Dentist bun

  •  
    • 1 mesaje
    25 Apr 2013, 18:06
    2 3
    Dacă doriţi un dentist bun trebuie neapărat să mergeţi la Dr. Aristide. Are cabinetul în sectorul 4, iar ca preţ e foarte OK, comparativ cu alţii. Am fost recent şi am avut nişte intervenţii pe canal, iar surorii mele mai mici i-a pus o plombă. Oricum, a tratat totul cu profesionalism şi sunt foarte mulţumit de serviciile dumnealui. Pentru cine vrea să afle mai multe informaţii, site-ul este:  http://draristide.ro/

    Numai bine!
  •  
    • 14418 mesaje
    25 Apr 2013, 19:33
    4 2
    Mesaj şters de administrator
    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 25 Apr 2013, 19:38
  •  
    • 1 mesaje
    13 Sep 2013, 10:20
    2 1
    Ma indoiesc de faptul ca dr. Arsitide sta sa posteze texte pe internet pentru a-si promova cabinetul. Are multi pacienti. Apoi, sa fie chiar atat de neglijent incat sa puna acelasi text peste tot? Este evident ca e mai degraba o anti-campanie decat o promovare. Eu si familia mea suntem pacienti vechi. Dr. Aristide este un medic foarte bun. Este suficienta o scurta cercetare. Salut!
  •  
    • 14418 mesaje
    13 Sep 2013, 11:11
    1 2
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 28 mesaje
    30 Sep 2015, 12:39
    0 1
    Eu merg la dr. Andra Custura si mi se pare un medic foarte bun si deschis. Vorbeste cu tine si-ti explica fiecare pas al tratamentului si cel mai mult mi-a placut ca imi da toate variantele, imi spune ce imi recomanda, dar mereu m-a lasat sa aleg. Chiar e un medic cu care comunici foarte bine. Ea m-a convins sa-mi scot maselele de minte, pentru ca imi afectau restul danturii si mi incovoiasera ceilalti dinti. O recomand, are clinica ei Andra Smile la Aviatorilor.
  •  
    • 43 mesaje
    24 Apr 2016, 17:15
    0 0
    buna, pot sa iti recomand in Bucuresti un cabinet specializat pe medicina dentara, se numeste Andra Smile si este pe bd Aviatorilor. am apelat la serviciile de aiic si pentru aparat dentar, si pentru detartraj si pentru plombe micute.. mereu acelasi profesionalism si dedicare. eu aici merg de ceva ani cu incredere.
  •  
    • 199 mesaje
    1 Nov 2016, 08:37
    0 0

    Buna ziua! Eu nu va recoamnd un medic stomatolog bun, ci o intreaga echipa de medici extraordinari, profesionisti, pe care ii puteti gasi la Andra Smile. Eu merg la ei de mult timp si nu am avut niciodata nimic sa le reprosez, toate serviciile oferite sunt de calitate superioara, iar ei se poarta foarte frumos si sunt foarte apropiati de pacienti. La Andra Smile veti gasi o familie mare in care veti fi integrat foarte repede. Este o placere sa merg la ei, iar tratamentele nu ma inspaimanta deloc, pentru ca sunt realizate cu cele mai performate instrumente, de catre cei mai buni medici.