pt cine are tupeu sau vraja la misto? ;-) ritual de dragoste!

  •  
    • 7051 mesaje
    26 Iul 2011, 12:45
    0 1
    pai, daca n-o arata, degeaba o spune...mie mi-a venit tot timpul sa rad la declaratiile de dragoste...neserioasa ce sunt
  •  
    • 7 mesaje
    26 Iul 2011, 12:46
    0 0

    nici unul din noi doi nu asteapta asta dar la un moment dat incepi sa te gandesti daca celalalt mai simte ceva pt tine atata timp cat predomina liniste si misterul in relatie....devine suspicios

  •  
    • 7 mesaje
    26 Iul 2011, 12:56
    0 0

    nu stiu..chiar nu am pretentii la declaratii de dragoste si chestii de genu,doar ca nu stiu cum sa procedez sa-mi cunosc mai bine barbatu si sa aflu ce are in cap fara al intreba pe el pentru ca e ff inchis in el din punct de vedere sentimental ..nu stie sau nu vrea sa se exteriorizeze fatza de mine,asta e marea intrebare....pfff

  •  
    • 7051 mesaje
    26 Iul 2011, 17:28
    0 0

    nu-i un vorbaret, clar...dar din ceea ce face, ce iti spune? cum se poarta cu tine?
  •  
    • 0 mesaje
    1 Aug 2018, 05:51
    0 0
    Sunt doamna Corolina.William de la stat unită, vreau să împărtășesc o mărturie a vieții mele fiecăruia. Am fost căsătorit cu sotul meu William, îl iubesc atât de mult încât am fost căsătoriți timp de 7 ani cu doi copii. Când am plecat în vacanță la Dubia am făcut referire la o femeie pe nume Sandra, i-am spus că nu mai este interesată de căsnicia noastră. Am fost atât de confuz și caută ajutor, nu știu ce să fac Până când am întâlnit prietenul meu Maria, și i-am spus problema mea. Ea mi-a spus să nu mai face griji că ei o problemă ca înainte și mi introducerea unui om pe nume profet TAKUTA care a aruncat o vrajă asupra Lui fostul iubit și l-au adus înapoi la ea după 3 days.Maria mi cere să comunice cu profetul TAKUTA . L-am contactat pentru a ajuta să aduc soțul meu înapoi și nu mi-am cere să vă faceți griji că zeii strămoșilor săi vor lupta pentru mine. Mi-am spus că, după trei zile, m-aș alătura împreună cu soțul meu. După trei zile, soțul meu ma sunat și mi-a spus că este în căutarea de lucruri cu mine din nou, am ma surprins când l-am văzut și am început să plâng pentru iertare. Chiar acum eu sunt cea mai fericită femeie de pe pământ pentru ceea ce a făcut acest mare profet pentru mine și soțul meu, puteți contacta e-mail lui: (takutaegbedie@gmail.com) .. .sau WhatsApp-l pe acest număr. (2348165186811). Contactați-l despre orice problemă, cum ar fi:
    (1) Dacă vrei ca fosta ta să se întoarcă
    (2) dacă aveți întotdeauna vise rele.
    (3) Vrei să fii promovat în biroul tău.
    (4) Dacă vreți un copil.
    (5) Îngrijire pe bază de plante
    (6) Vrei să fii bogat.
    (7) Vrei să îți ceri soțul / soția să fie pentru totdeauna.
    ( Dacă aveți nevoie de ajutor financiar.
    (9) Lăsați oamenii să se supună cuvintele lor și să-și facă dorința
    (10) soluție de caz ETC
    Contactați-l din nou la (takutaegbedie@gmail.com) sau pe WhatsApp .. pe el pe acest număr. (2348165186811). și să fie binecuvântat.