Ridicare sani

  •  
    • 63 mesaje
    27 Aug 2011, 15:19
    0 1

    Buna fetelor!

    Mi-as dori sa fac o operatie de ridicare a sanilor , fara implant mamar, doar indepartarea excesului de piele!

    As vrea sa stiu daca ati trecut prin asa ceva , care a fost experienta, daca sunteti multumite si ce sfaturi mi-ati putea da in sensul asta?!

     

    Multumesc!

  •  
    • 4034 mesaje
    28 Aug 2011, 11:31
    0 0
    daca iti faci anunta ma si pe mine ce si cum.ca parca m ar tenta si pe mine...eu mi as face si o micsorare
  •  
    • 63 mesaje
    29 Aug 2011, 15:28
    0 0

    da, la mine nu e cazul..sa ii mai micsorez...ca sunt si mai slabutza...dar cred ca trebuie, ca arata ..hmmm..nu chiar pe gustul meu..

     

    citeam o chestie despre un test sa vezi daca sunt sau nu lasati: iei un creion , il pui sub san si daca nu cade, sunt lasati, daca se duce ..e bine...eu tre sa il caut )))

  •  
    • 7 mesaje
    28 Ian 2012, 14:58
    0 0

    Salut!

    De obicei operatia de ridicare a sanilor fara implant implica cicatrici destul de mari de aceea este preferabil sa o faci doar cand sanii sunt foarte cazuti. Am o prietena care si-a facut si rezultatul a fost ok dar cicatricile au ramas vizibile, desi s-au vindecat ok Ea este multumita pentru ca snii aratau foarte rau. Daca sanii sunt doar usor cazuti, nu merita sa iti faci interventia.  

  •  
    • 17 mesaje
    29 Sep 2014, 15:04
    1 0
    Hey, eu mi-am facut interventia acum 3 luni de zile, insa am optat si pentru implanturi, pentru ca niciodata nu am avut sanii foarte mari si am zis sa aiba o forma frumoasa daca tot fac operatia. Eu am ales sa merg la domnul doctor Calin Dobos in special pt ca stiam ca are grija mare de paciente si dupa ce face marirea de sani, nu doar inainte ca alti doctori care neglijeaza ulterior pacientele. Am ales implanturi rotunde pt ca voiam sa se observe daca imi pun si arata foarte bine, nu mi-au ramas cicatrici urate si ma simt foarte bine acum. Bafta si nu-ti face griji de interventie, pt ca e una destul de usoara, iar daca ai rabdare si asculti de domnul doctor nu vei avea dureri mari dupa!
  •  
    • 2 mesaje
    30 Sep 2014, 15:12
    1 1
    creatza23 said:daca iti faci anunta ma si pe mine ce si cum.ca parca m ar tenta si pe mine...eu mi as face si o micsorare

     STANCUSTUDIO, retuseaza fotografii : sedinte foto, cununie civila, nunta. Pentru mai multe detalii va rog sa sunati la numarul de telefon afisat pe pagina Multumesc! https://www.facebook.com/emscu

  •  
    • 12208 mesaje
    1 Oct 2014, 06:35
    0 0
    pai cu o poza retusata de ce sa iti mai operezi sanii ...???
  •  
    • 43 mesaje
    6 Nov 2014, 15:52
    0 0
    si eu tot la doctorul Calin Dobos mi-am facut operatia de marire. am ales implanturi anatomice, pentru ca mi-a explicat ca umplu mai bine decolteul. durerile intr-adevar au fost suportabile, adica eu dupa cateva zile puteam sa si conduc. cicatricile nici nu se vad, sunt foarte multumita de cum a iesit. si mai ales ca domnul doctor mi-a raspuns la absolut toatee intrebarile.
  •  
    • 127 mesaje
    11 Nov 2014, 11:08
    0 1
    Buna! Eu am mers la dl dr Calin Dobos si mi-am facut o operatie de ridicare si implant mamar. Ce pot sa spun e ca dl dr mi-a explicat foarte clar intreaga procedura, m-a ajutat sa aleg implanturile care sa se vada cel mai natural (am ales anatomice), mi-a dat indicatii stricte legate de perioada de recuperare. Daca mergi la un doctor bun si tii cont de indicatiile pe care ti le da, nu ar trebui sa ai probleme sau complicatii. Bafta!
  •  
    • 18 mesaje
    22 Nov 2014, 18:50
    0 0
    Andreea Antonescu face reclama la o crema pentru ridicarea sanilor, am vazut-o pe www.clinicalbust.ro
  •  
    • 66 mesaje
    27 Nov 2014, 15:40
    0 0
    Victoria , eu mi-am facut lifting mamar la doia ani dupa nastere la dl doctor Vangelis Vasalos in Bucuresti (Metamorphosis se numeste clinica, e prin Aviatorilor) si rezultatul este deosebit de frumos. Sigur ca te poti opera si la stat, pentru ca e putin mai ieftin, dar sincer de cele mai multe ori rezultatul nu e chiar asa de frumos si gandeste-te ca vei ramane cu acesta interventie tot restul vietii tale. Daca te hotarasti sa faci acesta operatie eu ti-l recomand cu toata caldura pe dr. Vangelis Vasalos.
  •  
    • 1 mesaje
    11 Mar 2020, 12:29
    2 0
    Se poate face ridicare sani si fara implant doar prin eliminarea excesului de piele. Poti sa citesti mai multe despre mastopexie aici: https://drmaximilian.ro/mastopexie-operatie-ridicare-sani/ ...sau sa te interesezi direct de la medicii chirurgi plasticieni.
    Acest mesaj a fost editat de către ElenaMesaros: 11 Mar 2020, 12:30
  •  
    • 1 mesaje
    31 Mar 2020, 09:57
    1 0
    Măsuri de protecție de bază împotriva noului coronavirus https://creazilla.com/nodes/19319-stop-the-spread-of-germs-romanian-vector

    https://creazilla-store.fra1.digitaloceanspaces.com/vectors/19319/stop-the-spread-of-germs-romanian-vector-medium.png