regim de slabit

  •  
    • 41 mesaje
    19 Dec 2011, 11:28
    0 0
    No offense.. mie nu imi place dieta cu alimentatia pe zile. Sunt atatea care ar trebui indroduse in alimentatie, ar trebui ceva mai variat. Eu am un regim bazat pe nr de calorii si combinatia corecta de alimente + 1-2 ore de tae-bo pe zi singura acasa. De la 74 kg la 1,65 , intr-o luna am ajuns la 66 kg. Am slabit 8 kg fara sa ma infometez si fara un regim strict ca cel pe zile . Fiecare cu organiasmul lui.. eu zic ca cel mai usor e sa slabesti sanatos cu sport si atentie la ce mananci
  •  
    • 151 mesaje
    24 Dec 2011, 21:27
    0 0

    Si eu tot in jur de 1,5 kg am slabit dupa administrarea slim&fit. Azi am hotarat sa iau o mica pauza de la dieta pentru cateva zile. Sarbatori fericite!

  •  
    • 3 mesaje
    27 Dec 2011, 10:39
    0 0

    Acum depinde de organismul fiecaruia . Sincer nu as lua pastilute pentru slabit gandindu-ma ca-mi fac rau si simt abia mai tarziu

  •  
    • 151 mesaje
    6 Ian 2012, 21:16
    0 0

    si eu aveam aceeasi parere despre pastile de slabit, pana cand pastilele slim&fit mi-au fost recomandate in urma unei consultatii la nutritionit. Sunt naturale, ma simt bine si slabesc frumos.

  •  
    • 168 mesaje
    6 Ian 2012, 21:45
    0 0
    Si eu iau tot pastile slim&fit si sunt foarte multumita de rezultate, sper ca pana in primavara sa ajung la silueta dorita.
  •  
    • 1 mesaje
    14 Ian 2012, 13:57
    1 0
    Buna!! eu am inceput cura cu lamai...sper sa functioneze.In rest nu mai mananc paine,prajeli si dupa ora 6...incerc sa mananc carne fiarta,peste fructe si legume...sunt curioasa daca o sa slabesc...
  •  
    • 9 mesaje
    26 Ian 2012, 12:35
    1 0
     Buna dragelor.Eu am preferat sa mi cumpar o bicicleta eliptica pentru acasa si este destul de ok,fac zilnic cate 10 min pe bicicleta si uneori fac si cateva abdomene.In rest am o alimentatie sanatoasa,nu tin diete le urasc,ne fac mai mult rau .Am slabit in doua luni aproape 10 kg mancand sanatos ,3 mese pe zi si band in fiecare zi ceai pentru eliminarea toxinelor din organism si slabire ,se numeste Canadian Tea ,pentru amatoare.Am vazut in emisiunea Simonei Balanescu cum a doctor nutritionist a spus ca, cauza nr unu pentru care ne ingrasam sunt toxinele acumulate in organism.  
  •  
    • 1 mesaje
    28 Ian 2012, 23:49
    0 1
    hello..sunt noua pe forum..sunt mihaela si as avea cateva intrebari..am o pb mare cu slabitul desi sunt slaba e de fapt o obsesie..si am 45kg la 1.58 aprox..asta curat dar mananc multe prostii si cateodata imi arata mai mult 47 48 49 si iar scade tot asa..ori nam pofta de mancare si stau flamanda ori mananc prostii..oricum am nevoie si vreau sa slabesc vreo 5 kilograme 3-5 dar intrun mod mai sanatos in acelasi timp sa nu imi afecteze sanatatea..ati putea sami dati niste sfaturi??multumesc...
  •  
    • 2 mesaje
    29 Ian 2012, 08:46
    1 0
    dragele mele cel mai bine este sa apelati la un nutritionist specializat si aici nu ma refer la cei care incearca sa iti vanda tot felul de bulinute de slabit ci la cei cu studii si experienta in domeniu. organismul nostru nu a fost proiectat sa fie gras ci noi il afectam cu modul gresit de a ne alimenta. asa ca puterea de regenerare e tot in noi. eu sunt sub monitorizarea unei doamne nutritionist care mi-a realizat un program alimentar personalizat, in functie de caracteristicile organismului meu, starea de sanatate si modul de viata pe care il am. sunt foarte multumita si ma simt bine. AM SLABIT FARA PASTILUTE MINUNE ! v-o recomand si voua. intrati pe www.bioestet.ro. succes!
  •  
    • 1 mesaje
    20 Dec 2012, 15:27
    0 1
    Buna! Incercati produsele de slabit GNLD, elvetiene, si foarte eficiente! Adresa mea de mail rossewhite_black@yahoo.com.
  •  
    • 232 mesaje
    14 Iul 2013, 11:17
    1 0
    Cea mai mare greseala pe care o fac majoritatea fetelor este sa copieze diete ale altor persoane.Niciodata nu o sa se vada rezultatele pentru ca suntem diferiti , ardem caloriile altfel , metabolismul total diferit de ceilalti. O simpla vizita pentru a vedea cum poti slabi corect este primul pas ce trebuie facut.Nu o intrebare simpla si banala. Pot sa iti recomand Slim&fit pentru a da jos kg , iti taie pofta de mancare ,etc. Eu am mers la un nutrionist si astfel am gasit metoda perfecta.
  •  
    • 1 mesaje
    15 Iul 2013, 17:33
    0 0
    Organizam proiect pilot(gratuit) incepand cu data de 18.07.2013, in vederea adoptarii unui stil de viata sanatos. Programul include masaj, exercitii si consiliere psihologica pe o perioada de doua saptamani in fiecare zi exceptand Duminica, se va desfasura intre orele 10.30 si 13.30. Obiectivele noastre sunt eliminarea ”viciilor” din alimentatie si nu numai, diminuarea celulitei, impacarea cu propria persoana. Cursul se adreseaza persoanelor de sex feminin ce doresc sa se impace cu propria imagine. Locurile sunt limitate, inscrierile se pot face la numerele de telefon 0727171019/0733048316.
  •  
    • 1 mesaje
    14 Mar 2014, 15:51
    0 0
    Pastile de slabit - http://bit.ly/18Ci4WI
    Am inceput sa iau Acai Berry acum 2 luni de zile, si am slabit deja 16 kilograme.