Care e cea mai buna companie din IT?

  •  
    • 5 mesaje
    18 Oct 2011, 11:41
    0 0

    Unde e cel mai bine sa fii angajat in industria asta? Haideti sa spunem fiecare ce stim (din experienta proprie sau din auzite) despre cele mai mari companii din IT!

  •  
    • 3 mesaje
    18 Oct 2011, 12:03
    0 0
    La Oracle sunt salarii mari si treaba decenta spre putina. Daca esti angajat prin Manpower salariile sunt mai mici si nu ai atatea beneficii (nu pleci cu gasca in State la petreceri). E un loc foarte bun in care sa inveti si sa te obisnuiesti cu un mediu de lucru international. Daca nu stii engleza esti un om mort, iar daca stii doar putin o sa fie nevoie sa o inveti bine. E greu uneori ca se misca lucrurile incet fiind o companie atat de mare. Se merita sa stai aici multi ani, sa iti construiesti o cariera. Nu cred ca sunt multe locuri in care sa fie mult mai bine.
  •  
    • 5575 mesaje
    10 Dec 2011, 22:11
    0 0

    Ce ar trebui sa cunoasca un viitor angajat in IT? Care mai sunt cerintele pe partea asta? Am o buna prietena care s-a apucat sa invete PHP de curand si se plange ca e crima. Ma tenta si pe mine acum cativa ani, am renuntat din lene si din lipsa de indrumare.

  •  
    • 3 mesaje
    4 Feb 2018, 21:19
    0 0
    Selectam moderatori de anunturi. Primiti plata pentru fiecare anunt moderat. Trebuie sa verificati anunturile pe care alte persoane le posteaza, apoi sa le aprobati afisarea in sistem. Nu este necesara experienta. Va invatam noi totul. Cereti detalii la adresa de email: newopportunity801@gmail.com