Caut un restaurant unde se poate dansa

  •  
    • 9 mesaje
    17 Oct 2011, 16:35
    2 3

    Buna ziua. Ma numesc Manta Mihaela Lucia, sunt din Bucuresti si as dori sa imi recomandati un restaurant cu muzică si ring de dans, care ofera totodata, preparate de calitate. Intentionez sa imi serbez ziua onomastică si as dori să îmi invit prietenii si apropiaţii într-un local frumos si plăcut, unde se poate dansa. Va multumesc anticipat, vă doresc sănătate, bucurii si împliniri pe toate planurile.

     

  •  
    • 10876 mesaje
    17 Oct 2011, 19:21
    0 2
    Nu e luxos, dar nu costa mult si are mancare buna.
    Rucar, pe baba novac.
    Daca vrei mai de fite, e ala din p arcul 23 august.
    Si mai e unu de fite e calea floreasca, mozart sau bethovan sau liszt un compozitor, tare dragut
  •  
    • 41 mesaje
    3 Dec 2011, 05:22
    0 0

    buna Lucia,

     

    rastaurantul La Piciorul Porcului este o alegere f buna pt astfel de evenimente. are o capacitate de 60 de locuri, atmosfera este placuta si cu siguranta te vei distra studiind caricaturile si tablourile "porcesti" de pe pereti sau meniul. ca sa-ti faci o idee: http://www.lapiciorulporcului.ro/porcesc.html

     

    din meniul lor iti recomand cu toata increderea "genunchiul de porc pe pat de varza calita" si " rasolul de porc cu bere neagra si hrean", iar de la meniul antiporc preferata mea ramane branza la tigaie.

     

    eu am descoperit restaurantul participand la o onomastica, apoi am fost si la nunta si la botez acolo

     

    presupun ca vroiai pt ziua ta de nume care a trecut, pacat ca nu am vazut mesajul inainte

     

    insa daca ai un grup de prieteni care nu prea incape intr-un apartament si nu te-ai hotarat deja unde faci Revelionul au o oferta interesanta cu 250 ron, open bar, dj, iar meniu: Gustare rece; Sarmale cu mamaliga si ardei iute; File de pastrav cu cartofi nature; Mix grill: Piept de pui, Muschi file, Cartofi copti, Salata de muraturi; Tort; Fructe

     

    toate cele bune

  •  
    • 9 mesaje
    13 Dec 2011, 13:39
    0 1
    mikizda said:
    Nu e luxos, dar nu costa mult si are mancare buna.
    Rucar, pe baba novac.
    Daca vrei mai de fite, e ala din p arcul 23 august.
    Si mai e unu de fite e calea floreasca, mozart sau bethovan sau liszt un compozitor, tare dragut

     

    Multumesc mult pentru răspuns. Sănătate si toate cele bune!

  •  
    • 9 mesaje
    13 Dec 2011, 13:40
    0 0
    irina_v2011 said:

    buna Lucia,

     

    rastaurantul La Piciorul Porcului este o alegere f buna pt astfel de evenimente. are o capacitate de 60 de locuri, atmosfera este placuta si cu siguranta te vei distra studiind caricaturile si tablourile "porcesti" de pe pereti sau meniul. ca sa-ti faci o idee: http://www.lapiciorulporcului.ro/porcesc.html

     

    din meniul lor iti recomand cu toata increderea "genunchiul de porc pe pat de varza calita" si " rasolul de porc cu bere neagra si hrean", iar de la meniul antiporc preferata mea ramane branza la tigaie.

     

    eu am descoperit restaurantul participand la o onomastica, apoi am fost si la nunta si la botez acolo

     

    presupun ca vroiai pt ziua ta de nume care a trecut, pacat ca nu am vazut mesajul inainte

     

    insa daca ai un grup de prieteni care nu prea incape intr-un apartament si nu te-ai hotarat deja unde faci Revelionul au o oferta interesanta cu 250 ron, open bar, dj, iar meniu: Gustare rece; Sarmale cu mamaliga si ardei iute; File de pastrav cu cartofi nature; Mix grill: Piept de pui, Muschi file, Cartofi copti, Salata de muraturi; Tort; Fructe

     

    toate cele bune

     Multumesc frumos pentru răspuns şi pentru toate informatiile! Sănătate si tot ce iti doresti!

  •  
    • 5 mesaje
    3 Ian 2016, 18:09
    0 1
    iti poti tine ziua si intr-o pizzerie, daca inchiriezi o parte din spatiu, sau daca are mai multe separee, eu de exemplu acolo mi-am tinut ziua de nastere de 25 de ani


    Stefania
    http://www.pizzerianapolicentrale.ro/