crema fata

  •  
    • 426 mesaje
    27 Iun 2011, 07:13
    0 1
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 12 mesaje
    27 Iun 2011, 08:47
    0 0
    Eu folosesc Crema antirid cu echinacea si migdale.Sunt foarte multumita de ea.Este special conceputa pentru incetinirea procesului de imbatranire ai diminuare a ridurilor, aceasta crema contine un complex de substante active naturale care refac elasticitatea ai fermitatea pielii.
  •  
    • 5 mesaje
    3 Iul 2011, 15:36
    0 0
    Eu folosesc Control Cream de la Mario Badescu. Este absolut extraordinara. Intra foarte rapid in piele, imi hidrateaza pielea si mai mult reduce roseata.
    In completare eu folosesc si un serum de la ei care completeaza hidratarea. Se numeste Herbal Hidrating Serum.
  •  
    • 11 mesaje
    5 Iul 2011, 10:45
    1 0
    Acum cateva zile am vazut emisiunea lui Dr Oz,Nu ma uit de obicei.Nu mica mi-a fost surpriza sa vad ca acolo se vorbea despre creme si alte produse cu DMAE(acesta e un agent de fermitate).Era o noutate.Eu folosesc astfel de creme .lotiuni si alte produse de mai multe luni.Ma bucur ca le-am ales fara o reclama prealabila si mai als ca rezultatele sunt foarte bune.Fara a le face reclama chiar spectaculoase.
  •  
    beo
    • 3430 mesaje
    5 Iul 2011, 10:56
    1 0
    si ce pret au , dadina?
  •  
    • 4811 mesaje
    5 Iul 2011, 12:14
    0 0
    si eu is mereu in cautarea unei creme de fata.Acu mi am luat una de la Plafar,de la Elmiplant,crema gel-matifianta ca io s obsedata cu porii prea deschisi si e relativ ok. O folosesc mereu inainte sa ma machiez si nu mi ingrasa tenul si e oarecum matifianta.
  •  
    • 5144 mesaje
    5 Iul 2011, 12:42
    0 1
    eu folosesc de ceva timp numai creme dermato-cosmetice, iar dintre cele incercate imi plac cele de la bioderma (au raportul calitate-pret foarte bun). inca nu am trecut la antirid; astept schimbarea prefixului
    sunt in stadiul de preventie: seara folosesc un ser hidratant de la bioderma, care cica invata pielea sa-si mentina hidratarea - nu stiu ce o invata, dar o invata bine; ziua folosesc avene hidratanta cu factor de protectie 20 - e cred singura crema hidratanta (nu pentru plaja) cu factor de protectie asa mare. eu am ceva probleme cu niste pete si crema asta ma ajuta, in plus previn ridurile protejand pielea de soare
  •  
    • 131 mesaje
    5 Iul 2011, 13:31
    0 0

    basilio, mai exista de la Iwostin o crema hidratanta cu FPS 20 foarte buna, eu o folosesc si sunt tare multumita de ea. Are si pret bun.

  •  
    • 15 mesaje
    2 Dec 2011, 20:02
    2 0

    A incercat cineva cremele preparate in farmacii ?

    www.farmaciebuzau.ro

  •  
    • 151 mesaje
    2 Dec 2011, 21:28
    1 0
    Eu folosesc Nivea natural beauty. Imi place mult, ca este usor colorata si o folosesc pe post de baza de fond de ten.
  •  
    • 25 mesaje
    2 Dec 2011, 22:06
    2 0
    Am inceput sa folosesc crema antiimperfectiuni de la Gerovital Plant, e minunata. Am niste urme de acnee si e foarte buna. O folosesc seara si dimineatza. Dimineazta imi pun si o crema cu factor de protectie de la Avene. Sunt multumita
  •  
    • 13 mesaje
    8 Dec 2011, 13:34
    0 0
    Eu folosesc o crema cu aloe vera, este superba, intra foarte repede in piele, nu lasa tenul incarcat deloc si imi hidrateaza foarte bine pielea (aveam tenul usor uscat). Sunt de la Firma Forever si nu o sa le vedeti in nici o reclama si nici la magazin nu o sa le gasiti.
  •  
    • 12 mesaje
    9 Dec 2011, 11:33
    2 0
    A folosit cineva crema hidratanta sau antirid de la Plante System? As vrea cateva pareri .
  •  
    • 2 mesaje
    15 Dec 2011, 17:37
    2 0
    alig37 said:
    A folosit cineva crema hidratanta sau antirid de la Plante System? As vrea cateva pareri .

    eu folosec fluidul hidratant de la plante system, sunt foarte multumita de acet produs. are o textura deloc grasa ce se absoarbe usor si pe care tenul meu pur si simplu o adora
    folosesc si gelul contur de ochi cu extract de albastrele care este la fel de bun, acum desigur fiecare ten are nevoile lui in parte...
  •  
    • 12 mesaje
    15 Dec 2011, 19:45
    0 0
    Chiar azi dimineata am fost la farmacie si mi-am luat crema hidratanta cu floare de colt Plante System, abia astept sa o testez , ca de-atata vreme ma tot gandesc daca sa mi-o cumpar sau nu. Poate mi-ar fi adus-o mosul, dar nu am mai avut rabdare. Plus ca au o promotie acum si am mai primit de la ei un premiu instant. Happy! Va spun zilele viitoare daca se potriveste tenului meu, uscat si un pic deshidratat
  •  
    • 2 mesaje
    28 Dec 2011, 18:04
    0 0

    Ah, si eu stiu de promotia de la Arhopharma, ma rog - Plante System, am primit un cadou in farmacie saptamana trecuta, placut impresionata. Folosesc un lapte de corp si un deodorant de la ei, care mi se par foarte ok. Dar asa si trebuie, de vreme ce se recomanda ca produse premium organice


    Acest mesaj a fost editat de către IuliaC82: 28 Dec 2011, 18:05
  •  
    • 23 mesaje
    5 Feb 2012, 03:08
    2 0
    Eu folosesc crema anti-rid Kianty Vita Vite de la Bruno Vassari. Cred ca este esential ca de la o anumita varsta sa folosim produse anti-rid, pentru ca doar asa ne putem pastra pielea tanara.
  •  
    • 735 mesaje
    5 Feb 2012, 10:14
    0 0
    Amalia06 said:Eu folosesc crema anti-rid Kianty Vita Vite de la Bruno Vassari. Cred ca este esential ca de la o anumita varsta sa folosim produse anti-rid, pentru ca doar asa ne putem pastra pielea tanara.

     Am incercat cateva mostre. Apa de ploaie. Batranul Gerovital este mult mai bun.
    De ce nu ne zici si pretul? 

  •  
    • 771 mesaje
    5 Feb 2012, 15:35
    0 0
    alig37 said:Chiar azi dimineata am fost la farmacie si mi-am luat crema hidratanta cu floare de colt Plante System, abia astept sa o testez , ca de-atata vreme ma tot gandesc daca sa mi-o cumpar sau nu. Poate mi-ar fi adus-o mosul, dar nu am mai avut rabdare. Plus ca au o promotie acum si am mai primit de la ei un premiu instant. Happy! Va spun zilele viitoare daca se potriveste tenului meu, uscat si un pic deshidratat

     

     

    Ce se intampla de nu reusesc sa dau un raspuns decat daca citez pe cineva?

     

    Ati incercat cremele de la Pell-amar? Ma tenteaza crema asta http://www.pellamar.com/produs/crema-hidratanta-anti-rid

    Pare a fi ok dpdv al ingredientelor.

     

     

    Alig37, cum e fluidul ala de la Plante-system?

  •  
    • 1478 mesaje
    5 Feb 2012, 22:45
    0 0
    x