza parul rebel, redandu-i stralucirea si hidratarea.
  •  
    • 199 mesaje
    28 Iun 2016, 09:59
    1 0
    Eu am incercat o alta metoda. Placa mi-a ars parul si la fel si feohnul si printr-o minune am aflat de tehnicile inovative si produsele organice de la GWS Organic Beauty Center, asa ca am mers acolo si mi s-a facut un tratament cu Lissfactor Lissage Japonais. Fetelor, vreau sa va spun ca si acum am parul drept ca in prima zi, si au trecut aproape 5 luni de atunci. Este super asa, iar parul este sanatos si stralucitor. Sunt foarte bune produsele aduse de ei, sunt eficiente si organice, am citit si despre niste aparate inovative pe care e detin, foarte bune pentru problemele de sanatate. Daca va intereseaza gasiti pe site multe infomatii http://www.gwsconcept.ro/ . Si eu va spun parerea mea, mergeti la acest centru, ingrijiti-va parul!
  •  
    • 137 mesaje
    28 Iun 2016, 11:32
    2 0
    Eu recomand uleiul de argan pentru par! Mai multe informatii, aici:

    http://www.eva.ro/frumusete/cosmetica/uleiul-de-argan-cum-il-folosesti-pentru-par-articol-108091.html
  •  
    • 170 mesaje
    18 Dec 2017, 10:35
    0 0
    Eu am folosit serul tratament cu keratina de la CHI si am ramas placut surprinsa de rezultatul ei, aici am gasit produsul: https://www.beautyoneshop.ro/tratament-profesional-260
  •  
    • 34 mesaje
    17 Mai 2018, 14:57
    0 0
    Eu am folosit samponul impotriva caderii parului si lotiunile pentru regenerare si impotriva caderii parului de la Regivero, pentru mine au fost bune ( e un pachet de tratament) Sincer sunt multumita ca parul meu si-a revenit foarte mult plus nu mai imi cade parul asa de mult; imi cad cateva fire care este normal sa cada. Eu zic ca merita sa incercati, mai ales ca daca nu functioneaza returzeaza banii...cel putin asa zic ei.