Extensii de par

  •  
    • 1 mesaje
    11 Oct 2011, 19:32
    12 8

    Salut. As vrea sa imi comand extensii de pe internet, dar nu stiu de pe ce site ar fi ok, sa fie intr-adevar par natural. A comandat cineva? ce mi-ati recomanda? Mersi :)

  •  
    • 4411 mesaje
    11 Oct 2011, 22:58
    4 2
    Chiar daca e par natural oricum nu arata bine daca nu il intretii la salon.Tu singura nu cred ca te poti descurca,poate sa fii coafeza.De care vrei?Clip on?Mi-am comandat eu unele si astep sa vina, nu sunt din par natural dar daca vrei iti spun cum mi se par.
  •  
    • 164 mesaje
    12 Oct 2011, 11:56
    0 0

    http://antonia-makeup.blogspot.com/2011/07/reclamala-site-ul-extensii-perfecte.html

    am inteles ca acum siteul extensii perfecte si-a schimbat numele in divissima. Tot pe bogul acestei fete am citit.Sper sa -ti fie de ajutor aceste informatii


    Acest mesaj a fost editat de către gizzzela: 12 Oct 2011, 12:00
  •  
    • 4411 mesaje
    13 Oct 2011, 00:02
    1 0
    Sunt mai scumpe decat pe alte siteuri la divissima, doar pt ca apare bianca dragusanu acolo presupun
  •  
    • 164 mesaje
    13 Oct 2011, 19:01
    6 2

    eu o sfatuiesc sa nu cumpere deloc de la divissima,tinand cont de ce a patit fata aceea!!! intra pe linkul acesta ,sa vezi imagini cum i s-a facut parul de la extensi!!!http://antonia-makeup.blogspot.com/2011/07/reclamala-site-ul-extensii-perfecte.html


    Acest mesaj a fost editat de către gizzzela: 13 Oct 2011, 19:04
  •  
    • 3 mesaje
    18 Oct 2011, 13:19
    0 1
    gelest said:

    Salut. As vrea sa imi comand extensii de pe internet, dar nu stiu de pe ce site ar fi ok, sa fie intr-adevar par natural. A comandat cineva? ce mi-ati recomanda? Mersi

       http://mercador.ro/adauga-anunt/extensi-100-naturale-ieftine-ID4Zsm.html/?log_sec=152590&log_tec=8669&loc_hec=ebcd936855ffb4feae442 SUNT EXTREM DE IEFTINE LE AM SI EU

  •  
    • 3 mesaje
    18 Oct 2011, 13:20
    3 0
    http://mercador.ro/adauga-anunt/extensi-100-naturale-ieftine-ID4Zsm.html/?log_sec=152590&log_tec=8669&loc_hec=ebcd936855ffb4feae442 LE FOLOSESC SI EU
  •  
    • 3 mesaje
    23 Nov 2011, 20:27
    3 2
    Ciao fetelor! Eu sincer iti spun ca am deja de vreo 5 luni extensii de la Divisima si sunt extraordinar de frumoase! Sutn firma, dau facturi, etc. Vis-a vis de Antonia, am si eu o prietena care si-a pus in italia la un salon ff fscump niste extensii ii aratu super in cap si in tara aici a venit si le-a dat jos si i-a distrus parul! Si acum e vina extensiilor sau a distribuitorului extensiilor?! Mare parte dintre noi care nu ne pricepem am zce: clar...extensiile nu au fost bune ( desi au tinut-o si au aratat superb , par natural etc) DAR aici in tara le-a dat jos la o persoana oarecare, si nu la un salon specializat cum trebuia, SI A PATIT ACELASI LUCRU ca si antonia! A ramas fara par in cap, groaznic! Ce a invatat ea? ORICE PUS DE EXTENSII SI DAT JOS SE FACE doar de persoane specilazate, ceea ce saraca antonia nu a stiut si nu a facut! si da vina pe firma, ca coafeza s-a scos cumva ( daca era asa zisa coafeza) Bafta!
  •  
    • 2 mesaje
    24 Apr 2013, 20:20
    0 0
    Bun venit in lumea Hair Contrast Intrat in a doua decada de existenta, Hair Contrast este fara orice dubiu cel mai bun si cel mai rapid system de extensii din par, testat si utilizat de catre stilistii din intreaga lume. In comparatie cu metodele de prindere traditionale, noi iti oferim o noua generatie de extensii din par, completata cu un Ghid de Culoare format din 45 de nuante. Controlul calitatii si dezvoltarea perpetua au facut din Hair Contrast unul dintre cele mai mari branduri din Europa, insa continuam sa ne extindem in intreaga lume. Dincolo de faptul ca folosim par de cea mai buna calitate (AA Remy human hair), marturisim ca cele doua chei ale succesului nostru, sunt: durata completa de aplicare a extensiilor pe un cap este acum de 35-45 de minute parul (extensiile), poate fi indepartat si repus de foarte multe ori. Practic, clienta detinatoare de extensii trebuie sa viziteze salonul o data la 8 saptamani doar pentru a-i fi repozitionate aceleasi extensii (mai sus, datorita cresterii naturale a parului). Cum a inceput totul In 1999, doi frati, Michael si Peter Andersen au creat Nordic Hair Contrast in tara natala, Danemarca. Obiectivul lor a fost sa creeze un system de extensii nou, mai simplu si mai rapid decat orice alt system existent pe piata la vremea respectiva, folosind par de cea mai buna calitate obtinut din cele mai de incredere surse pe care lumea le avea de oferit, dand astfel nastere unei tehnici noi, dar in acelasi timp, ridicand si standardul pe piata. Si pentru ca este bine stiut faptul ca, atat stilistii, cat si clientii din lumea intreaga prefera sa plateasca putin mai mult pentru calitate, conceptul unic si abordarea fara compromisuri la nivel de costuri s-a dovedit a fi un success enorm. Astazi, la hair Contrast avem propria fabrica de productie cu peste 600 de angajati si o retea de distribuitori formata din peste 30 de reprezentanti. Scopul primordial al celor doi frati nu a fost si nu este sa creeze cel mai puternic brand, ci sa ofere produse si servicii de cea mai buna calitate. Faptul ca am devenit o organizatie atat de mare nu inseamna decat faptul ca acum putem face mult mai multe pentru clientii nostri, inclusiv traininguri personalizate in salon, asigurandu-ne astfel ca toate saloanele ce ofera produsele noastre pastreaza calitatea la acelasi nivel ridicat. Calitatea parului La Hair Contrast, noi nu ne putem obisnui cu locul doi. De aceea toate produsele Nordic Hair sunt facute exclusiv din par Remy 100% AA Grade, obtinut de la temple din India si Indonesia. Este parul recunoscut ca fiind cel mai versatile si cel mai frumos par uman din intreaga lume, disponibil astazi pentru extensii. Ce inseamna acest lucru pentru clientii nostri ? PARUL HAIR CONTRAST ESTE MOALE, MATASOS SI NU SE USUCA ! Toate extensiile Hair Contrast sunt fabricate din par al carei cuticula este inca intacta (Remy), prevenind astfel uscarea si permitand astfel pastrarea luciului natural. NU SE INCURCA ! Cuticulele tuturor firelor de par sunt orientate in aceeasi directie iar firele de par din fiecare extensie sunt cusute exclusive manual, prevenind astfel incurcarea.
  •  
    • 2 mesaje
    24 Apr 2013, 20:25
    0 1
    Ofera volum maxim parului tau cu cel mai bun si rapid system de extensii din par! Extensii pe banda de la Hair Contrast extensios.
  •  
    • 3 mesaje
    28 Apr 2013, 01:25
    0 1
    buna fetelor
    eu am incercat tot felul de extensii dar cele mai bune sunt cele cusute ,de cand l-am gasit  pe stilistul meu  sunt cea mai fericita,le fac intretinerea odata la 3 luni iar parul e de o calitate super fata de ce am cumparat de pe net( care se incurcau  si le cadea parul rau de tot)
    e mult mai bine sa vezi ce cumperi nu sa comanzi la intamplare, si un profesionist sa iti recomande ce ti se potriveste, eu de la cele cu keratina  am ramas fara par din cauza unei nepricepute  care nu a tinut cont ce par subtire aveam
    daca vreti va recomand stilistul meu cu toata caldura, se numeste Marius si il gasiti la 0722389370 -   http://extensiidepar.wix.com/1


  •  
    • 2 mesaje
    17 Mai 2013, 00:28
    0 3
    EXTENSII din par natural 100% la preturi foarte avantajoase! Accesati Reducerile si Promotiile magazinului nostru online www.magazin-extensii.ro. Suntem in domeniu de peste 6 ani si de aceea ne-am gandit sa va punem la dispozitie si un magazin online pentru ca sa comandati extensiile din par natural si sa le primiti in mai putin de 24 de ore.
    Vizitati www.magazin-extensii.ro
    Ofera parului culoare, volum si lungime! Pentru un look deosebit ne poti contacta la 0745185846!
    Va vom ajuta sa va schimbati lookul cu adevarat intr-un look de vedeta, deoarece parul reprezinta un atuu al feminitatii si totodata al frumusetii fiecarei femei!
  •  
    • 1 mesaje
    4 Iun 2013, 09:49
    2 6
    Buna 
    Iti recomand extensii de par de la Top Style cei cu loredana chivu am fost ft multumita daca doresti si site-ul www.extensiidepar-topstyle.ro 
  •  
    • 1 mesaje
    25 Iul 2013, 20:51
    1 1
    Buna, vreau sa dau un sfat celor care vor sa isi cumpere extensii online, in caz ca dati peste un site www.extensii-princess.ro sa nu comandati pentru ca gama de culori prezenta pe site nu coincide cu ce va vine acasa o sa primiti k totul o alta culoare si in plus va alegeti si cu injuraturi daca ii sunati sa le cereti explicati
  •  
    • 3 mesaje
    24 Iun 2014, 18:22
    3 0
    sanu cumparati extensii de par niciodata de la http://extensiidepar.com/, sau http://www.extensiidepar-online.ro/iasi/cozi-tail.html
    sunt cei mai mari sarlatani ...nu dau bon fiscal si parul nu are calatea care spun ei ca are si pozele de acolo nu sunt nici pe departe cu ce primiti in realitate !!!
  •  
    • 1 mesaje
    29 Nov 2014, 00:31
    3 0
    buna fetelor, eu am fost de curand la Salon Kristal si mi,ai pus extensii nano-ring, cel mai nou sisitem si cel mai bun, sunt foarte multumita, nu se vad absolut de loc,sunt foarte comode iar cei de la salon sunt profesionisti! puteti intra pe site-ul lor: www.extensii-parnatural.ro
  •  
    • 2 mesaje
    1 Mar 2015, 13:25
    0 1
    Eu recomand extensiile de pe www.extensiidepar-oferte.ro .am avut de 3 ori comandate de la ei.sunt seriosi si extensiile de calitate...si au si preturi bune
  •  
    • 2 mesaje
    1 Mar 2015, 13:28
    1 0
    Www.extensiidepar-oferte.ro chiar merita
  •  
    • 1 mesaje
    17 Feb 2016, 19:46
    5 3
    Buna fetelor, sper sa va fie de folos ce am patit eu:

    Zilele trecute am comandat de pe siteul www.extensiidepar.com EXTENSII OSKAR din "par natural"- ziceau ei - de lungime 50 cm, culoarea negru.
    In 24 de ore am primit comanda si eram foartee fericita. Cand desfac pachetul SURPRIZA , parul CADE LA PRIMA ATINGERE!
    Pot sa spun sincer ca am ramans cu 20% din par la mine in mana.
    Pasul 2: sa iau placa sa testez daca sunt NATURALE cum ziceau si se tot laudau ei: insa la PRIMUL TEST CU PLACA DE PAR S-AU TOPIT !!!! MIROSEAU GROAZNIC!
    Am sunat de indata la ei si nu a raspuns nimeni!!!
    Dupa aproximativ o ora am primit un telefon si o domnisoara mi-a spus cu un ton foarte autoritar ca ei nu au ce face, ca asta e, daca nu imi plac ei NU IMI POT DA BANII INAPOI!!!!! SI NICI SA MI LE SCHIMBE!!!!
    + NU AM PRIMIT FACTURA FISCALA!
    Nu am ce sa fac sau sa ma duc la OPC pt ca NU AU DAT FACTURA!
    Fetelor, asgurati-va ca PRIMITI FACTURA FISCALA DE ORIUNDE COMANDATI ONLINE!
    Teapa mare!!!! NU COMANDATI EXTENSII OSKAR!!
  •  
    • 1 mesaje
    14 Aug 2017, 22:57
    2 0
    Salutare! Doua comenzi facute , doua dezamagiri. Pana cand o prietena mi-a recomandat extensiile felinna. Urma ziua surorii mele si m-am gandit sa ii fac cadou o coada de par. Nu pot decat sa recomad cu drag eu mi-am comandat de la ele clip on diamond si le am de 10 luni, le-am revopsit sunt super. Nu am ce sa le reprosez, le-am sunat pe fete nu o data de n ori si de fiecare data au avut rabdare sa imi explice si sa ma asculte, transportul a fost rapid si ma bucur ca le-am descoperit. Chiar e o salvare mai ales ca pe piata sunt produse vai si amar la capitoul extensii.