stresant! nu pot cita pe nimeni

  •  
    • 116 mesaje
    4 Nov 2011, 11:32
    1 0

    de cate ori incerc sa

  •  
    • 116 mesaje
    4 Nov 2011, 11:45
    0 0
    de cate ori incerc sa citez pe cineva sau de cate ori incerc sa editez mesajul meu, incep sa se incarce chenarul iar apoi se blocheaza...Dau refresh, incepe din nou sa se incarce, iar apoi din nou se blocheaza...si asta am patit si acum incercand sa postez acest topic nou...am apucat sa scriu ce apare mai sus si apoi s-a blocat...pot raspunde doar prin Raspunde Rapid....si in plus nu pot sa folosesc nici optiunea "Thumb up/Thumb down"...
    as aprecia mult remedierea acestor inconveniente, va multumesc anticipat!
  •  
    • 4007 mesaje
    4 Nov 2011, 20:39
    1 0
    Si la mine la fel.
  •  
    • 272 mesaje
    5 Nov 2011, 10:58
    0 0
    medeleanuraluca said:
    de cate ori incerc sa citez pe cineva sau de cate ori incerc sa editez mesajul meu, incep sa se incarce chenarul iar apoi se blocheaza...Dau refresh, incepe din nou sa se incarce, iar apoi din nou se blocheaza...si asta am patit si acum incercand sa postez acest topic nou...am apucat sa scriu ce apare mai sus si apoi s-a blocat...pot raspunde doar prin Raspunde Rapid....si in plus nu pot sa folosesc nici optiunea "Thumb up/Thumb down"...
    as aprecia mult remedierea acestor inconveniente, va multumesc anticipat!

     

    E o problema la tine in calculator, fiindca alte persoane pot cita si pot vota postarile. Daca ai Firefox si addonul Noscript instalat, nu poti cita decat daca adaugi eva.ro la exceptii. De asemenea, e posibil sa fie javascript dezactivat. Il poti verifica din Tools- Options-Content-Enable JavaScript-ok. E posibil ca si antivirusul instalat sa blocheze scripturile din pagina. Verifica daca poti cita postarile si cu alt browser, Internet Explorer, Chrome.

  •  
    • 4007 mesaje
    5 Nov 2011, 12:01
    1 0

    Romario, nu cred ca asta este problema. Pe alte forumuri pot cita si edita usor. Pe eva este hiba.

    I-am dat refresh si am reusit si sa citez si sa editez.


    Acest mesaj a fost editat de către francessca: 5 Nov 2011, 12:15